Faizsiz ArabaSenetle Araba

Faizsiz Araba Satın Almak

2 Mins read

Faizsiz araba satın almak, birçok kişinin en çok istediği şeyler arasında yer almaktadır. Arabalar hayatımızın her anında kullandığımız için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Özellikle hayat koşullarında her açıdan gerekli olan araçları alabilmek ise bir hayli zor olabilmektedir. Bütçe kısıtlılığı nedeniyle birikimle araç alabilmenin oldukça zor olması nedeniyle birçok ilk iş olarak kredi yöntemi ile satın almaya yönelmektedir. Faizle araba almak normal alım şartlarına göre daha pahalı olması nedeniyle birçok insan faizsiz araba alabilmenin yollarını aramaktadır. Faizsiz araba satın olmak birkaç şekilde mümkün olabilmektedir.

Araba Kampanyaları ile Faizsiz Araba Satın Almak

Eğer sıfır araç almak isteyen kişilerin, otomotiv sektöründe bulunan markaların kampanyalarını takip ederek faizsiz araba satın almak mümkün olacaktır. Bazı modellerde aracın %100’ü kadarına sıfır faiz imkanı sunulurken, bazılarında ise belirli bir orana kadar faiz verilebilmektedir.

Sıfır faiz oranıyla belirli bir vadeye kadar verilebilen bu araçların ödeme şekli çekilecek kredinin miktarına göre belirlenmektedir. Araca sahip olmak isteyen kişiler, markanın desteği ile anlaşmalı bankalara kredi başvurusu yapmaktadır. Kredi almaya hak kazanan kişiler arabayı da satın alabileceklerdir. Faizsiz araba satın almak isteyen kişiler için marka ve model kampanyaları ise şu şekildedir;

 • Peugeot: Peugeot kendi markasına ait 208 modelinde 15 bin TL, 308 modelinde 20 bin TL, 301 modelinde 20 bin TL, Partner modelinde 30 bin TL, Bipper modelinde ise 15 bin TL faizsiz kredi imkanı sunmaktadır.
 • Ford: Ford ise kendi modelleri arasında bulunan Fiesta, Focus, C- Max, Mondeo, Kuga, S-Max ve Galaxy için 24 bin TL faizsiz kredi imkanı sunmaktadır.
 • Toyota: Toyota kendi markasında Auris, Corolla, Verso ve Ra4 modelinde sıfır faiz imkanı sunmaktadır.
 • Fiat: Marka kendi modellerinden olan Doblo, Fiorino ve Practico’larda 30 bin TL’ye kadar faizsiz kredi imkanı sunmaktadır.
 • Hyundai: Marka i10 modelinde 12 bin TL, i20 modelinde 15 bin TL, i30 modelinde ise 30 bin TL faizsiz kredi vermektedir.
 • Opel : Marka Astra modelinde 12 bin TL, İnsignia modelinde ise 30 bin TL faizsiz kredi imkanı sunmaktadır.

Farklı Firmalar Üzerinden Faizsiz Araba Satın Almak

Özellikle son yıllarda ortaya çıkan bazı firma ve kuruluşlar sıfır faiz oranı ile kredi desteği sunmaktadır. Çekeceğiniz miktara göre vade ve ödeme miktarını belirten bu kuruluşlara yoğun talep gösterilmektedir. Bu desteği almak isteyenler firmanın kura listesi arasına girerek faizsiz kredi almaya hak kazanacaktır. Faizsiz araba satın almak için kredi desteği sunan bu markalarda belirli koşullara uyan kişiler, bu destekten yararlanabilmektedir.  Bu koşullar ise;

 • Kredi çekecek kişinin T.C vatandaşı olması ve en az 18 yaşını doldurmuş olması,
 • Kişinin SGK kaydının son 6 aydır aktif olması,
 • Faizsiz kredinin alınabilmesi için en kredi notunun yeterli olması gereklidir.
 • Kişinin gelir belgesini belgeleyebilmesi gereklidir.
 • Kişinin ödeyeceği kredi taksit miktarının gelirini aşmaması şartları bulunmaktadır.

Related posts
Senetle Araba

Araba Alacaklara Alternatifler! (Senetle Araba, Eminevim Araba, Fuzul Oto)

4 Mins read
Araba sahibi olmak veya mevcut var olan arabanızı değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak araba satın almanın bir yatırım aracı olmadığını bilmeniz gerek….
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Alınır En Kolay Yöntemler

1 Mins read
Faizsiz kredi ile araba almak için dönemsel olarak firmaları ziyaret etmeniz veya internet sitelerindeki duyuruları takip etmeniz gerekir. Özellikle bankalar bilgilendirme ve…
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Satın Alınır?

1 Mins read
Her alışverişte olduğu gibi araçları en ucuza almak isteyen kişiler faizsiz veya düşük faizli araba kredisi seçenekleri ile araç satın alabiliyor. Bu…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.