Faizsiz Araba

Emin Evim Oto

2 Mins read

Emin Evim Oto, 1991 yılından bu yana otomobil sahibi olmak isteyen kişilere hizmet vermektedir. Emin Evim’in bir alt dalı olan Emin Otomotiv, kurulduğu zamandan bu yana birçok insanı otomobil sahibi yapmayı başarmıştır. Köklü bir kuruluş tarihi olan yıldan bu yana birçok müşteriyi memnun etmiştir.

Emin Oto’nun insanları taksitli şekilde otomobil sahibi yapması, bu firmayı daha dikkat çekici hale getirmiş ve kullanılmaya yönlendirmiştir. 130 binden fazla kişiyi araç sahibi yapan firma, hizmetlerine tam gaz devam etmektedir.

Emin Evim Oto Nedir?

Emin Otomotiv, insanları kadınların gün sistemi benzeri bir sistemle araç sahibi yapmayı amaçlamaktadır. Sıfır veya ikinci el araç sahibi olmak isteyen kişiler, eğer aracı satın alabilecek peşin paraları yoksa Emin Evim ile kolaylıkla satın alabilir. Peki bu sistem nasıl işliyor? Ödenen taksitlerle her ay ortak bir havuz oluşturuluyor. Emin Evim grupları arasında bir çekiliş yapılarak bu havuzdaki para çekiliş sonucunda araç sahibi olmak isteyenlere dağıtılıyor.

Size en yakın Emin Oto ofisine giderek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Öncelik olarak almak istediğiniz aracın fiyatını belirlemeniz gerekir. Fiyat belirlemesi yaptıktan sonra dilerseniz bir miktar peşinat ödemesi de yapabilirsiniz. Geri kalan ücret ise bütçenize ve durumunuza göre taksitlendirilir. Bu taksitlendirmede hiçbir şekilde vade farkı ve faiz uygulaması yapılmaz. Ek olarak sadece bir miktar dosya masrafı ödenir. Bu şekilde faizsiz kredi çekmiş gibi olursunuz.

Karşılıklı sözleşmelerin imzalanmasının ardından taksitlerinizi ödemeye başlayabilirsiniz. Taksit ödemeye başladığınız andan itibaren dahil olduğunuz grubun çekilişlerine katılmaya başlarsınız. Bu çekilişler noter huzurunda ayda bir kere yapılmaktadır. Çekiliş kazananı siz olursanız taksitlerini bitmeden aracınıza sahip olabilirsiniz. Bu şekilde de hem aracı kullanıp hem de taksit ödemeye devam etmiş olursunuz.

Emin Evim, hiçbir şekilde faiz veya vade farkı uygulaması yapmadığı için bankadan kredi çekmeye ve vadeli araba almaya oranla daha kullanışlıdır. Sıfır veya ikinci el aracınızı dilediğiniz yerden ve dilediğiniz şekilde satın alabilirsiniz. Emin Evim’in sağladığı bir diğer kolaylık ise taksit dondurma işlemidir. Eğer ay sonunda durumunuz kötüye gidiyor ve taksiti ödemeyi başaramıyorsanız, taksit dondurma seçeneğiyle taksitlerinizi bir süre dondurabilir ve sonrasında tekrar ödemeye devam edebilirsiniz.

Emin Evim Oto Araba Alma Şartları

Emin Otomotiv ile araç alınırken gerekli olan hiçbir şart bulunmamaktadır. Düşük gelirden, orta gelire, orta gelirden yüksek gelire herkes Emin Evim ile otomobil sahibi olabilir. Tüm gelirlerden kişiler bu sisteme başvurabileceği gibi, uzun vadeler sayesinde de ödemekte zorluk çekmezler. Kendi durumunuza göre vade seçeneklerini belirleyebilir ve rahat bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Ekstra maliyet ve banka kredisi ile hiçbir şekilde uğraşılmaz. Sadece bir miktar dosya masrafı ödemesi yapılır.

Tek yapmanız gereken size en yakın Emin Evim ofisine başvurarak bütçenize ve durumunuza göre belirlemeler yapmak olacaktır. Daha sonra ise gönül rahatlığıyla ödemelerinizi yapmaya başlayabilir ve hayalinizdeki araca sahip olabilirsiniz.

Emin Evim Oto Yorumları & Şikayetleri

Kurulduğu 1991 yılından günümüze yaklaşık 130 binden fazla aileyi ev ve araba sahibi yapan Emin Evim Oto şikayetleri araştırdığımızda ortaya çıkan tablo pek tedirgin edici değil. Genellikle müşteriler Emin Evim Oto’nun teslimatları geç yapmasından kaynaklı şikayetlerde bulunmuş. Ancak açılan şikayetlerin büyük kısmı ardından olumlu yönde bir süreç izlemiş. Sizler de Emin Evim Oto ile ilgili yorumlarınızı ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz.

Related posts
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Alınır En Kolay Yöntemler

1 Mins read
Faizsiz kredi ile araba almak için dönemsel olarak firmaları ziyaret etmeniz veya internet sitelerindeki duyuruları takip etmeniz gerekir. Özellikle bankalar bilgilendirme ve…
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Satın Alınır?

1 Mins read
Her alışverişte olduğu gibi araçları en ucuza almak isteyen kişiler faizsiz veya düşük faizli araba kredisi seçenekleri ile araç satın alabiliyor. Bu…
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Kredisi Kampanyaları (Ocak 2021)

1 Mins read
Bütçenize göre sıfır araç almak veya araçlarını yenilemek isteyenler kredi arayışında olabilirler. Firmalar her ay her bütçeye uygun sıfır faizli araba kampanyaları…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.