Peşinatsız ArabaSenetle ArabaTaksitle Araba

2020 Senetle Araba Veren Galeriler

2 Mins read

2020 Senetle Araba Veren Galeriler

2020 yılı geldiğinde senetle araba almak isteyenlerin yolu galerilere düşecektir. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda galeriler şehirlerde bulunan oto alım satım alanlarında bu hizmeti müşterilerine sunacaklardır. Senetle araba veren galeriler her şehirde oluşturulan oto satış noktalarında müşterilerine hizmet veriyor.

Tek tek isim saymak yerine burada ki galerilere giderek sundukları hizmetlerden faydalanmak mümkündür. Bu noktada dikkat edilmesi gereken sunulacak olan vade sayısına göre uygulanacak olan oranlar olacaktır. Çünkü bu şekilde araba alırken genelde taşıt kredisi faiz oranından daha yüksek bir ödeme yapmanız gerekmektedir.

Peşinatsız Senetle Araba Veren Galeriler

Senetle araba almak istiyorsunuz ancak ödeme yapabileceğiniz hiç peşinatınız yoksa dikkat etmeniz gereken size çok yüksek oranların uygulanacağıdır. Galericiler bu şekilde araba satarken araç için taksit sayısı kadar senet yapıyor, buna ek olarak tüm borca karşılık tek senet yapılıyor ve araca rehin koyuyor.

Tüm bunları göze alıyorsanız hiç peşinat ödemesi yapmadan senetle uzun vadede araç almanız mümkündür. Tabi vade sayısı ne kadar yüksek olursa aracın borcu sürekli olarak artış göstereceğini ekleyelim. 12 ay ile 48 ay arasında çok ciddi bir fiyat farkı olacağını unutmadan bu seçeneği tercih etmenizde fayda var.

Peşinat Ödeyerek Senetle Araba Veren Galeriler

Şehrinizde bu şekilde araç satan firmaları araç alım siteleri üzerinden araştırarak bulabilirsiniz. Bu şekilde araba almaya karar verirken mutlaka biraz peşinat ödeme yapmanız gerekiyor. Bu oran araç bedelinin en az 4’te 1’i olması gerekiyor. Bu oran ile araç alırsanız rahat bir şekilde ödeme yaparak daha az bir fark ile borcunuzu ödemiş olursunuz.

Galericiler bu şekilde nasıl araba satarlarsa satsınlar mutlaka rehin koyarlar. Bu sayede hem alacakları parayı hem de arabanın üçüncü bir şahsa satılmasının önüne geçmiş olurlar. Peşinat ile satış yapan galericileri tercih ederek çok az bir fark ödeyerek kısa vadede araç sahibi olmanız mümkün olacaktır. Bu tercihinizi yaptıktan sonra bulunduğunuz şehirde bir galerici ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

İSTOÇ Senetle Araba Veren Galeriler

Her türlü araç için ilk adres İstanbul’da yer alan İSTOÇ olacaktır. Burada hizmet veren birçok galerici sedan, hatchback, hafif ticari araç veya büyük ticari araç satışlarını yapmaktadır. Burada ki firmalar sıfır araba veya ikinci el araba satışlarını yapmaktadır. Nakit ödeme yaparak, kredi kartına taksitle veya senetle ödeme yaparak araba almanıza yardım etmekteler. Bunların arasında tercih yaparken uzun süredir bu işi yapanları tercih etmeniz doğru bir tercih olacaktır. Çünkü aynı işi uzun süredir yapanlar güven açısından daha doğru bir tercih olacaktır.

Ankara Senetle Araba Veren Galeriler

Ankara Belediyesi tarafından alınan karar ile şehir içerisinde hizmet veren tüm oto galericiler Otonomi’ye toplandı. Buraya uğrayan herkese uygun şekilde araç almak mümkündür. Senetle araba almakta bu seçeneklerden birisidir. Kısa bir araştırma yaparak size uygun olan firmayı bulabilir, koşullarda anlaşarak aradığınız aracı senetle almayı başarabilirsiniz. Bunu yaparak taşıt kredisi veya borç ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Related posts
Taksitle Araba

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

1 Mins read
Taksitle araba nasıl alınır? Taksitle araba almanın püf noktaları nelerdir? Sizlerde eğer bütçenize uygun araba almak istiyorsanız bu makaleyi takip etmenizde fayda…
Senetle Araba

Araba Alacaklara Alternatifler! (Senetle Araba, Eminevim Araba, Fuzul Oto)

4 Mins read
Araba sahibi olmak veya mevcut var olan arabanızı değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak araba satın almanın bir yatırım aracı olmadığını bilmeniz gerek….
Senetle Araba

İzmir Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler

1 Mins read
İzmir’de sıfır peşinatlı senetle araç almak isteyen kişiler, bankadan kredi çekmeden araç sahibi olabilirler. Kredi notu düşük olup kredi çekemeyenler, peşinatsız ve…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.