Faizsiz ArabaTaksitle Araba

Doğuş Oto VDF Kredi Başvurusu ve Faiz Oranları

2 Mins read

Doğuş oto VDF kredi başvurusu ve faiz oranları oldukça merak edilen konulardan biridir. VDF kredisi hakkında herhangi bir bilgisi olmayanlar için hemen kısaca bir değinelim. İnsanlar, taşıt alabilmek için bankalardan taşıt kredisi alıyor. Fakat alınan taşıt kredileri artık sadece bankalardan alınmıyor.

Büyük araba firmaları, bu konuda tıpkı bankalar gibi insanlara kredi sağlıyor ve bu sayede satışlarını daha da arttırıyor. Yaygın olarak bilinen bu firmalardan biri de, Wolkswagen’dir. Wolkswagen’nin kendi grup bünyesinde bulunan finansal şirketi olan VDF bu konuda, oldukça yaygın olarak tercih edilen yapıdır. VDF, insanlara taşıt kredisi sağlamaktadır. VDF hakkında daha detaylı bilgiler, yazımızın devamında yer almaktadır.

VDF Taşıt Kredisi İçin Gerekli Olan İşlemler

Doğuş oto VDF kredi başvurusu yapmak isteyen ve bununla ilgili detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler için gerekli olan bilgileri toparladık. Öncelikle bu taşıt kredisinden faydalanmak isteyen kişilerin, ne gibi evraklara ihtiyacı olduğunu paylaşalım. Bu krediye başvurmak isteyen kişiler, aşağıda belirtilmiş olan evrakları temin etmelidir:

  • Öncelikle, adresinizin onaylı olduğu ikametgâh belgesi; nüfus cüzdanınızın fotokopisi, çalıştığınız yer varsa oranın maaş bordosu, noterden alınan imza beyannamesi ve imza sirküleri fotokopisi olmalıdır.
  • Çalışma sisteminiz serbest bir tarzdaysa; yine aynı şekilde nüfus cüzdanı fotokopisi, noterden tasdiklenmiş olan imza beyannamesi, vergi levhası, gelirinizi gösteren belge, onaylı olan ikametgâh belgeniz olmalıdır.
  • Emekli olan kişiler için; nüfus cüzdan fotokopisi, emekli maaşının yatırıldığı hesap cüzdanı, noter tarafından tasdiklenmiş olan imza beyannamesi ve son olarak yine onaylı adresinizin yer aldığı ikametgâh belgesi olmalıdır.
  • Tüzel şirket sahibi olanlar ve büyük firma sahipleri için; ortaklar varsa, onlara ait olan nüfus cüzdan fotokopisi, sicil gazete fotokopisi, vergi levhası, noter tarafından onaylı imza sirküleri, detay mizan ve son olarak da, ticaret sicilinize ait olan belge olmalıdır.

VDF Kredisinden faydalanmak istiyorsanız, yukarıda belirtmiş olduğumuz belgelerin bulunması şarttır. Bu verilen bilgiler dışında, daha kapsamlı olarak bilgi almak ve yetkililer ile görüşmek isterseniz de, Doğuş finans şubelerine gidebilirsiniz. Aynı zamanda, kendilerine ait olan web sitelerini de inceleyebilirsiniz.

Güncel Olan VDF 2020 Faiz Oranları

Doğuş oto VDF kredi faiz oranları hakkında bilgileri de sizler ile paylaşıyoruz. Bu sayede, faiz oranları hakkında bilgi sahibi olabilir ve buna göre hareket edebilirsiniz. Size belirteceğimiz faiz oranları, güncel olarak alınmıştır. 2020 yılı için güncel olan faiz rakamları:

  • 12 aylık taksit için %0,71
  • 18 ay: %0,92
  • 24 ay: %1,03
  • 36 ay: %1,14
  • 48 ay: % 1,20
  • 60 ay: %1,20 olarak belirlenmiştir. Size vermiş olduğumuz bu oranlar, 2020 yılı için güncel olan rakamlardır. Kredi şartları sizin için uygunsa, bu oranlar ile kredi çekebilmeniz mümkündür.

Related posts
Taksitle Araba

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

1 Mins read
Taksitle araba nasıl alınır? Taksitle araba almanın püf noktaları nelerdir? Sizlerde eğer bütçenize uygun araba almak istiyorsanız bu makaleyi takip etmenizde fayda…
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Alınır En Kolay Yöntemler

1 Mins read
Faizsiz kredi ile araba almak için dönemsel olarak firmaları ziyaret etmeniz veya internet sitelerindeki duyuruları takip etmeniz gerekir. Özellikle bankalar bilgilendirme ve…
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Satın Alınır?

1 Mins read
Her alışverişte olduğu gibi araçları en ucuza almak isteyen kişiler faizsiz veya düşük faizli araba kredisi seçenekleri ile araç satın alabiliyor. Bu…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.