Haber

Doğruevim Nedir? Doğruevimin Avantajları Nelerdir? Doğruevim Nasıl Ev Alınır?

2 Mins read

Doğruevim ev sahibi olmak isteyen ve bunun hayalini kuran fakat bunun için yeterli miktarda parası olmayan kişilere destek olan büyük ve güçlü bir finansör firmadır. Doğruevim ev alma konusunda istekli olanların son zamanlarda uğrak noktası oldu. Banka kredileri ve hayalleri içinde sıkışmış olan dar ve orta gelirli kişilere uygun fırsatları sunarak kısa sürede kendi evlerinde yaşama şansı sunan bir firmadır. Ayrıca bu şirket aracılığıyla ev almak istediğinizde kesinlikle faiz uygulaması yapılmamaktadır. Buda sistemi bankalardan büyük oranda ayırmaktadır. Çünkü bankaların asıl amacı ellerindeki parayı satmak ve müşterileri son kredi taksitine kadar elinde tutmaktır. Ancak Doğruevim’ deki amaç yalnızca kişileri hayallerine kavuşturmak üzerine kurulmuştur.

Doğruevim Yöntemi İle Ne Alabilirim?

Doğruevim insanların taksitle, peşinatsız, faizsiz otomobil, ev, arsa, dükkân sahibi olmaları için özel olarak hizmet vermektedir. Yani almayı istediğiniz evi, dükkânı, arsayı yada sıfır, ikinci el fark etmeksizin otomobil almanızı sağlamaktadır. Hatta yatırım amaçlı alımlar yapmanız için de şirket özel destek sağlamaktadır.

Doğruevim ’in Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Doğruevim hizmet anlayışı olarak gerçekleşmesi zor görünen her hayalin kolayca gerçekleşmesini sağlamayı benimsemiştir. Bu sebeple peşinatsız araba, ev, arsa vs. alabiliyorsunuz. Doğruevim sayesinde yapacağınız ödemelerinizi kendinize özel belirleme şansını elde ediyorsunuz. Ayrıca model ve marka sınırı olmadan sıfır yada ikinci el araç; hangi şehirden dilerseniz ev alabilmektesiniz. Üstelik faiz uygulaması yapılmadan işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Doğruevim İle Nasıl Ev Ve Araba Sahibi Olunur?

Dar veya orta gelire sahip kişilerin ev sahibi olmaları yada otomobil alabilmeleri, günümüz şartlarında birikim yaparak neredeyse imkansız hale geldi. Ancak Doğruevim ve benzer finansörler sayesinde taksitle ev yada otomobil alma şansları bulunmaktadır. Tüm bunlara sahip olabilmek için firmaya ait web sitesi üzerinden hazırlanmış olan formu doldurarak yada yaşadığınız şehirde bulunan şubelere giderek sizin için özel olarak düzenlenen ödeme planları ile ev yada otomobil sahibi olabilmektesiniz.

Doğruevim İle Kimler Ev Veya Araba Alabilir?

Doğruevim taksitle ev, senetle otomobil sahibi olmak isteyen her gelir gurubundan insana kapısı açık olan bir kurumdur. Firma aracılığı ile ev yada otomobil sahibi olmak için 18 yaşından büyük Türk vatandaşı olmanız ve hayallerinizin olması yeterlidir. Kimliğiniz alıp en yakın şubeye giderek gerekli işlemleri derhal başlatabilirsiniz. Bankaların yapmış olduğu gibi günler süren bekletmeler söz konusu bile değildir. Aksine hayalleri gerçek yapmak adına çok hızlı işlemler yapmaktadırlar.

Doğruevim İletişim Bilgisi

Doğruevim’in merkez şubesi Ümraniye İstanbul’da yer almaktadır. Bunun yanında birçok yerde şubeleri de hizmet vermektedir. Bununla birlikte 0850 577 10 23 numaralı telefonlardan ve şirkete ait web sitesi üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Related posts
Haber

Otomotivde Üretim Yüzde 11 Azaldı

1 Mins read
Otomotiv Sanayii Derneği’nin verilerine göre 2020 yılında toplam araç üretimi 2019 yılına göre yüzde 11 azaldı ve 1.29 milyona düştü. 2021 yılının…
Haber

Samsung Galaxy S21 Serisi Araba Anahtarı Olarak Kullanılabilecek

1 Mins read
Samsung Unpacked etkinliği, çok yakında bize gelen bir dizi parlak yeni teknolojiyi içeriyordu ve Koreli şirket sürücüler için mütevazı araba anahtarını kullanmayı…
Haber

Kış Aylarında Radyatörlere Dikkat Edin

1 Mins read
Kış aylarında motor soğutma sistemlerine ve sıvısına daha dikkat etmeniz gerekir. Araçlara güç veren içten yanmalı motorların soğutma sistemlerinde olan sorunlar, ihmaller…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.