Araba

Arabam.Com Sahibinden Araba

3 Mins read

Ülkemizde online otomobil pazarının en önemli parçalarından birisidir. Bu konuda ki hizmetlerini 2000 yılında başlayan şirket kısa sürede sektörde ki yerini almayı başarmıştır. Hızlı yükselişi ve kullanışlı yapısı ile dikkat çeken internet sitesini 2016 yılında iLab Holding bünyesine katılmıştır. Bu katılımla birlikte şirketin kendisine olan güveninde artış göstermiştir. Site üzerinden araba alıp, satabilir ve otomobil ile ilgili haberlere, testlere ulaşarak gündemi yakından takip edebilirsiniz. Tabi en önemli özelliği araba satış bölümüdür. Siteye üye olmak ve ilan vermek sadece dakikalar içerisinde olmaktadır. Ardından istediğiniz tüm araçları rahat bir şekilde satabiliyor ve işlemlerinizi güvenli bir çatı altında yürütebiliyorsunuz.

Arabam.Com Sahibinden Araba

Arabam.Com Üyelik Tipleri

Siteye üye olmak iki farklı şekilde yapılabilmektedir. Günlük hayatta oto alım satımı yapan galeriler için kurumsal üyelik mevcuttur. Bununla birlikte bireysel üyelikte açabilirsiniz. Bireysel üyelik açanlara yılda en fazla 3 üyeliği bedelsiz olarak vermeyi başaran şirket bu konuda rakiplerinin bir adım önünde görünmektedir. Bireysel üyeliği oluşturmak ücretsiz bir hizmettir. Dakikalar içerisinde tamamlanmaktadır. Kurumsal üyelikte ise belirli bir ücret alınmaktadır. Tabi bu ücreti rakipleri ile karşılaştırdığımızda fiyatlarının çok yüksek olmadığını ekleyelim. Bu üyeliğin avantajları müşterilerini daha hızlı bir şekilde bulmalarını sağlamak ve anlaşılan sayıda aracı yıl boyunca bu site üzerinden satışa sunma fırsatı verilmektedir.

Siteye ister web adresi üzerinden girebileceğiniz gibi isterseniz Android ve İOS altyapısına sahip olan uygulamaları telefonunuza indirerek de kullanabilirsiniz. Sistem içerisinde farklı hizmetlerde vardır. Arabanızın ne kadar ettiğini bilmiyor ve bunu öğrenmek istiyorsanız “Arabam Ne Kadar Eder” sekmesine tıklamanız gerekiyor. Bu sayede aracınızın ortalama satış fiyatını öğrenebilir ve hasar durumuna göre sizde kendi fiyatınızı belirleyebilirsiniz. Site içerisinde sıfır, ticari, ikinci el ve sayısız motorlu araç satışı yapılmaktadır. Buda siteye üye olan herkesin oturduğu yerden rahatlıkla arabasını satmasına ya da yeni bir araba almasına imkan tanımaktadır. Ülkemizde satışta bulunan tüm markaların modelleri yıl, kilometre, hasar durumu, renk ve farklı özelliklere göre ayıran sayfaları sayesinde istediğiniz özellikte aracı hızlı bir şekilde bulma şansınız olmaktadır.

Arabam.Com Araç Satmak

Arabanızı bu site üzerinden hızlı bir şekilde satabilmek için yapmanız gereken ilk işlem hızlı bir şekilde üyeliğinizi oluşturmak olacaktır. Üyeliğin sağlam kalması ve farklı insanların sürekli üyelik açmaması için belirli bir prosedür uygulamayı tercih ediyorlar. Ayrıca daha hızlı satılmasını istenen araçlarda Turbo adı verdikleri bir yöntem uyguluyorlar. Bu yöntem sayesinde belirli bir fark ödeyerek aracınızın sürekli ana sayfada görünmesini sağlamayı başarıyorsunuz. Bu da daha çok müşteri görmesi ve işlemlerin hızlanması anlamına gelmektedir.

Kullanışlı sayfa yapısı sayesinde tüm araç tiplerine kısa sürede ulaşma şansınız var. Otomobil, Minivan, Panelvan, Arazi, SUV ve Ticari araçları sitede bulabilirsiniz. Araba almak istiyorsanız ancak bir türlü karar veremiyorsanız da “Hangi Arabaya İhtiyacına Göre” seçeneğine tıklamanız gerekiyor. İlk olarak özellikleri belirliyor ve ne kadar sermayeniz olduğunu işaretliyorsunuz. Bu sayede alabileceğiniz araba modelleri hakkında size bir sunum yapıyorlar. Haber ve TEST bölümünde ise otomobil gündemi ile ilgili bilgiler veriliyor. Piyasaya sürülecek yeni modeller ile ilgili testleri okuyabilir ve sektörün önde gelenlerinde piyasanın durumu hakkında yapılan açıklamaları okuyarak kendinizi ona göre konumlandırabilirsiniz. Araba almak, satmak ve takas etmek için sektörde ki en iyi sitelerden birisi olarak dikkat çekiyor. Uzun yıllardır bu işi yapmaları sayesinde üyelerini ne istediğini de çok iyi bilen bir firma olarak öne çıkıyor.

Related posts
Araba

Araçlardan Hangi Vergiler Alınmaktadır

2 Mins read
Araçlardan Hangi Vergiler Alınmaktadır Sıfır araç veya ikinci el araç satın alan herkes, mal sahibi olmasının getirisinin yanı sıra gider kalemleri arasında…
Araba

Geniş Aileler İçin En İdeal Araba Modelleri Hangileridir?  

2 Mins read
Geniş Aileler İçin En İdeal Araba Modelleri Hangileridir?   İster kadın olsun, ister erkek olsun; bir otomobil yani başka bir deyişle araba…
Araba

Araç Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

2 Mins read
Araç Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir? Araç temizliği yapılırken nelere dikkat edilmelidir? Otomobil yıkamak ve otomobil yapmak sanıldığından çok özen gerektirir. Araç…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.