Faizsiz ArabaPeşinatsız Araba

Faizsiz, Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

3 Mins read

Araba sahibi olmak artık bir ihtiyaçtan çok zorunluluk haline gelmeye başladı. Özellikle aileler için toplu taşıma ile bir yerden bir yere gitmek oldukça zor. Ancak günümüzün piyasa şartlarında hem sıfır araçların hem de ikinci el araçların fiyatları yüksek. Belli bir birikimi olmayanlar iyi bir araba sahibi olmak için bankaların yolunu tutuyor. Peki faizsiz ve peşinatsız araba sahibi olmak mümkün mü?

Bankalardaki kredi faizlerinin yüksek olması nedeniyle, insanların gözü araba almaktan korkuyor. Ancak artık banka kredisi olmadan ve hiçbir peşinat ödemeden size araba sahibi yapan firmalar var. Birarabam, Fuzul oto, Emin oto gibi firmalar çıkardıkları modeller sayesinde taksit taksit ödeyerek araba sahibi olmamızı sağlıyorlar. Üstelik herhangi bir peşinat ve faiz ödemenize gerek kalmıyor. Faizsiz, peşinatsız araba sahibi olabileceğiniz bu firmalara daha yakından bakalım.

Birarabam

Banka kredisi işlemleri ile uğraşmadan, En önemlisi de kefilsiz faizsiz araba sahibi olmak isteyenler için Birarabam ekonomik çözümler sunuyor. Firma tarafından geliştirilen modeller sayesinde istediğiniz tutardaki arabayı taksit taksit ödeyerek satın alabiliyorsunuz. Bu aşamada herhangi bir peşinat ya da faiz ödemenize de gerek kalmıyor. Almak istediğiniz aracın tutarını belirleyerek size en uygun pakete dahil oluyorsunuz ve taksitlerinizi ödemeye başlıyorsunuz. Modelin kaç kişilik olduğuna bağlı olarak yapılan kura çekilişleri sonucunda da sıra size geldiğinde arabanızı teslim alıyorsunuz. Firmanın aynı zamanda peşinatlı modelleri de bulunuyor. Bu modellerde ise aracı daha erken teslim alma imkanı yakalıyorsunuz.

Hayalinizdeki arabaya hiç fark ödemeden, tamamen faizsiz bir şekilde, küçük küçük taksitlerle sahip olmak istemez misiniz? 429 TL’den başlayan taksitlerle, tamamen faizsiz, küçük küçük taksitler ödeyerek, hiç fark vermeden hayalinizdeki arabanın sahibi olabilirsiniz. Üstelik şimdi çok daha erken teslim fırsatından yararlanabilirsiniz. 80 ay taksit yaptırsanız bile Birarabam’ın kendine özgü yöntemiyle toplam borcunuz olması gerekenden çok daha erken bitiyor.

Fuzul Oto

Maddi imkansızlıklar nedeniyle otomobil sahibi olamayanlar için çözüm üreten Fuzul Oto, farklı paket seçenekleriyle uygun fiyatlı otomobil almaya imkan sağlıyor. Fuzulev kuruluşunun bir kolu olan Fuzul Otomotiv yardımlaşma sistemi ile hareketi Araba sahibi yapıyor. 2. el ya da sıfır araç seçeneklerinden birini değerlendirebilir ve her ay taksitle ödeme yaparak araç satın alabilirsiniz. Birbirini hiç tanımayan insanların dahil olduğu gruplarda her ay bir kişi araç sahibi oluyor. Üstelik bu araçlara sahip olmak için peşinat ödemeniz gerekmiyor. Faiz ve kefile de ihtiyaç duymadan sadece ödediğimiz taksit tutarını bilerek kura sırasının size gelmesi durumunda araç sahibi olabiliyorsunuz.

  • Faizsiz ve vade farksız otomobil almanızı sağlar!
  • Taksit miktarını ve katılacağınız grubu ödeme gücünüze göre belirleyebilirsiniz!
  • Otomobilinizi Türkiye’nin her yerinden alabilirsiniz!
  • Her ay noter huzurunda yapılan çekilişlerde otomobilinize sahip olursunuz!
  • Sistemlerimize peşinatlı ya da peşinatsız katılabilirsiniz
  • Ödeme güçlüğü çekerseniz taksitlerinizi dondurabilirsiniz!

Emin Oto

Emin Otomotiv, 1991 yılında hizmet vermeye başlayan düşük gelir grubuna hitap eden bir kurumdur. Belirli gruplar oluşturan ve bu grubun içindeki kişilerden her ay birinin araç sahibi olmasına imkan sağlayan firma, kefilsiz, peşinatsız ve senetsiz olarak araç sahibi yapıyor. Faiz uygulamayan sadece danışmanlık ücreti üzerinden çalışan firma sayesinde sisteme dahil olanlar çekilen kura sonucunda sırası geldiğinde araçlarına kavuşuyor. Firmanın peşinatlı paketleri de bulunuyor. Belli miktarda peşinat ödeyenler firmadan araçlarını en geç 7 ay içerisinde teslim alıyor. Altın günü ya da imece usulü olarak da adlandırılan bu sistem sayesinde herkes araba sahibi oluyor.

Emin Oto’nun faizsiz sistemi ile Türkiye’nin her yerinde beğendiğiniz bir araca kavuşabilirsiniz. 1991 yılından beri Tüm Türkiye’de 130 Binden fazla aile Emin Oto ile otomobil ve konut hayallerine kavuştu. Emin Oto ile otomobil alırken peşinatı, taksitleri ve dilerseniz ara ödemeleri kendiniz belirleyin. Taksitlerinizi ödemekte zorlanırsanız taksit dondurma işlemi ile taksitlerinizi erteleyebilirsiniz.

Related posts
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Alınır En Kolay Yöntemler

1 Mins read
Faizsiz kredi ile araba almak için dönemsel olarak firmaları ziyaret etmeniz veya internet sitelerindeki duyuruları takip etmeniz gerekir. Özellikle bankalar bilgilendirme ve…
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Satın Alınır?

1 Mins read
Her alışverişte olduğu gibi araçları en ucuza almak isteyen kişiler faizsiz veya düşük faizli araba kredisi seçenekleri ile araç satın alabiliyor. Bu…
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Kredisi Kampanyaları (Ocak 2021)

1 Mins read
Bütçenize göre sıfır araç almak veya araçlarını yenilemek isteyenler kredi arayışında olabilirler. Firmalar her ay her bütçeye uygun sıfır faizli araba kampanyaları…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.