Araba

2.El Araba Fiyatları Uygun Firma Önerisi

3 Mins read

0 kilometre araçların fiyatlarının çok yüksek olmasından dolayı insanlar uygun fiyatla 2.el araba arıyor doğal olarak. Bu yazımızda 2.el araba fiyatları uygun firma olan Otoshops hakkında bilgiler aktaracağız.
2.El Araba Fiyatları

OTOSHOPS NEDİR?

İnsanların otomobile olan ihtiyacı her geçen gün artsa da alım gücü herkes için eşit olmuyor. Otomobil kullanımı günümüzde bir zorunluluk haline gelmeye başladı. İş yerine gidip gelmede, aile ile birlikte ziyaret ve seyahatlerde ve acil durumlarda şehirlerin trafiğinin yanına bir de toplu taşıma eklendiğinde iş çekilmez bir hal alıyor. Bu yüzden otomobillerin zaruri kullanımı sonucu ile karşılaşıyoruz. Fakat herkes için eşit alım gücünden bahsetmek mümkün değil. Bu alım gücünü dengelemek ve taksitli satışlara imkan vermek için kurulan bir firmadan ve işleyen bir sistemden haberdar olmalısınız.

1945 yılında kurulan Avrupa ve Orta Doğu pazarlarında faaliyet gösteren ALJ Holding, ülkemizde 2008 yılı itibariyle Otoshops markası altında otomotiv sektöründe hizmet göstermektedir. Otomotiv satışı, finans ve sigorta alanlarını kapsayan geniş bir hizmet yelpazesi bulunmaktadır. Ülkemizin her bölgesinde hizmet vermeyi hedefleyen Otoshops ikinci el araba piyasasında eksikliği uzman kişiler, yetişmiş kadro ve kurumsal güvence ile harmanlayarak gidermeyi hedeflemektedir.

Otoshop Araba Alım Süreci

Otoshops’ta araç alım sürecinin ilk adımı öncelikle size en uygun aracı seçmektir. Otoshops bayisine geldiğinizde resspsisyonda kayıt yaptırdıktan sonra satış temsilcilerimize yönlendirilmektesiniz. Satış temsilcisi size uygun aracı bulmak, satıştaki araçları göstermek ve her türlü sorunuza cevap vermekle görevlidir. Showroomlarda yer alanlar kimlik kartları ile size gösterilmektedir. Beğendiğiniz araçla test sürüşü imkanı sağlanmaktadır. Web sitesi aracılığıyla yada kredi masamıza gelerek ALJ Finans kredi imkanları size sunulmaktadır. Satış temsilcilerimiz sizin adınıza kasko ve trafik sigortası tekliflerini alarak ihtiyacınız doğrultusundaki en uygun teklifi size hazırlamaktadır. Sipariş Formu imzalanıp kaparo ödemesi tamamlandığında araç sizin sayılmaktadır. Kredi onayı, noter işlemleri ve ödemeler size atanan satış temsilcisi tarafından takip edilmektedir.

Otoshops İkinci El Araba Hizmetleri

Otoshops bünyesinde satışı gerçekleştirilen araçlara kurumsal firma tarafından 2 yıla kadar garanti sağlanmaktadır. Bu garanti kapsamında ücretsiz yol yardım hizmeti de müşterilerine sunulmaktadır. Satışı gerçekleştirilen araçlarda müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak 7 gün içinde değişim imkanı sağlanmaktadır. Her marka araç alım satımı yapıldığı gibi aracınızı direk nakit olarak satabilir veya istediğiniz araçla takas yapabilirsiniz. Satışa çıkartılan araçlara kuruluşumuz tarafından anlaşmalı yerlerde hazırlatılan ekspertiz raporları müşterilerimize bilgi vermesi açısından hazır bulundurulmaktadır. Otoshops bünyesinde araç alırken kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Otoshops bünyesinden aldığınız araçlar için anlaşmalı firmalardan gelen kredi teklifleri müşterilerimize sunarak onların sigorta işlemlerini hızlıca halletmesi sağlanmaktadır. Araçların alım satım işlemlerinde devir teslim işleri sizin adınıza gerçekleştirilmektedir.

Otoshops İletişim

Otoshops sistemi ile araç sahibi olmak için kararınızı verdiyseniz ya da vermek üzere iseniz daha kapsamlı bir bilgiye sahip olmak için iletişim kurabilirsiniz. İletişim sonucunda daha profesyonel bir yardım alabileceğinizi unutmayın. Otoshops’tan hakkında bilgi almak ve aklınıza takılan soruları cevaplandırmak için 0216 939 15 00 numarasından genel müdürlüğümüzle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda www.otoshops.com adresinde iletişim bölümünde yer alan formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Sosyal medyada instagram, facebook ve twitter üzerinden sayfamızı ziyaret edebilir kurumumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Related posts
Araba

Araçlardan Hangi Vergiler Alınmaktadır

2 Mins read
Araçlardan Hangi Vergiler Alınmaktadır Sıfır araç veya ikinci el araç satın alan herkes, mal sahibi olmasının getirisinin yanı sıra gider kalemleri arasında…
Araba

Geniş Aileler İçin En İdeal Araba Modelleri Hangileridir?  

2 Mins read
Geniş Aileler İçin En İdeal Araba Modelleri Hangileridir?   İster kadın olsun, ister erkek olsun; bir otomobil yani başka bir deyişle araba…
Araba

Araç Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

2 Mins read
Araç Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir? Araç temizliği yapılırken nelere dikkat edilmelidir? Otomobil yıkamak ve otomobil yapmak sanıldığından çok özen gerektirir. Araç…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.