Araba

En Kolay Araba Sahibi Nasıl Olunur?

3 Mins read

Özellikle son yıllarda araba sahibi olmak biraz yardım almadan yapılabilecek bir şey değil. Çünkü son yıllarda sıfır ve 2. el otomobil fiyatlarında oldukça artış yaşandı. Piyasa şartlarının yükselmesi ile birlikte insanlar için araba sahibi olmak da hayal olmaya başladı. Bankalara yüksek faiz ödemeden araba sahibi olmak istiyorsanız artık sizlere farklı modeller sunan firmalar var. Peşinat ödemeden, senet imzalamadan, kefil götürmeden ve en önemlisi de faiz olmadan araba sahibi olmak istiyorsanız bu sorun firmaların size sunduğu cazip seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

Wowwo ile Araba Sahibi Olun

Banka kredisi olmadan kefil göstermeden ikinci el ya da sıfır araç sahibi olmak istiyorsanız Wowwo bu konuda en güvenilir şirketlerden biridir. Wowwo.com, geniş araç portföyü ve hizmetleriyle her yıl 10,000 den fazla araç satan dev bir kuruluştur. Yeşil Holding’in bir kolu olarak hizmet vermeye başlayan Wowwo, kurumsal bir firmadır. Araçları %35 peşin, 36 ay vadeli olarak senet sistemi ile satar. Kara listede olmanızdan ya da kredi notunuzun düşük olmasından dolayı kredi çekemiyorsanız alternatif olarak sizlere sunulan bu seçenekten faydalanabilirsiniz. Senetle araç satışı yapan firma kredi çekmek istemeyen kişiler için de son derece uygun.

Genellikle senetli satışlar nedeni ile dolandırıcılık kurbanı olmak istemeyenler bu konuda biraz temkinli yaklaşıyor. Fakat bugüne kadar firmadan yararlanan kişi sayısı oldukça fazla. Portföyünde bulunan 14 bin den fazla aracı satmak için TV ve Digital Medya üzerinden reklam yaparak her gün 10 binlerce müşteriye ulaşır, binlerce müşteriyi telefonda bilgilendirir, ve yüzlerce müşteriyi showroom’larında ağırlar. Aynı zamanda firma kurumsal olarak hizmet verdiği için herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmanız durumunda yasal hakkınızı aramanız mümkün. Wowwo hakkında daha detaylı bilgiye https://arabasenetle.net/wowwo-2-el-senetle-araba adresten ulaşabilirsiniz.

Enka Pert ile Araba Sahibi Olun

1992 yılında kurulan Enka Pert, anlaşmalı olduğu sigorta şirketleri aracılığıyla hale gelmiş araçlara yönelik kurumsal çözümler sunuyor. Sigorta şirketleri için, hızlı ve oldukça fazla sayıda alıcıya ulaşabilecekleri sovtaj platformudur. Sigorta sektöründe faaliyet gösteren ve 25 yıldan bu yana başarılı bir şekilde yoluna devam eden firma, sigorta şirketleri ile anlaşarak pert araçları piyasa bedelinin üstünde satın alıyor. Sigorta şirketleri adına, sigortalı ile mutabakat, haciz/rehin/dain-i mürtehin işlemleri, aracı trafikten çekme, evrak tamamlama işlemlerini gerçekleştirir. Daha sonra da bu araçları çeşitli projeler adı altında kapalı ve açık teklif usulü kendi üyelerine satıyor.

Hasarlı araçları bu firmadan alarak daha sonra tamir ettirme imkânına sahip oluyorsunuz. Sigorta şirketlerinin talebi doğrultusunda, araçların piyasa rayiçlerinin belirlenmesi ve sigortalılar ile mutabakat, ENKA tarafından yapılabilmektedir. Firmanın satışları sadece ihale usulü yapılıyor. Bu nedenle firmanın resmi internet sitesi üzerinden ihaleleri takip etmek ve satışları bu şekilde katılmak gerekiyor. Enka Pert hakkında daha detaylı bilgiye https://arabasenetle.net/enka-pert-hasarli-araclar/ adresten ulaşabilirsiniz.

Oto Vadeli ile Araba Sahibi Olun

2016 yılında kurulan oto vadeli her geçen gün sektördeki büyümesine devam ediyor. Maygold Otomotiv, Maygold Şirketler Grubu’nun 30 yıllı aşan tecrübesiyle; araç satışı, uzun ve kısa dönem araç kiralama alanlarında, hem bireysel hem kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir. Günlük ve kurumsal araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra senetle araba satış işi yapan firmadan kefilsiz ve faizsiz araç satın almak mümkün. Senetle ya da taksitle araba almak isteyenler, bankadan kredi çekemeyenler ya da kredi çekerek faiz ödemek istemeyenler için firmanın çeşitli araçları ve modelleri bulunuyor.

Maygold Otomotiv’in 2016 yılında kurduğu Otovadeli markası, kısa sürede satışa sunduğu 9000’ i aşan araç sayısı ve 900 bayi işbirliği ile Türkiye’nin ikinci el araç sektörünün bilinir ve güvenilir markası haline gelmiştir. Bütçenize uygun olarak seçtiğiniz bir aracı küçük bir peşinat ödeyerek firmadan satın alabilirsiniz. Senetle olarak araba satın alırken firma sizden herhangi bir şekilde talep etmiyor. Sadece peşinatı ödemeniz ve senetleri imzalamanız yeterli oluyor. Aynı zamanda bankaya ödediğiniz gibi yüksek faizle ödemek zorunda değilsiniz. Banka kredisi yerine denenmesi gereken bir sistem gibi görünüyor. Oto Vadeli hakkında daha detaylı bilgiye https://arabasenetle.net/vadeli-araba-nasil-alinir/ adresten ulaşabilirsiniz.

Related posts
Araba

Araçlardan Hangi Vergiler Alınmaktadır

2 Mins read
Araçlardan Hangi Vergiler Alınmaktadır Sıfır araç veya ikinci el araç satın alan herkes, mal sahibi olmasının getirisinin yanı sıra gider kalemleri arasında…
Araba

Geniş Aileler İçin En İdeal Araba Modelleri Hangileridir?  

2 Mins read
Geniş Aileler İçin En İdeal Araba Modelleri Hangileridir?   İster kadın olsun, ister erkek olsun; bir otomobil yani başka bir deyişle araba…
Araba

Araç Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

2 Mins read
Araç Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir? Araç temizliği yapılırken nelere dikkat edilmelidir? Otomobil yıkamak ve otomobil yapmak sanıldığından çok özen gerektirir. Araç…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.