Faizsiz ArabaPeşinatsız Araba

Birarabam Nedir? Ne Kadar Güvenilir? Bir Arabam Şikayetleri ve Yorumları

2 Mins read

Birarabam, 80 aya varan taksit seçeneği ve tamamen faizsiz bir şekilde araba sahibi olmanızı sağlayan firmadır. Orta ve dar gelirli insanları araba sahibi yapan Bir arabam, ülkemizde araba almanın yeni yolu olarak tercih edilen sistemlerin başında yer alıyor. Faizsiz ve başka farkların uygulanmadığı sisteme dahil olmanız halinde taksitlerinizi kendiniz belirleme fırsatı sunuyor.

Birarabam Nedir?

Birarabam, sistemin kendine özgü yöntemi sayesinde 80 ay taksit yapmış olsanız dahi borcunuz daha kısa süre içerisinde bitiyor. Dilerseniz peşinatsız bir şekilde, dilerseniz kesenize uygun taksit seçenekleri ve 0 faiz ödeme seçenekleriyle araba sahibi olabilirsiniz. İkinci el araba alabileceğiniz gibi isterseniz 0 kilometre araba da alabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun istediğiniz herhangi bir arabanın sahibi olabilirsiniz.

BİRARABAM NE KADAR GÜVENİLİR?

Online platformları biraz incelerseniz sizde göreceksiniz Birarabam yorumları ile ilgili pek fazla şikayet ya da olumsuz görüş bildirilmemiş. Çok sayıda avantajlarından önemli olanlara değinmek gerekirse faiz ya da başka türlü farkların olmaması dar ve orta gelirli insanların araç sahibi olmaları için kolaylık sağlayan unsurlar arasında başı çekiyor diyebiliriz. Taksit sayısının ve tutarlarının da kişiler tarafından belirlenmesi ödeme sıkıntısı yaşamamak için önemli bir nokta. Eğer nakit paranız yoksa araba sahibi olmanıza engel değil. İsteyenler peşinatsız bir şekilde yine araç sahibi olabilir. Herhangi bir galeriden ya da otomotiv firmalarının düzenlediği taksitli kampanyalardan daha ucuz bir şekilde almış oluyorsunuz. Türkiye’nin birçok ilinde şubeleri bulunuyor. Hatta araştırdığımız kadarıyla her ay şubelerine yenileri ekleniyor. Şubesi olmayan illerden de başvuru yapıp araba sahibi olabilirsiniz.

ARABA ALMANIN YENİ YOLU – BİRARABAM

Bu kadar çok sayıda avantaja rağmen ek ücretler almamaları insanların akıllarına soru işareti getirmiyor değil. Bilmeyenler için anlatmakta fayda var. Birevim’in alt kuruluşu olan Birarabam nedir diye soracak olursanız; almak istediğiniz araç bedelinde bir gruba dahil olursunuz. Bu grup içerisinde yer alan kişiler sizinle aynı tutara sahip araç için sisteme dahil olurlar. Noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişler ile sıranız belirlenir ve sıranız geldiğinde aracın bedeli tarafınıza ödenir ve istediğiniz arabayı alabilirsiniz. Ardından taksitlerinizi ödemeye devam edersiniz. Kısa bir zaman içerisinde sıranın çıktığını düşünürsek bir arabam olsun diyenler için gerçekten de mantıklı bir tercih olacaktır. Benzer sistemde hizmet veren çok sayıda kurum ve kuruluşun da olduğunu belirtmekte fayda var. Eminevim sektöre Emin Otomotiv adı altında ilk giren kuruluş olmakla birlikte Fuzul Oto, Finansevim alternatif firmalar arasında.

Birarabam Hesaplama

Ağustos 2018 dönemi itibari ile birarabam.com internet sayfalarında 2 farklı kampanyaları bulunuyor. “Hızlı Teslim” ve “Küçük Taksit” kampanyaları ile hayalini kurduğunuz araca sahip olabilirsiniz.

Hızlı Teslim kampanyası dahilinde;

  • 30.000 TL değerinde araç için 24 ve 36 kişilik gruplar
  • 60.000 TL değerinde araç için 24 ve 36 kişilik gruplar

Küçük Taksit kampanyası dahilinde ise;

  • 30.000 TL değerinde araç için 48 ve 66 kişilik gruplar
  • 30.000 TL değerinde araç için 48 ve 66 kişilik gruplar

Yer alıyor. Birarabam sisteminden araba alanlar aşağıda yer alan yorum bölümünden görüşlerini ve varsa şikayetlerini paylaşabilir.

Related posts
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Alınır En Kolay Yöntemler

1 Mins read
Faizsiz kredi ile araba almak için dönemsel olarak firmaları ziyaret etmeniz veya internet sitelerindeki duyuruları takip etmeniz gerekir. Özellikle bankalar bilgilendirme ve…
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Satın Alınır?

1 Mins read
Her alışverişte olduğu gibi araçları en ucuza almak isteyen kişiler faizsiz veya düşük faizli araba kredisi seçenekleri ile araç satın alabiliyor. Bu…
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Kredisi Kampanyaları (Ocak 2021)

1 Mins read
Bütçenize göre sıfır araç almak veya araçlarını yenilemek isteyenler kredi arayışında olabilirler. Firmalar her ay her bütçeye uygun sıfır faizli araba kampanyaları…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.