Faizsiz Araba

Emin Otomotiv

3 Mins read

Emin Otomotiv sisteminin amacı, araba sahibi olmak isteyenlere, hiçbir faiz ödemeksizin, bütçelerini aşmayan fiyatlarda ve istedikleri aracı alabilmelerine yardımcı olur. Emin Otomotiv yardımlaşma esasına dayanır. Otomobil Sahibi olmada Eminevim araba sistemi bize nasıl yardımcı oluyor bir bakalım.

Taksitle araba sahibi olmak isteyen kişi ilk olarak alacağı otomobilin fiyatının ne kadar olacağına karar vermelidir. Ödenecek fiyat belirlendikten sonra taksitlendirmenin kaç aya bölüneceği belirlenir. Kişi kaç ay taksit ödeyecekse, çekilişteki gurubunu da o kadar kişi oluşturuyor demektir. Örneğin 40 taksitle ödemeyi düşünüyorsanız, çekiliş grubunuzu 40 kişi oluşturuyor. Çekiliş grubundaki kişilerin her ay ki ödemesi, bir otomobilin fiyatıdır. Otomobil, her ay ödenen paralarla noter ile belirlenen kişiye alınır.

Emin Otomotiv ile Nasıl Araba Sahibi Olunur?

Otomobili Emin Otomotiv ile almanın faydalarına gelecek olursak: Öncelikle taksitlere faiz eklenmez. Ekstradan ödenecek tek ücret organizasyon ücretidir. Taksit ödemeye başladığınız ayların başlarında otomobilin sahibi olma ihtimaliniz vardır. Sıranın gelmesi için uzun süre bekleyenler destek alır, otomobilini daha uyguna almış olur. Bu sistem sayesinde bulunduğunuzdan farklı bir şehirdeki otomobilin sahibi olabilirsiniz.

Emin Otomotiv sistemi, otomobilinizi tek başınıza alabileceğiniz süreden daha önce sizi otomobil sahibi yapar. İlk ödediğiniz taksit ile son ödediğiniz taksit aynıdır. Alacağınız otomobilin fiyatını dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Eğer ödemelerinizi yaparken zorlanıyorsanız geçici olarak taksitleri dondurmanız mümkün. Veya vazgeçmeniz, geri çekilmek istemeniz durumunda o güne kadar ödediğiniz ücreti organizasyon masrafları haricinde geri alabilirsiniz.

Emin Otomotiv Araba Alma

Sistemde taksitlendirmeler ayın 1’i ve 20’si arasındaki bir tarihte yapılır. Taksitlerin ödenmemesi ya da geç ödenmesi durumunda alıcıya iki durumdan birisi uygulanır: Otomobilin teslimi, ödenmeyen taksit sayısı kadar ertelenir. Ya da alıcı ödemediği taksiti küçük gecikme cezalarıyla öder.

Otomobil sahibi, aracını teslim aldıktan sonra borcunu erken tarihte kapatmak isterse kapatabilir. Bu işlemin hiçbir ekstra ücreti yoktur. Sistem yalnızca binek araçlarda değil, iş makinaları da dâhil olmak üzere tüm araç çeşitlerinde geçerlidir. Emin Otomotiv sistemini diğer yöntemlerden (araç kredisi vb.) ayıran özellikleri öncelikle, sistemde hiçbir şekilde faiz uygulanmamasıdır.

Eminevim Araba Sistemi: Emin Otomotiv

Ayrıca Sistem, Farklı düzeydeki bütçelere imkân tanır ve seçenekler sunar. Alıcı, bulunduğundan farklı bir şehirdeki otomobilin sahibi olabilir. Alıcıya ödemelerinde imkânlar tanınır. Taksitlerin ödenmesinde sıkıntı yaşamayacak herkes Emin Otomotiv sistemi aracılığıyla otomotiv sahibi olabilir.

Taksitlerin ödenmesi sırasında zorluk yaşamanız durumunda: Emin Otomotiv‘in ilk önerisi ödemelerinizin azaltılması. Bu uygulama sizin için uygun değilse taksitlerinizi dondurabilirsiniz. Dondurduğunuz taksit sayısı kadar araç teslimi ertelenir. Otomobil sahibi olmaktan vazgeçerseniz, sistemden ayrılmanız mümkün.

Ayrıldığınız zaman ödediğiniz ücretin tamamını geri alabilirsiniz. Geri ödeme işlemi Emin Otomotiv‘in belirlediği 3-6 ay arasında yapılır. Emin Otomotiv‘de otomobil neden sisteme katıldığımız an verilmiyor. Bir otomobil sahibi olmak istiyorsanız ya peşin ödersiniz, ya da kredi çekersiniz. Ancak bir aracı peşin olarak almak günümüz şartlarında herkes için mümkün değil. Kredi çekmek, eklenen faiz ile birlikte aldığınız otomobilin fiyatını yükseltir.

Ancak Emin Otomotiv ile faiz ödemezsiniz. Örnek verecek olursak altın gününde tüm altınları almanız için gün sıranızı beklediğiniz gibi Emin Otomotiv ‘de de otomobilinize sahip olmak için sıranızı beklemeniz gerekir. Emin Otomotiv yalnızca çekiliş ile otomobil sahibi yapmıyor. Vade Ortası sistemi ile çekilişe katılmadan, otomobilinizi peşinat ödemeden ve vade ortası teslim alabilirsiniz. Peşinatlı Erken Teslim Sistemi ile otomobilinizi daha önceden alabilirsiniz ve tarihi bellidir. Bu sistem peşinatı olan müşterilere uygulanır. Otomobil sahibi olan kişilerin otomobillerine satılamaz kaydı yapılır. Otomobilini almış ya da alacak olan üyelerin hakkı bu yöntem ile korunur.

Emin Otomotiv Yorumları ve Şikayetleri

Emin Otomotiv firmasından daha önce hizmet alanlar ya da firma ile çalışmayı düşünen kullanıcılarımız aşağıda ki mesaj bölümünden yorumlarını ve şikayetlerini iletebilir. Sikayetvar.com üzerinden Emin Otomotiv yorumları ile ilgili değerlendirme yaptığımız genel olarak müşterilerin memnun olduğunu söyleyebiliriz.

Related posts
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Alınır En Kolay Yöntemler

1 Mins read
Faizsiz kredi ile araba almak için dönemsel olarak firmaları ziyaret etmeniz veya internet sitelerindeki duyuruları takip etmeniz gerekir. Özellikle bankalar bilgilendirme ve…
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Satın Alınır?

1 Mins read
Her alışverişte olduğu gibi araçları en ucuza almak isteyen kişiler faizsiz veya düşük faizli araba kredisi seçenekleri ile araç satın alabiliyor. Bu…
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Kredisi Kampanyaları (Ocak 2021)

1 Mins read
Bütçenize göre sıfır araç almak veya araçlarını yenilemek isteyenler kredi arayışında olabilirler. Firmalar her ay her bütçeye uygun sıfır faizli araba kampanyaları…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.