Senetle Araba

Birikim OTO Nedir? Birikim OTO Araba Nasıl Alınır?

2 Mins read

Birikim oto, senetle araba almanın en kolay yollarından biridir. Günümüz piyasa şartları insanların alım güçlerini bir hayli altlara çekmektedir. Bu sebeple orta ve düşük kazanç gruplarına dâhil olan kişiler özellikle gayrimenkul ve araç alımlarında büyük güçlükler yaşamaktadır. Birikim oto yaşanan bu sıkıntılara faizin olmadığı sistemler üzerinden kurmuş olduğu bir yöntem sayesinde son vermeye çalışmaktadır. Üstelik sunumu yapılan sistem Türkiye’nin her yerinde işlevsel bir biçimde çalışmaktadır. Bu sayede hayal edilen taşıtlara kavuşmak düşünüldüğü kadar güç olmamaktadır.

Birikim Oto Sistemi Nasıl İşliyor?

Birikim OTO faiz olmayan sistemler üzerinden işleyen bir satım süreci hazırlamıştır. Bu imkan ile birlikte taşıt satın almayı düşünen vatandaşların kredi çekimi gibi şeylerle uğraşmalarına gerek kalmamaktadır. Bilindiği gibi taşıt ya da konut alımlarında çekilen kredilerin geri ödemelerinde ki yüksek faiz oranları, cepleri bir hayli zorlamaktadır. Ancak Birikim Oto sistemleri taşıt alımlarında faiz gözetmeden taksit ödemelerini esas alıyor. Üstelik ödenen taksitler şirket tarafından belirlenmiyor. Katılımcılar bütçelerine göre ödeme güçlerini kendileri tanımlıyor. Tanımlanan taksitler üzerinden imza atılan kontratlarla katılımcılar, bir gruba dâhil edilmektedir. Altın günleri temel alınarak oluşturulan sistem, gruba dâhil olan her katılımcının hayal ettiği taşıtı satın alana kadar işlemektedir.

Birikim OTO Araç Alımı Nasıl Yapılıyor?

Katılımcılar Birikim Oto’dan otomobil satın alabilmesi için her şeyden önce hangi marka ve model araba satın almak istediklerine karar vermeleri gerekmektedir. Sonrasında ise Birikim OTO’nun orijinal internet sitesindeki form doldurulmalıdır. Formu dolduran kişiler, yetkililer tarafından kısa bir sürede aranmaktadır. Telefon görüşmelerinde Birikim OTO sistemi hakkında bilgi edinebilmek de mümkündür. Elde edilen bilgiler ile birlikte otomobil satın almanın nasıl işlediğini de öğrenebiliyorsunuz. Katılımcılar otomobillerin fiyatlarına göre sisteme dâhil olabilmektedir. Her katılımcı aylık ödemesine göre farklılık gösteren kişi adetinde bir gruba dahil edilmektedir. Gruplar 25 aydan başlayarak 70 aya kadar çıkan birey topluluklarından oluşmaktadır. Gruplarda bulunan şahısların otomobillerine ne zaman kavuşacakları ise kura ile seçilmektedir. Kontratlardan sonra çekilen kuralar noter huzurunda yapıldığı için işlemlerin tümünde adaletli olma garantisi bulundurmaktadır.


Bu ve bunun gibi araç satın alımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Araba Senetle’de kalmaya devam edin. Peşinatsız, Taksitle, Faizsiz Arabalar  ve daha birçok araba hakkında bilgi Araba Senetle’de.

Related posts
Senetle Araba

Araba Alacaklara Alternatifler! (Senetle Araba, Eminevim Araba, Fuzul Oto)

4 Mins read
Araba sahibi olmak veya mevcut var olan arabanızı değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak araba satın almanın bir yatırım aracı olmadığını bilmeniz gerek….
Senetle Araba

İzmir Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler

1 Mins read
İzmir’de sıfır peşinatlı senetle araç almak isteyen kişiler, bankadan kredi çekmeden araç sahibi olabilirler. Kredi notu düşük olup kredi çekemeyenler, peşinatsız ve…
ArabaSenetle ArabaTaksitle Araba

Senetle Araba Almanın Kolaylıkları

2 Mins read
Taksitle araba almak otomotiv piyasasını canlandırarak araçların satılması için çok tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle büyükşehirlerde yaşayan insanların ulaşım ve alışverişleri için…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.