Haber

Borç Para Bulmak İsteyenlere 1 Saatte Nakit İhtiyacı

7 Mins read

Acil finansman ihtiyacı olanların artık kapı kapı gezmesine gerek yok. Borç para bulmak isteyenlere 1 saatte nakit ihtiyacı hemen yanı başınızda. Sizlerle paylaşacağımız nakit bulma şekilleri ile 1 saat içinde para bulabilirsiniz. Fazlaca sıkıştım para lazım diyenler, acil para yardımı arıyorum diyenler bilgileri içeriğimizde bulabilir.

İnternet üstünde borç para veriyorum şeklinde pek oldukça duyuru bulunmakta ve bu şahısların telefon numaraları yer almıştır. Bu şahıslar art niyetli de olabileceği için yasal olmayan yollara saygınlık edilmemesi gerekmektedir.

1 Saat İçinde Para Bulmak

Duyduğumuz en klişe sözlerdendir, para ile refah olmaz, sadece parasız da olmaz. Ne kadar para gelirse ne yazık ki şu zamanda artık daha fazlası gidiyor. Bu ay ucu ucuna yönetim edeceğim derken ortaya çıkan acil bir gerekseme hesapları değiştirebiliyor. Doğal olarak eşten dosttan para da almak devamlı kolay olmuyor. Şundan dolayı günümüz insanları birbirine güvenmiyor. Ya da daha evvel birilerine tabiri caizse borç takarak ödemediyseniz adınız çıkıyor dokuza inmiyor sekize. Iyi mi ki bankalar borçlarını geri almak istiyorsa, eşiniz dostunuz da bigün çalıyor kapınızı. Böylece kendi kredinizi kendiniz bitirmiş oluyorsunuz. Babanın dahi oğluna güvenip para vermediği şu coğrafyada kime gideyim diye kara kara düşünüyorsunuz.

1 Saat İçinde Para Bulmak

Acil finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile borç para vereceğini iddia eden pek oldukca kişi var. Hatta yoldan geçerken dağıtılan el ilanlarında dahi gereksinim duyan şahıslara finansman sağlanabileceği yazıyor. Bu ilanların da oldukca doğru bulunduğunu söylemek mümkün değil. En başta bu durum yasal değil. Şundan dolayı kanunlarımızda yer almış olduğu ifadesi ile gelir ve kazanç elde etmek için para ticareti yapmak yasaklanmıştır.

Borç Para Veriyorum

Nakit para bulmak için buluş edilmiş pek oldukça yöntem vardır. Fazlaca sık gördüğümüz ve şaşkınlıklar içinde kaldığımız bir durumu sizler ile paylaşmak isterim. İnternet üstünde böbreğimi satmak istiyorum ne kadar eder vb. pek oldukça ilana rastlıyoruz. İlk olarak organ ticareti yapmanın yasaklanmış bir durum bulunduğunu bildirelim. Öteki bir husus ise böbreğinizi almayı taahhüt edecek kişinin muhtemelen organ mafyası olabileceği ihtimalidir. Elbet para önemsiz bir meta değil. Sadece canınızdan da kıymetli hiçbir şey yok şu hayatta.

İş adamı ya da hayırsever kisvesi altına bürünüp finansman sağlayacağını taahhüt eden pek oldukça kişi var. Bu şahıslar da elbet gökten inmiş birer melek değil. Şundan dolayı bu şahıslar para kiralayarak gelir elde ediyorlar. Antak kalma dahilinde size bir komisyon ya da faiz oranı sunuyorlar. Borçlarınızı vadesi içinde öderseniz bir ihtimal sorun olmuyor. Sadece ödemeyi geciktirmeniz durumunda {hiç de} mantıklı olmayan bir sistem işliyor. Faizler yüzde 100, yüzde 200‘ lere varan oranlarda artıyor ve esasen borç batağında olduğunuz o dönemde bu bataklık sizi daha da içine çekmeye başlıyor. Hatta bir kısmını ödesem abi diyerek sağdan soldan da borç alıyorsunuz.

Polis tarafınca tefecilere meydana getirilen baskınlar basına yansıyor. Silahlar, tüfekler vb. ekipmanlar ele geçiriliyor. Borcunuzu ödemediğinizde işte bu namlular aslına bakarsak size doğruluyor. Bu sebeple yasal olmayan yollara ve bu şahıslara bulaşmayın, canınızı bağışlamaları için aman dilemek zorunda kalmayın.

Nakit Para Bulmanın Yolları

Para bulmanın pek oldukça yolu vardır. Sadece bu yöntemlerden en doğrusu bankalara giderek gerekseme kredisi kampanyalarına başvurmaktır. Bankalardan kredi alabilmek için müracaat sonrası üstünde araştırma yapılacak olan kredi geçmişinizin pozitif yönde neticelenmesi gerekmektedir. Bu anlamda kredi notunuz yüksek olmalı, siciliniz temiz olmalı ya da herhangi bir kredi, kredi kartı borcunuz olmamalıdır. Bankalarda genel olarak meydana getirilen bu incelemeler uzun sürmektedir. Acil finansmana gerekseme duyanların kredi notu yüksek ve gelirlerini belgeleyebiliyor iseler, bankaların oluşturdukları e-kredi kampanyalarına başvurmalarını öneriyoruz. İnternet üstünden alınacak kredi başvuruları şubelere bakılırsa daha kolay sonuçlanmaktadır.

Sadece kara listede olanlar için durum {hiç de} zannettiğimiz kadar kolay değil. Bu şahısların bankalara yapacakları kredi başvuruları reddedildiği için değişik yöntemler arıyorlar. Eğer gerekseme duyduğunuz meblağ oldukça yüksek değilse bu şahıslar kredi kartlarından, kartlarının limitleri kadar nakit ön ödeme çekerek de acil finansman gereksinimlerini karşılayabilirler. Kredi kartlarının nakit ön ödeme ya da taksitli ön ödeme şekillerinde akdi faiz uygulanmaktadır. Sadece taksitli nakit ön ödeme seçeneğinin tercih edilmesi durumunda harcamalar oldukça fazla olacaktır. Bu sebeple nakit ön ödeme yönteminin tercih edilmesi ve borcun derhal kapatılması ehemmiyet arz etmektedir.

Senetle Para Bulmak

Senetle para vereceğini iddia eden pek oldukça şirket ya da kişi bulunmaktadır. Bu şahıslardan nakit aldığınızda vade kadar senet hazırlanmış olur. Sonrasında borçlarınızı kapatırken taksit ödemesinden sonrasında bu senetleri almak gerekmektedir. Bu işin riskli tarafı aslına bakarsak senetlerin üstüne tutarların yanlış yazılabileceğinin olması ihtimalidir. Bu şekilde durumlar için uyanık olmak ve okumadan herhangi bir evrak hazırlamamak gerekiyor.

İzmir’de acil para bulma yöntemleri
Ankara’da senetle para veren bölgeler
Bursa Kapalıçarşı’da senetle para veren yerler
Antalya Muratpaşa’da senetle para veren yerler olduğu şeklinde bu uygulamalar ülkemizin her ilinde yapılmaktadır.

Cep Telefonu Bozdurma

Cep telefonu ya da elektronik eşya bozdurma son zamanların en kolay finansman bulma şekilleri içinde yer almıştır. Eskiden kredi kartlarına taksit yapılmadığı için bu durumun söz mevzusu olabilmesi adına geliştirilmiş oldukça değişik yöntemler mevcuttu. Elden taksitle, senetle, GSM operatörlerden aygıt alarak, kısa süre içinde bu aygıt satılıyor ve nakite çevriliyordu. Bu sayede düşük meblağlarda da olsa finansman gereksinimleri giderilebiliyordu. GSM operatörlerinden cep telefonu almak için faturalı bir hatta haiz olunması gerekmektedir. Telefon bozdurma yöntemi ile ilgili hazırlamış olduğumuz içinde ne olduğu inceleyerek senetle ya da elden taksitle aygıt alabileceğiniz mağazalara ulaşabilirsiniz.

Beyaz eşyalarda da bu durum geçerlidir. Arçelik, Vestel, Beko, Evkur vb. mağazaların elden taksitle ürün sattıkları görülmektedir. Taksitle alacağınız bu ürünleri derhal satarak finansman ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz. Ankara’da senetle cep telefonu satan pek oldukca mağaza bulunmaktadır.

Senetle Altın Almak

Senetle altın almak da en oldukça tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir. Bir çok kuyumcu yasal bir dayanağı olmadığından dolayı bu uygulamayı yapmıyor. Sadece tanıdık kuyumcular vasıtası ile senetle ya da elden taksitle altın alınabiliyor. İşte alacağınız bu altınları hemen sonra gene kuyumcuya satarak nakite çevirebiliyorsunuz. Bu şekilde elinize para geçmiş oluyor. Kuyumcular senetle borç para verir mi adlı içeriğimizden mevzu ile ilgili detaylı data alabilirsiniz.

Faktoring Firmalar

Gene yasal olmakla beraber Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafınca denetim altında olan bu firmalardan da belirli koşullar dahilinde nakit alabilirsiniz. Ek olarak eskilerin daha iyi bilmiş olduğu ikrazat firmaları da vardır. Bu meslek artık oldukca yaygın değildir. Vatanımızda oldukca azca sayıda ikrazat şirketi etkinlik göstermektedir. Senetle nakit veren ikrazat firmaları içeriğimizden detaylı data alabilir ve bu firmalara ulaşabilirsiniz. İkrazat firmaları senet usulü ile iş yapmaktadır. Ellerinde ödenmemiş çek, senet olanlar bunlar ile faktoring firmalara başvurabilir.

Peşinatsız Ticari Vasıta Alımı

Bazı galeriler ya da otomotiv firmaları da senetle ve peşinatsız bir halde vasıta sattıklarını ifade etmektedir. Buralara giderek almak istediğiniz aracı belirlediğinizde senet düzenlenmekte ve vadeler belirlenmektedir. Tüketiciye bu şekilde ödeme planları hazırlanmaktadır. Üstelik bu firmaların alımlarda peşinat talep etmemesi acil finansman ihtiyacı olanlar için vali nimet sayılmaktadır. Aldığınız bu araçları derhal satarak finansman ihtiyacınız olan şeyleri da karşılayabilirsiniz. Peşinatsız araç satan galerileri inceleyerek buradan ticari vasıta alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Senetle ve peşinatsız vasıta alımı yüksek meblağlara kısa sürede gerekseme duyanların başvuracakları yöntemlerin başlangıcında gelmektedir.

Hayırseverlerin Kapısını Çalmak

Meşhur iş adamlarının holdinglerinin web sayfalarında maddi yardım bölümleri bulunmaktadır. Buralardan yardım alabilmeniz için karşı tarafa ciddi manada ihtiyacınız bulunduğunu kanıtlamanız gerekmektedir.

Borç Para Verenlerin Telefon Numaraları

Borç para verenlerin telefon numaraları ve kontakt adresleri web üstünde oldukça sorgulanan konuların başlangıcında gelmektedir. Bu işlemlerin yasal olmamasından dolayı size adres bilgisi ya da cep telefonu numarası veren kişilere saygınlık etmeyin. Elinize Tefeci Mustafa, Tefeci Ali vb. telefon numaraları geçse dahi bu kişiler ile bağlantı kurmadan yukarıdaki yöntemlere başvurun. Vatanımızda tefecilik faaliyetleri ile ilgilenenlere hapis ve adli para cezası şeklinde yaptırımların uygulanması söz mevzusu olmaktadır.

Aslen yukarıdaki yöntemler şahıslar için tamamen kazançlı olmamaktadır. Bir tek acil finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile mantıklıdır. Mesela bozdurma telefon alımlarında bu cep telefonlarını piyasa fiyatının oldukca üstünde vadeli olarak alırsınız. Sadece zarar etmek de ticaretin bir gereği olsa gerek. En güzeli ise hiç kimseye muhtaç olmadan, dilenmeden, el açmadan ya da eyvallah etmeden artık ne derseniz diyin, ihtiyacınız olan şeyleri karşılamış olmuş olursunuz.

Tefeci diye insanlara gitmeyin lütfen. Bu bir öneri yazısı değildir. Size gerçekleri bahsettik. Lütfen hayatınız her şeyden önemli.

Related posts
Haber

Otomotivde Üretim Yüzde 11 Azaldı

1 Mins read
Otomotiv Sanayii Derneği’nin verilerine göre 2020 yılında toplam araç üretimi 2019 yılına göre yüzde 11 azaldı ve 1.29 milyona düştü. 2021 yılının…
Haber

Samsung Galaxy S21 Serisi Araba Anahtarı Olarak Kullanılabilecek

1 Mins read
Samsung Unpacked etkinliği, çok yakında bize gelen bir dizi parlak yeni teknolojiyi içeriyordu ve Koreli şirket sürücüler için mütevazı araba anahtarını kullanmayı…
Haber

Kış Aylarında Radyatörlere Dikkat Edin

1 Mins read
Kış aylarında motor soğutma sistemlerine ve sıvısına daha dikkat etmeniz gerekir. Araçlara güç veren içten yanmalı motorların soğutma sistemlerinde olan sorunlar, ihmaller…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.