Araba

2021 Araç Kampanyaları

2 Mins read

2020 yılındaki değişen döviz kurları ve dünyaca etkili corona virüs pandemisi etkisi ile otomotiv sektörü hiç olmadığı kadar geriledi. Buna rağmen ekim ve kasım aylarında otomotiv satışında yurtiçi patlamalar yaşandı. Bunların nedeni ise otomotiv firmalarının kendi yürüttükleri kampanyalardır. Bu kampanyalar uzun vadeli düşük faizli olarak orta ve dar gelirli kişilerin de uzun vadede taksitlendirerek araç sahibi olmasını sağlamıştır. Bu yazımızda bu otomotiv şirketlerinin 2021 yılı için hedefledikleri kampanyaları listeleyeceğiz. Bu yıl siz de bir araç sahibi olmak istiyorsanız sizin için uygun olan aracı ilgili otomotiv firmalarından kampanyadan yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Fransız otomotiv firması olan Renault’un geliştirdiği C-SUV segmentli aracı Kadjar için Renault 2021 yılı itibari ile 25 bin TL’ye varan indirim uygulamaya başlayacak. Aile kullanımına uygun, yüksek bagaj hacmi bulunan bu aracı değerlendirmek isterseniz en yakın Renault şubesine gidip aracı inceleyebilir ve aracınızın ödemesini taksitlendirerek ya da nakit alabilirsiniz.

Bir diğer Japon harikası araçlar üreten Suzuki’nin çıkarmış olduğu Vitara serisi için, Suzuki 2021 yılı itibari ile 12 aya varan vade ile 100 bin TL’ye kadar yüzde 0.99 oranında faizli kredi verme imkanı sunmuştur. Artık banka banka gezip kredi aramak yerine seçeceğiniz arabanızı Suzuki temsilciliklerinde taksitlendirerek ve 12 ay vadeye uygun şekilde alabilirsiniz.

Son zamanların en çok tercih edilen araçlarından biri olan Skoda; Fabia, Scala, Superb gibi modelleri için 100 bin TL’ye varacak olan kredi tutarına yüzde 0.99 faiz uygulamaktadır. Bu faiz 18 ay vadelidir.

Hyundai Assan, şimdi alacağınız herhangi bir model için ‘’Şimdi Al, 2021’de Öde’’ sloganı ile piyasaya yeni bir kampanya ile çıktı. Buna ek olarak Elentra, KONA gibi modellerde 2.000 TL’ye varacak Kasko indirimi de kampanya içerisinde yer alıyor.  Aynı kampanyayı Renault’ta uygulamaya başladı. Şimdi alacağınız bir sıfır Renault araç için Ocak 2021’de ödemeye başlayacaksınız. Peşinat ödemesi %50 olan bu araçlar ile şimdi alıp ödemeye 2021’de başlayarak siz de yeni bir araç sahibi olabilirsiniz.

BMW ürünlerinde ise X1 ve X2 sDrive16d modellerinde 250 bin TL’ye varacak 24 ay vadeli %0.69 faizli fiyatlar uygulanıyor. Bir diğer alman markası olan Mercedes-Benz GLC serisinde ise 505 bin TL’ye varan kredi talebinizde 2021’e geçmeden 2020’nin son ayına özel 12 ay vadeli %0 oranında faiz ile Mercedes sahibi olabileceksiniz. Tüm bu araçların ödemesi ise 2021 yılını kapsamaktadır.

Related posts
Araba

Araçlardan Hangi Vergiler Alınmaktadır

2 Mins read
Araçlardan Hangi Vergiler Alınmaktadır Sıfır araç veya ikinci el araç satın alan herkes, mal sahibi olmasının getirisinin yanı sıra gider kalemleri arasında…
Araba

Geniş Aileler İçin En İdeal Araba Modelleri Hangileridir?  

2 Mins read
Geniş Aileler İçin En İdeal Araba Modelleri Hangileridir?   İster kadın olsun, ister erkek olsun; bir otomobil yani başka bir deyişle araba…
Araba

Araç Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

2 Mins read
Araç Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir? Araç temizliği yapılırken nelere dikkat edilmelidir? Otomobil yıkamak ve otomobil yapmak sanıldığından çok özen gerektirir. Araç…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.