Araba

Araba Kampanyaları ve Fiyatları

2 Mins read

Araba kampanyaları insanların her zaman ilgisi çekmiştir. Özellikle uzun vade seçenekleri ve 0 faiz ile sunulan kampanyalar ile piyasada ki fiyatının çok altında bir fiyata bu kampanya ile alma şansına sahip olabiliyorsunuz. Tabi bu kampanya dönemleri genellikle yılın ikinci yarısında yapılıyor.

Sektörde yer alan tüm firmalar stoklarını daha hızlı bir şekilde eritmek ve bu sayede işlemlerini yerine getirmek için bu kampanya fırsatlarını müşterilerine sunuyorlar. Eğer özellikle sevdiğiniz bir model farsa o aracın satış ofisine giderek daha uygun bir fiyat ile alma hakkına sahip olabilirsiniz. Bunun içinde kampanya dönemlerini yakından takip etmeyi ihmal etmemeniz gerekiyor.

Sıfır Araba Kampanyaları

Sıfır araba kampanyaları her zaman beraberinde yüksek satış rakamlarını getirmiştir. Uzun vade seçenekleri ve 0 faiz ile araba satın almak isteyenler için bu bulunmaz bir fırsattır. Audi, BMW, Citroen, Dacia, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Mercedes, Nissan, Peugeot, Opel gibi firmalar yıl sonunda kampanya dönemine start vererek dikkat çekiyor.

Tabi bu araç kampanyalar şirkete ait tüm araçlar için geçerli olmuyor. Genellikle o yıl içerisinde ortalama satışı en düşük olan araçlar için bu işlem yapılıyor. Tabi sizde bunun için gerekli başvuruyu yapmadan önce size uygun olan aracı tercih etmelisiniz. Binek mi yoksa ticari mi bir araç istediğinize göre tercih edeceğiniz kampanya şekillenecektir. Kampanyalarda uygulanan faizler genellikle yüzde 0 ile %0,99 arasında değişiklik gösteriyor.

Araba Kampanyaları 0 Faiz

Firmalar daha hızlı satışlar yapmak ve müşterilerini memnun edebilmek için “0” faiz kampanyaları düzenlemektedir. Bu kampanyalar yılın ikinci altı aylık döneminde daha fazla bir şekilde yapılmaktadır. Bu şekilde kampanya düzenleyen firmalar ve modelleri hakkında kısaca bilgi vermeye çalışacağız.

Audi A3, BMW 520i, Citroen Tüm Modeller, Ford Binek Modeller, Mercedes C Serisi, Mitsubishi L200 ve Peugeot Rifter bu modeller arasında yer alıyor. Yıl sonuna doğru ilerledikçe bu markaların ve modellerin sayısında artış görülecektir. 0 faiz kampanyası genellikle 12 aylık ödemeler için sunuluyor. Bu süre içerisinde borcunuzu ödeyebileceğiniz düşünüyorsanız başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tabi tercih edeceğiniz modelin donanımına göre ekstra indirimlerde alma şansına kampanyayla sahip olabilirsiniz.

2020 Araba Kampanyaları

2019 sonlarında yeni araba kampanyaları oldukça cezbediciydi. Ekonomik sıkıntılar içerisinde bulunan kişiler için vazgeçilmez olan araba kampanyaları, 2020 yılında da devam edecek. Lüks otomobillerin yanı sıra orta segmentte yer alan araçlar için oldukça cazip kampanyalar bulunuyor. 2020 yılının ilk üç çeyreğinde bu kampanyalardan yararlanabileceğinizi söyleyebiliriz. Gelişmelerden mutlaka haberdar edeceğiz.

Related posts
Araba

Araçlardan Hangi Vergiler Alınmaktadır

2 Mins read
Araçlardan Hangi Vergiler Alınmaktadır Sıfır araç veya ikinci el araç satın alan herkes, mal sahibi olmasının getirisinin yanı sıra gider kalemleri arasında…
Araba

Geniş Aileler İçin En İdeal Araba Modelleri Hangileridir?  

2 Mins read
Geniş Aileler İçin En İdeal Araba Modelleri Hangileridir?   İster kadın olsun, ister erkek olsun; bir otomobil yani başka bir deyişle araba…
Araba

Araç Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

2 Mins read
Araç Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir? Araç temizliği yapılırken nelere dikkat edilmelidir? Otomobil yıkamak ve otomobil yapmak sanıldığından çok özen gerektirir. Araç…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.