Araba Senetle

Araba Sahibi Olmak İsteyenlere Kaçırılmayacak Fırsat!
Özellikle son yıllarda araba sahibi olmak biraz yardım almadan yapılabilecek bir şey değil. Çünkü son yıllarda sıfır ve 2. el otomobil fiyatlarında oldukça artış yaşandı. Piyasa şartlarının yükselmesi ile birlikte insanlar için araba sahibi olmak da hayal olmaya başladı. Bankalara yüksek faiz ödemeden araba sahibi olmak istiyorsanız artık sizlere farklı modeller sunan firmalar var. Peşinat ödemeden, senet imzalamadan, kefil götürmeden ve en önemlisi de faiz olmadan araba sahibi olmak istiyorsanız bu sorun firmaların size sunduğu cazip seçeneklerden faydalanabilirsiniz.
WOWWO
Banka kredisi olmadan kefil göstermeden ikinci el ya da sıfır araç sahibi olmak istiyorsanız Wowwo bu konuda en güvenilir şirketlerden biridir. Wowwo.com, geniş araç portföyü ve hizmetleriyle her yıl 10,000 den fazla araç satan dev bir kuruluştur. Yeşil Holding’in bir kolu olarak hizmet vermeye başlayan Wowwo, kurumsal bir firmadır. Araçları %35 peşin, 36 ay vadeli olarak senet sistemi ile satar. Kara listede olmanızdan ya da kredi notunuzun düşük olmasından dolayı kredi çekemiyorsanız alternatif olarak sizlere sunulan bu seçenekten faydalanabilirsiniz. Senetle araç satışı yapan firma kredi çekmek istemeyen kişiler için de son derece uygun.
EMİN OTOOtomobili Emin Otomotiv ile almanın faydalarına gelecek olursak: Öncelikle taksitlere faiz eklenmez. Ekstradan ödenecek tek ücret organizasyon ücretidir. Taksit ödemeye başladığınız ayların başlarında otomobilin sahibi olma ihtimaliniz vardır. Sıranın gelmesi için uzun süre bekleyenler destek alır, otomobilini daha uyguna almış olur. Bu sistem sayesinde bulunduğunuzdan farklı bir şehirdeki otomobilin sahibi olabilirsiniz. Emin Otomotiv sistemi, otomobilinizi tek başınıza alabileceğiniz süreden daha önce sizi otomobil sahibi yapar. İlk ödediğiniz taksit ile son ödediğiniz taksit aynıdır. Alacağınız otomobilin fiyatını dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Eğer ödemelerinizi yaparken zorlanıyorsanız geçici olarak taksitleri dondurmanız mümkün. Veya vazgeçmeniz, geri çekilmek istemeniz durumunda o güne kadar ödediğiniz ücreti organizasyon masrafları haricinde geri alabilirsiniz.
BİRARABAM
Birarabam, sistemin kendine özgü yöntemi sayesinde 80 ay taksit yapmış olsanız dahi borcunuz daha kısa süre içerisinde bitiyor. Dilerseniz peşinatsız bir şekilde, dilerseniz kesenize uygun taksit seçenekleri ve 0 faiz ödeme seçenekleriyle araba sahibi olabilirsiniz. İkinci el araba alabileceğiniz gibi isterseniz 0 kilometre araba da alabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun istediğiniz herhangi bir arabanın sahibi olabilirsiniz.

FUZUL OTO

Fuzul Oto, araba almak isteyen fakat maddi güçlük yaşayan ya da banka faizi ödemek istemeyen kişileri araba sahibi yapmayı amaçlayan kurumdur. Fuzulev kuruluşunun bir dalı olan Fuzul Otomotiv’in temelinde yardımlaşma sistemi esas alınmaktadır. Sıfır kilometre ya da ikinci el araba olsun farketmeksizin otomobil sahibi olmak isteyenlerin bir araya gelerek oluşturduğu gruplar içerisinde kişiler birbirlerini destekleyerek vade farkı olmadan, faizsiz bir şekilde hayalini kurdukları otomobile sahip olur.
Exit mobile version