Araba

Dod – Satılık İkinci El Arabalar

3 Mins read

İkinci elde güven mottosuyla uzun yıllardır sektörde liderliğe oynayan şirketlerden birisidir. Doğuş otomotiv tarafından 1999 yılından itibaren desteklenen bu sistem hem kurumsal yapısı hem de müşterilerine sunmuş olduğu destek ile görevini sorunsuz bir şekilde yerine getiriyor. Ülkenin her noktasında bulunan yaygın bir yerel satıcı teşkilatı sayesinde herhangi bir sorun olduğunda hızlı müdahale ekibi ile kimseyi zora sokmadan işlemlerini tamamlıyor. Özellikle sektörü geliştirmek için yapılmış olan projeler ile dikkat çekiyorlar. Yeni projeleri sayesinde ikinci el araba sektörü her zaman bir adım daha ileri gidiyor ve müşterilerin istediği seviyenin de daha üzerine çıkarak sorunsuz bir satış ağını hizmete sunuyorlar.
Dod
DOD, Doğun otomotiv değerlendirme adının kısaltılması olarak oluşturulmuş geniş bir sistem ağının marka adı olmuştur. Araçların tüm devir işlemleri, motor ve kaporta aksamları ile ilgili tüm sorunların yetkili ekspertiz servisleri tarafından yapılması, ruhsat işlemleri ve noter satışları tecrübeli ekip tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılıyor. Bu da ikinci el araç alırken birçok sıkıntıyla yüzleşme istemeyen müşterilerin sorunsuz bir şekilde istedikler marka ve modelde araca hızlı bir şekilde ulaşmasına imkan tanıyor. Merkez üstü Eseryurt’da yer alan markanın 16 bin metre karelik alanda sunmuş olduğu hizmet çalışmalarının verimli bir şekilde devam etmesi konusunda onlara büyük avantaj sağlamaktadır.

DOD ile ilgili merak edilen birçok soru bulunuyor. Bu sorular şirketin web sitesi üzerinde sıkça sorulan sorular başlığı altında müşterilerine cevap verilmeye çalışılmıştır. En çok sorulan soruların başında bu sistem üzerinden alınan araçta yaşanan bir sorun halinde ne yapılacağıdır. Bu konuda şirket tarafından verilen garanti el kitabı tüm detayları ile sorunun nasıl çözüleceğini açıklıyor. Yapmanız gereken hemen servis ile iletişime geçmek ve araçta yaşanan sorunun neden olduğunun belirlenmesini sağlamaktadır. Aracınız da garanti bulunsa da bulunmasa da firma her iki konu içinde müşterilerine önemli destek vermeyi garanti ediyor. Amaç güvenilir bir sistem oluşmak ve alıcıların şirketten almış oldukları araçları sorunsuz bir şekilde kullanmasına yardımcı olmaktır.

DOD sadece araç satan bir sistem değildir. İstenmesi halinde ikinci el araç satışını da araç sahibi adına gerçekleştiren bir sistem ağına sahiptir. Bunun için yetkili servise giderek bu konuda onlardan destek almanız gerekiyor. Gerekli anlaşma metni imzalandıktan sonra tarafınızca verilecek bir vekalet ile aracın satışı gerçekleştiği anda size haber verilecek ve istemeniz halinde sistemden bir araç alabileceksiniz. Aracı satış için bırakmaya gittiğiniz de unutmamanız gereken aracın bir yedek anahtarı varsa onu yanınıza almak olacaktır. Ayrıca ruhsatı da yanınızda getirmeyi unutmamalısınız. DOD sistemini takip etmek için sadece web sitesini kullanmanıza gerek yoktur. İsterseniz akıllı cep telefonlarına indirebileceğiniz bir uygulama bulunuyor. Bu uygulama ile tüm araçları detaylı bir şekilde inceleyebilir isterseniz de satışa bıraktığınız aracınızı takip edebilirsiniz.

Neden DOD?

Bu şirketi tercih etmenizin nedenleri şirket tarafından açıklamaları ile sizinle paylaşılıyor. En önemlisi şirketin size ikinci elde olmayan bir şeyi sunuyor oluşudur. Bu garanti hizmeti alabileceğiniz çok sayıda nokta bulunmuyor. Araçların için yapılmış olan titiz ekspertiz faaliyeti de dikkat çekiyor. Tüm alım satım işlemlerinizi güvenli bir çatı altında yapmanız da avantajları arasında yer alacaktır. Mobil cihazlar ile uyumlu çalışması, finans işlemlerinizde size yapılması gereken tüm kolaylıkları sunmaları da avantajları arasında yer almaktadır. İsterseniz satışa sunduğunuz aracın görünümünün yenilenmesini de sağlayacak bir hizmetleri bulunuyor.

Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için yapılması gereken işlem sisteme üye olmak olacaktır. Üye olurken doğru bilgileri sistem ile paylaşmayı unutmamalısınız. Gün gelip araba almak veya satmak istediğinizde şirket bu bilgileriniz doğruluğunu araştıracaktır. Sistem üye olsanız da olmasanız da araç ile ilgili tüm bilgileri aracın bulunduğu sayfanın altında detaylı bir şekilde görebilme şansınız var.

Related posts
Araba

Araçlardan Hangi Vergiler Alınmaktadır

2 Mins read
Araçlardan Hangi Vergiler Alınmaktadır Sıfır araç veya ikinci el araç satın alan herkes, mal sahibi olmasının getirisinin yanı sıra gider kalemleri arasında…
Araba

Geniş Aileler İçin En İdeal Araba Modelleri Hangileridir?  

2 Mins read
Geniş Aileler İçin En İdeal Araba Modelleri Hangileridir?   İster kadın olsun, ister erkek olsun; bir otomobil yani başka bir deyişle araba…
Araba

Araç Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

2 Mins read
Araç Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir? Araç temizliği yapılırken nelere dikkat edilmelidir? Otomobil yıkamak ve otomobil yapmak sanıldığından çok özen gerektirir. Araç…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.