Araba Senetle

Eminevim Araba ile Faizsiz, Peşinatsız Taksitle Araba Fırsatı
Ülkemizde araç alım satım konusunda sektöre sürekli yeni oyuncular giriyor. Büyük şirketler tarafından desteklenen şirketlerin de sisteme girişiyle artık araç almak sanıldığından daha kolay bir hale gelmiştir. Sektörde yer alan oyunculardan birisi de Eminevim araba olarak karşımıza çıkıyor. Bu sisteme dahil olmak ve sayesinde araba sahibi olmak çok kolaydır. Tabi sistemin diğerlerinde ayıran çok önemli bir özelliği bulunuyor. Şirket sunmuş olduğu sisteme “El Birliği Sistemi” adı vermiştir. Bu sistemde herhangi bir faiz ödemesi olmadan insanların kendi bütçesi dışına çıkmalarına gerek kalmadan herhangi birisinden araba alabilmesine yardımcı oluyor. Tüm sistem yardımlaşma ve imece üzerine kurulmuştur.

Eminevim araba almak sanıldığı kadar zor değildir. Sadece belirli adımları izleyerek sisteme dahil olmanız gerekiyor. İlk olarak sisteme dahil olmalısınız. Ardından ne kadar bedele sahip bir araba sahibi olacağınızı belirlemelisiniz. Sistem size alacağınız aracın kaç ay taksit ile alabileceğiniz hakkında bilgi verecektir. Taksit sayısına göre belirli grupların içerisine dahil olursunuz. 30 aylık taksitle araba alacaksanız grubunuzda 30 kişi yer alacaktır. Bu sayede her ay o grupta yer alan kişilerin ödedikleri paralar bir araba alınmasına yardımcı olur. 30 ay gibi bir sürede o gruptaki herkes araba sahibi olurken kimsenin de borcu olmamış ve kimse faiz ödemesi yapmamış olacaktır.

Eminevim uzun yıllardır konut sektöründe sunmuş olduğu kalitesini araba almak isteyenlere sunmak için Emin Otomobil şirketi ile yardımcı oluyor. Faiz ödemenize gerek kalmadan, senetlerinizi düzenli bir şekilde ödeyerek ekstra olarak bir ödem yapmadan arabanıza sahip olabiliyor. Piyasada ki yüksek faiz oranları nedeniyle insanların vadeli araba alırken çok yüksek maliyetlerde araba sahibi olmalarının önüne bu şekilde geçilmiş oluyor. Eminevim Otomobil, faizsiz bir şekilde bütçenizi yormadan araba sahibi olmanızı sağlayan firmadır. Eminevim firmasının alt kuruluşu olan Eminevim Araba, kurulduğu günden bu yana 130 binden fazla aileyi otomobil sahibi yapmış durumda.

Emin Otomotiv’den araba almak isteyenler için bu durum sırayla yapılmalıdır. İlk olarak yapılması gereken işlem kaç paralık bir araba alacağınızı tercih etmek olacaktır. Bunu belirledikten sonra şirket tarafından sunulan 20 ay ile 40 ay taksit seçeneklerinizi bütçenize göre tercih etmelisiniz. 40 aylık ödemeyi tercih edenler için kolay ödemeler bulunacaktır. Bu taksit seçeneğini belirlerken bütçenize uygun olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Çekiliş sistemi ile sunulan teslimat yöntemiyle arabanızı en kısa sürede teslim elma şansınız var.

Emin arabam, 1991 yılında kurulan, bugüne kadar ortalama 130 bin kişiye konut ve otomobil sağlayan faizsiz çekiliş sistemini kullanan bir şirkettir. Emin Arabam, ikinci el veya sıfır araç almak isteyenlere banka faizleri ödemelerine maruz kalmadan araba sahibi olmalarına olanak sağlayan ve faizsiz sistemlere sahip firmadır. Tüm bu süreçte ise tamamen faizsiz olmasının yanı sıra ödeyeceğiniz taksit sayısını siz belirliyor, aracı teslim almadan önce zorlandığınız yerde taksitlerinizi 6 aya kadar dondurabiliyorsunuz. Bütçenize göre taksit ve vade belirlemek size kalıyor.Emin Evim Oto, 1991 yılından bu yana otomobil sahibi olmak isteyen kişilere hizmet vermektedir. Emin Evim’in bir alt dalı olan Emin Otomotiv, kurulduğu zamandan bu yana birçok insanı otomobil sahibi yapmayı başarmıştır. Köklü bir kuruluş tarihi olan yıldan bu yana birçok müşteriyi memnun etmiştir. Emin Oto’nun insanları taksitli şekilde otomobil sahibi yapması, bu firmayı daha dikkat çekici hale getirmiş ve kullanılmaya yönlendirmiştir. 130 binden fazla kişiyi araç sahibi yapan firma, hizmetlerine tam gaz devam etmektedir.

Emin Otomotiv, insanları kadınların gün sistemi benzeri bir sistemle araç sahibi yapmayı amaçlamaktadır. Sıfır veya ikinci el araç sahibi olmak isteyen kişiler, eğer aracı satın alabilecek peşin paraları yoksa Emin Evim ile kolaylıkla satın alabilir. Peki bu sistem nasıl işliyor? Ödenen taksitlerle her ay ortak bir havuz oluşturuluyor. Emin Evim grupları arasında bir çekiliş yapılarak bu havuzdaki para çekiliş sonucunda araç sahibi olmak isteyenlere dağıtılıyor. Taksitle araba sahibi olmak isteyen kişi ilk olarak alacağı otomobilin fiyatının ne kadar olacağına karar vermelidir. Ödenecek fiyat belirlendikten sonra taksitlendirmenin kaç aya bölüneceği belirlenir. Kişi kaç ay taksit ödeyecekse, çekilişteki gurubunu da o kadar kişi oluşturuyor demektir. Örneğin 40 taksitle ödemeyi düşünüyorsanız, çekiliş grubunuzu 40 kişi oluşturuyor. Çekiliş grubundaki kişilerin her ay ki ödemesi, bir otomobilin fiyatıdır. Otomobil, her ay ödenen paralarla noter ile belirlenen kişiye alınır.Exit mobile version