Taksitle Araba

Evim Evim Araba

2 Mins read

Araç sahibi olmak birçok insanın hayali olabilir. Bütçesi olmayanlar ise araç sahibi olabilmek için taksitle araba arayışına girmektedir. Günümüzdeki piyasa ve fiyatlar çerçevesinde otomobil sahibi olmak bir hayli zorlaşmıştır. Birçok insan otomobil sahibi olmakta zorlanmaktadır. Ülkemizde piyasaya çıkan Emin Evim Otomotiv ile otomobil sahibi olmak artık çok kolay.

Emin Evim Araba, 1991 yılından bu yana Türkiye’de 130 binden fazla kişiyi araç sahibi yapmayı başarmıştır. Birçok insanın yatırımlarıyla bu noktaya gelen şirket, yaşamlarında birçok insana kolaylıklar sağlamaktadır.

Evim Evim Araba Nedir?

Emin Evim Araba, döngü sistemiyle araç sahibi olabilmek için kurulmuş bir şirkettir. Bu şirkete başvuranlar bütçelerini ve taksitlendirmelerini belirledikten sonra ödemelerine başlarlar. Taksite araba sahibi olmak isteyenler için mükemmel bir seçenek olan Emin Evim Araba, birçok farklı vade seçeneğini ve kolaylıkları da kullanıcılarına sunmaktadır. Bu sistemde oluşturulan ortak havuzdan her ay çekilişle araç sahibi olmak isteyenlerden bazıları hayalindeki otomobile kavuşmaktadır.

Bütçenize göre taksitlendirme belirlediğiniz bu sistemde, ödemeye zorlandığınız zaman taksit dondurabilme seçeneği de bulunuyor. Ayrıca vadenizin yarısına geldiğinizde halen çekiliş ile araç sahibi olamamışsanız size öncelik tanınıyor ve vadenizin yarısında araç sahibi yapılıyorsunuz.

Emin Evim Araba ile girdiğiniz taksitlerde hiçbir şekilde faiz ve vade farkı uygulanmamaktadır. Sadece bir miktar dosya masrafı ödenen bu sistem, kredi çekme zorluklarını da ortadan kaldırmaktadır.

Evim Evim Araba Nasıl Alınır?

Emin Evim Araba sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey size en yakın Emin Evim ofisine giderek danışmanlarla birlikte belirlemeler yapmak olacaktır. İlk olarak belirlemeniz gereken ise alacağınız aracın fiyatı olacaktır. Aracın fiyatını belirledikten sonra bir miktar peşinat ödeyerek geri kalan miktarı ise bütçenize ve durumunuza göre size uygun şekilde taksitlendirebilirsiniz. Tüm incelemelerden sonra yaptığınız taksitlendirme ile birlikte Gerekli olan evrakları tamamlar ve sözleşmeleri imzalarsınız. Daha sonra ise aylık ödemelerinize başlayabilirsiniz.

Bu süre babında her ay noter huzurunda çekilişler yapılacaktır. Emin Evim’de dahil olduğunuz grupta yapılan çekiliş sonrası her ay birkaç kişi araç sahibi olacaktır. Çekiliş sonrası kazanan siz olursanız ilk aydan bile araç sahibi olma imkanınız bulunuyor. Belirlediğiniz miktar ile çekiliş sonrasında dilediğiniz aracı alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Vadelerinizi öderken aracınızı kullanmanın keyfini yaşarsınız.

Emin Evim ile ödediğiniz taksitlere vade farkı veya faiz uygulanmaz. Bu durum da sizleri araç değerinden daha çok ücretler ödemekten kurtarır.

Evim Evim Araba Güvenilir Mi?

Taksitle araba almak isteyenler için tasarlanmış olan Emin Evim Araba, 1991’den bu yana kesintisiz ve yasal bir biçimde hizmet vermeye devam etmektedir. O tarihten bu yana Emin Evim ile mağdur olan kişi olmamıştır. Yaptıkları yasal düzenlemeler ve sistemler sayesinde daha uzun süreler boyunca sıkıntısız devam edebilecekleri düşünülmektedir. Bu sistem bir döngü sistemi olduğu için, kadınların gün mantığı ile ilerlemektedir. Sizin paranız her ay başkalarına verilirken, başkalarının parası ise çekilişi kazandığınızda size verilir. Bu şekilde çalışan sistemde, son derece güvenilirlik söz konusudur.

Evim Evim Araba Yorumları & Şikayetleri

Faizsiz sistemin mucidi olarak bilinen Evim Evim firması ile ilgili yorumları ve şikayetleri araştırdığımızda ortaya kötü bir tablo çıkmıyor desek yanlış olmaz. Her firmada olduğu kadar olumsuz geri bildirimlerin yapıldığı Eminevim hakkında detaylı bilgi için tıklayın!

Related posts
Taksitle Araba

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

1 Mins read
Taksitle araba nasıl alınır? Taksitle araba almanın püf noktaları nelerdir? Sizlerde eğer bütçenize uygun araba almak istiyorsanız bu makaleyi takip etmenizde fayda…
ArabaSenetle ArabaTaksitle Araba

Senetle Araba Almanın Kolaylıkları

2 Mins read
Taksitle araba almak otomotiv piyasasını canlandırarak araçların satılması için çok tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle büyükşehirlerde yaşayan insanların ulaşım ve alışverişleri için…
ArabaPeşinatsız ArabaTaksitle Araba

Bankalardan Satılık Araçlar

3 Mins read
Bankalardan satılık araçlar ihale yöntemi ile satışa çıkarılmaktadır. Türkiye’de bir çok sayıda menkul ya da gayrimenkul mal borçlunun borcunu ödeyememesi durumunda haciz…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.