Faizsiz ArabaPeşinatsız ArabaTaksitle Araba

Eminevim Araba

3 Mins read

Ülkemizde araç alım satım konusunda sektöre sürekli yeni oyuncular giriyor. Büyük şirketler tarafından desteklenen şirketlerin de sisteme girişiyle artık araç almak sanıldığından daha kolay bir hale gelmiştir. Sektörde yer alan oyunculardan birisi de Eminevim araba olarak karşımıza çıkıyor. Bu sisteme dahil olmak ve sayesinde araba sahibi olmak çok kolaydır. Tabi sistemin diğerlerinde ayıran çok önemli bir özelliği bulunuyor. Şirket sunmuş olduğu sisteme “El Birliği Sistemi” adı vermiştir. Bu sistemde herhangi bir faiz ödemesi olmadan insanların kendi bütçesi dışına çıkmalarına gerek kalmadan herhangi birisinden araba alabilmesine yardımcı oluyor. Tüm sistem yardımlaşma ve imece üzerine kurulmuştur.

Eminevim Araba Nedir?

Eminevim araba almak sanıldığı kadar zor değildir. Sadece belirli adımları izleyerek sisteme dahil olmanız gerekiyor. İlk olarak sisteme dahil olmalısınız. Ardından ne kadar bedele sahip bir araba sahibi olacağınızı belirlemelisiniz. Sistem size alacağınız aracın kaç ay taksit ile alabileceğiniz hakkında bilgi verecektir. Taksit sayısına göre belirli grupların içerisine dahil olursunuz. 30 aylık taksitle araba alacaksanız grubunuzda 30 kişi yer alacaktır. Bu sayede her ay o grupta yer alan kişilerin ödedikleri paralar bir araba alınmasına yardımcı olur. 30 ay gibi bir sürede o gruptaki herkes araba sahibi olurken kimsenin de borcu olmamış ve kimse faiz ödemesi yapmamış olacaktır.

Eminevim Araba Sistemi

Tabi unutulmaması gereken nokta hangi ay içinde araba sahibi olmanız gerektiği olacaktır. Her ay ödemeler yapıldıktan sonra noter huzurunda çekiliş yapılacak ve o ay kimin araç alacağına karar verilecektir. Buna örnek göstermek için kadınların yapmış oldukları altın gününe benzetebiliriz. Onun biraz daha gelişmiş bir versiyonu kullanılarak bu sistem ortaya çıkarılmıştır. Küçük bir peşin ödeme yapıldıktan sonra geriye kalan miktar aylık ödenecek taksit tutarı belirlenerek taraflara sunulacaktır. Bu sistemde güvence Emin Otomotiv tarafından sağlanıyor. Bir nevi imece ile birlikte uzun süre araç sahibi olamayacak kişilerin rahatça arabaya binmelerine ve rahatça işlerini halletmelerine yardımcı olunuyor. Bu sistem ile birlikte araba almanın çok sayıda avantajı bulunmaktadır.

Eminevim araba almak için başvuru yapmadan önce sunmuş olduğu avantajlar hakkında sizlere kısaca bilgi verelim. Ödenecek hiçbir taksit üzerinde faiz  olmaması sistemin en büyük avantajıdır. Günümüzde hem uzun bir vadede ödeme yapmak hem de bunun için herhangi bir faiz ödemesi yapmamak bulunabilecek bir sistem değil. Bu yöntem ile ülkemizin her noktasında satılan araçları satın alabilirsiniz. Sadece almak istediğiniz aracı sisteme bildirmeniz gerekiyor. Eğer ödeme düzeninizde bazen sıkıntı yaşarsanız o ay için taksit dondurma fırsatı sunuyor. Bu durum bankalarda yaşandığında oluşabilecek ters bir durumun önüne geçilmesi için önemli avantajlardan birisidir. Herhangi bir faiz ödemesi yapmadan o ay için taksit dondurması yaparak önünüzde ki dönemlerde ödemelerini yapmaya devam edebilirsiniz.

Eminevim araba aldınız ve o ay için taksit ödemesi yapmanız gerekiyor. Her aynın 1 ile 20’si arasında bu ödemelerin yapılması şart koşulmuştur. Ancak her zaman ekonomik olarak ödemelerinizi yapmak kolay olmuyor. Bu durumda sistem sizlere farklı iki seçenek ile yardımcı oluyor. Eğer ödemenizi yapmazsanız o ay ki ödemenizin bir sonraki aya devredilecektir. Bu toplamda ki ödeme sürenizin sonuna eklenecektir. Bunu ne kadar tekrarlarsanız ödeme süreniz o kadar geri atılacaktır. İkinci kez ödeme yapılmazsa bu durumda sistem tarafından gecikme cezası uygulanacaktır.

Sistem üzerinden araç aldınız ve uzun bir süre boyunca ödeme yapmak zorundasınız diyelim. Ancak yakın bir zamanda elinize toplu para geçti ve borcunuzun tamamını kapatmak istiyorsunuz. Sistem bu konuda da size yardımcı oluyor. Sistemden sadece araba değil aynı zamanda iş makinaları da alma şansınız var. İlk anlaşma da belirlenen taksit ödemeleri sonuna kadar herhangi bir artış yaşamadan devam edecektir. Sistemde insanların akıllarına gelen tek sıkıntı aracın hemen alınamamasıdır. Bu sistem sayesinde 30. Ayın sonunda araba sahip olabileceğiniz gibi şanslıysanız noter çekilişinde ilk sıra çıkabilir ve araç sahibi olabilirsiniz.

Related posts
Taksitle Araba

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

1 Mins read
Taksitle araba nasıl alınır? Taksitle araba almanın püf noktaları nelerdir? Sizlerde eğer bütçenize uygun araba almak istiyorsanız bu makaleyi takip etmenizde fayda…
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Alınır En Kolay Yöntemler

1 Mins read
Faizsiz kredi ile araba almak için dönemsel olarak firmaları ziyaret etmeniz veya internet sitelerindeki duyuruları takip etmeniz gerekir. Özellikle bankalar bilgilendirme ve…
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Satın Alınır?

1 Mins read
Her alışverişte olduğu gibi araçları en ucuza almak isteyen kişiler faizsiz veya düşük faizli araba kredisi seçenekleri ile araç satın alabiliyor. Bu…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.