Faizsiz ArabaTaksitle Araba

Emin Arabam

2 Mins read

Faizsiz sistemlerin kurucusu olan Emin Arabam, şimdiye kadar 130 binden fazla ailenin ev ve araba hayalini gerçekleştirmiş durumda. Emin Arabam sistemi nedir, nasıl araba sahibi olursunuz detaylar içeriğinde devamında yer almakta.

İster hususi isterse ticari olsun, ikinci el veya sıfır otomobil almak günümüz şartlarında neredeyse zorunlu hale geldi. Otomobil teknolojisinin gelişmesi ile beraber son 2 – 3 yıla bakıldığında sıfırların yanı sıra ikinci el otomobil fiyatlarında da büyük bir artış yaşandı. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise dövizin yükselmesi ile beraber sıfır otomobil fiyatlarında artış yaşanmasıdır. Taşıt kredisi çekerek otomobil almak ise neredeyse hayal oldu. Yüzde 2 civarlarında gezen faiz oranları, çekilen kredinin rahat ödenmesi için artırılan vadeye iki katı fiyat çıkarıyor. Faizsiz araç almak için 1991 yılından bugüne kadar hizmet veren Emin Otomotiv, çekiliş sistemi ile sizleri hayalinizdeki otomobile kavuşturuyor. Üstelik tüm bunları, sizin belirleyeceğiniz taksitler ile faizsiz yapıyor!

Emin Arabam Nedir?

Emin arabam, 1991 yılında kurulan, bugüne kadar ortalama 130 bin kişiye konut ve otomobil sağlayan faizsiz çekiliş sistemini kullanan bir şirkettir. Emin Arabam, ikinci el veya sıfır araç almak isteyenlere banka faizleri ödemelerine maruz kalmadan araba sahibi olmalarına olanak sağlayan ve faizsiz sistemlere sahip firmadır.

Tüm bu süreçte ise tamamen faizsiz olmasının yanı sıra ödeyeceğiniz taksit sayısını siz belirliyor, aracı teslim almadan önce zorlandığınız yerde taksitlerinizi 6 aya kadar dondurabiliyorsunuz. Bütçenize göre taksit ve vade belirlemek size kalıyor.

Emin Arabam Sistemi Nedir?

Emin arabam sistemi, aslında çok sık karşılaştığımız ve özellikle kadınlar tarafından uygulanan “gün” mantığını kullanmaktadır. Başvurunuzu yaptıktan sonra belirlenen gruplar halinde her ay bir kişi hayalindeki araca kavuşuyor. Bu süreçte size sunulan artılardan bazıları şu şekilde:

  • Emin Otomotiv bünyesinde, çekiliş ile araç almak için ödeyeceğiniz taksit tutarını siz belirlersiniz.
  • Dilerseniz ara ödemeler yaparak borcunuzu daha da indirebilirsiniz.
  • Peşinatın ne kadar olacağını siz belirlersiniz.
  • Sizden herhangi bir ekstra ödeme istenmez.
  • Tamamen faizsizdir.
  • İlk taksit için ödeme yaptığınız anda anında aracınıza kavuşabilirsiniz. Çekiliş usulü olduğu için ne zaman çıkacağı belli olmaz.

Bu ve çok daha fazlası Emin Arabam’da sizleri beklemektedir. En önemli artılarından biri ise maddi olarak zor olduğunuz dönemlerde tam 6 aya kadar taksitlerinizi dondurabilirsiniz. Bankalardan kredi çektiğinizde vade uzun olsun ödemekte zorluk çekmeyeyim diyenlerdenseniz, Emin Otomotiv ile uzun vadede tamamen faizsiz ödeme tablosu ile karşılaşırsınız. Emin arabam sistemi, katılan ve bir gruba yerleştirilen kişiler arasında her ay çekiliş yaparak istenilen aracın elde edilmesini sağlayan sağlıklı bir sistemdir.

Emin Arabam Benzeri Firmalar

Sektörün öncüsü olan Emin Arabam’ın ardından çok sayıda firma sektöre girdi ve hizmet vermeye başladı. Faizsiz, peşinatsız ve taksitle araba sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimiz Birarabam ve Fuzul Oto sistemleri hakkında da bilgi sahibi olabilirler.

Related posts
Taksitle Araba

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

1 Mins read
Taksitle araba nasıl alınır? Taksitle araba almanın püf noktaları nelerdir? Sizlerde eğer bütçenize uygun araba almak istiyorsanız bu makaleyi takip etmenizde fayda…
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Alınır En Kolay Yöntemler

1 Mins read
Faizsiz kredi ile araba almak için dönemsel olarak firmaları ziyaret etmeniz veya internet sitelerindeki duyuruları takip etmeniz gerekir. Özellikle bankalar bilgilendirme ve…
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Satın Alınır?

1 Mins read
Her alışverişte olduğu gibi araçları en ucuza almak isteyen kişiler faizsiz veya düşük faizli araba kredisi seçenekleri ile araç satın alabiliyor. Bu…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.