Senetle Araba

Araba Almak Mı İstiyorsunuz? Senetle – İkinci El ve Hasar Kayıtlı Arabalar

3 Mins read

Arabalar şüphesiz hayatımızın bazı noktalarına dokunuyor ve kolaylık sağlıyor. Birçok insan için olmazsa olmaz bir ihtiyaç olan arabalar, bazı insanlar için hobi olarak kullanılan bir araç haline gelebiliyor. Çoğu kişinin de uzun yıllar araba sahibi olmak gibi bir hayali var. Peki bu hayali nasıl gerçeğe dönüştürmeli? Eğer ki araba alma konusunda kararlı iseniz kriterlerinizi ve şartlarınızı belirlemeniz önem arz ediyor. Nitekim alternatifi bol olan bir sektör ve çok sayıda 0 kilometre ya da ikinci el araba satan kurum ve kişi bulunmakta. Her birinin de şartları ve özellikleri farklılık gösterebiliyor. Taksitle araba satanlar, kendi bünyesinde vade farksız taksit seçeneği bulunanların yanı sıra araç özelliklerine kadar detaya inebiliriz.

Karar vermeniz ve belirlemeniz gereken ilk husus alacağınız arabayı hangi amaç ile kullanmayı düşünüyorsunuz. Küçük bir aileniz var ve çoğu zaman yaşadığınız şehir içerisinde seyahat gerçekleştiriyor, uzun yolu ise yılda 1-2 kere gerçekleştiriyorsanız küçük sınıf olarak nitelendirebileceğimiz MPV araçlar tercih edilebilir. Ülkemizde çok fazla rağbet görmüyor olsa da yurt dışında “çok amaçlı araba” olarak nitelendirilen modeller tercih edilebilir. Gündelik hayatınızda, işe gidip gelme gibi durumlarda aracınızı değil de toplu taşıma araçlarını kullanıyorsanız dizel araç yerine benzinli araçları tercih edebilirsiniz. Kullanacağınız arabadan keyif almak istiyor ve İstanbul gibi trafik yoğunluğunun çok fazla olduğu bir şehirde yaşıyorsanız otomatik vites araç tercih etmenizde fayda var.

Kriterlerinizi belirlediniz. Almayı düşündüğünüz aracın modeli, fiyatı, rengi ve diğer teknik özelliklerine karar verdiniz. Arabayı kimden, ne şekilde alacaksınız? Günümüzde firmalar birbirinden farklı kampanyalar ve ödeme seçenekleri sunuyor. Özellikle senetle araba sahibi olmak son dönemler büyük ilgi görüyor. Çok sayıda firma maddi durumu yeterli seviyede olmayan ya da taşıt kredisi çekemeyen kişiler için kolaylık sağlıyor. Bu firmalardan biri olan Wowwo ise sektörün en bilinen ve güvenilir markalarının başında yer alıyor.

Senetle - İkinci El ve Hasar Kayıtlı Arabalar

SENETLE ARABA NASIL ALINIR?

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından kurulan firma her yıl yaklaşık 10 bin üzerinden senetle araç satışı gerçekleştirmekte. Portföyünde 14 bin adet üzerinde aracı bulunan Wowwo araba ilanları her bütçeye her kesime hitap ediyor. Özellikle dijital medya üzerinde gerçekleştirdiği reklam yayınları ile adını duyuran ve marka haline gelen firma kredisiz araba sahibi olmanıza olanak sağlıyor. Taşıt kredisine göre ise çok sayıda avantajı bulunuyor.

 • Onay süreci hızlıdır.
 • Kredi çıkar mı endişesi olmaz.
 • Kredi limitinize bloke konmaz.
 • Geri ödemelerde indirim fırsatı.
 • Aracınızı kolayca ve nakit olarak geri satabilirsiniz.
 • Araç değişikliği olanağı.
 • Kasko ücretine taksit imkanı gibi.

İKİNCİ EL ARABA SATAN FİRMA

Müşterilerine daha önce yaşamadıkları bir deneyim sunma amacı ile kurulan Otoshops, ikinci el araba sektöründe güvenilir kuruluşlar arasında yer alıyor. Tamamen profesyonel bir hizmet veren firmadan araç alımı gerçekleştirmek istiyorsanız gerçekleştirdiğiniz başvuru sonrasında satış temsilcileri size en uygun aracı bulmanızda yardımcı oluyor. İhtiyacınız uygun araçları showroom içerisinde inceleyebilir hatta dilerseniz test sürüşüne çıkabilirsiniz. Kredi çekerek almayı düşünüyorsanız ALJ Finans’ın Otoshops’a özel kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Resmi işlemlerin tamamlanmasının ardından yeni aracınıza sahip olursunuz.

HASAR KAYITLI, PERT ARABA NASIL ALINIR?

Senetle araba alma konusunda endişeleriniz var ve bütçeniz de kısıtlı. Alternatif olarak hasar kaydı olan araçları değerinin altında alabilirsiniz. Bu konuda da Enka Pert sektörde en çok ilgi gören firmaların başında yer alıyor. Enka’yı neden tercih etmelisiniz birkaç madde ile açıklayalım…

 • Satış süreçleri hızlı ilerler
 • Arabaları inceleme fırsatına sahipsiniz
 • 25 yıllık deneyime sahip
 • Geniş araç portföyü
 • Kurumsal yapısı ve güvenirliği
 • 7 gün 24 saat katılım olanağı

Çok sayıda referansa sahip olan ve hasarlı araçlar konusunda alanında uzman olan Enka Pert satıştaki araçlara en-ka.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Related posts
Senetle Araba

Araba Alacaklara Alternatifler! (Senetle Araba, Eminevim Araba, Fuzul Oto)

4 Mins read
Araba sahibi olmak veya mevcut var olan arabanızı değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak araba satın almanın bir yatırım aracı olmadığını bilmeniz gerek….
Senetle Araba

İzmir Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler

1 Mins read
İzmir’de sıfır peşinatlı senetle araç almak isteyen kişiler, bankadan kredi çekmeden araç sahibi olabilirler. Kredi notu düşük olup kredi çekemeyenler, peşinatsız ve…
ArabaSenetle ArabaTaksitle Araba

Senetle Araba Almanın Kolaylıkları

2 Mins read
Taksitle araba almak otomotiv piyasasını canlandırarak araçların satılması için çok tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle büyükşehirlerde yaşayan insanların ulaşım ve alışverişleri için…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.