Faizsiz Araba

Fuzul Oto

3 Mins read

Fuzul Oto, araba almak isteyen fakat maddi güçlük yaşayan ya da banka faizi ödemek istemeyen kişileri araba sahibi yapmayı amaçlayan kurumdur. Fuzulev kuruluşunun bir dalı olan Fuzul Otomotiv’in temelinde yardımlaşma sistemi esas alınmaktadır. Sıfır kilometre ya da ikinci el araba olsun farketmeksizin otomobil sahibi olmak isteyenlerin bir araya gelerek oluşturduğu gruplar içerisinde kişiler birbirlerini destekleyerek vade farkı olmadan, faizsiz bir şekilde hayalini kurdukları otomobile sahip olur.

Birbirlerini destekleyen ve dayanışma içerisinde olan grupların bir araya gelmesiyle çok sayıda kişi bu yöntemle araba sahibi olmakta. Bu sistemin çıkışı da türk toplumunda var olan dayanışma kültüründen esinlenerek meydana gelmiştir.

İşin Özeti:

Olay aslında tamamen altın günü mantığında işlemekte. Her buluşmada bir kişiye altın verir ve sıra geldiğinde gruptaki herkesten altın alırsınız. Fuzul Oto sistemi de aynı mantıkla işlemekte. Sıra ne kadar çabuk size gelirse o kadar erken araba sahibi olabilirsiniz.

Peki Neden Fuzul Oto Sistemini tercih etmeliyim diye soracak olursanız birkaç madde ile açıklamayalım…

  • 1992 yılı itibari ile otomotiv sektöründe faaliyetlerine başlayan firma, kısa bir süre içerisinde araba kampanyaları düzenleyen firmalar içinde üst sıralara adını yazdırmayı başardı.
  • Sağlamış oldukları müşteri memnuniyetinin yanı sıra verdikleri güven büyüme süreçlerini hızlandırdı.
  • Fuzul Grup çatısı altında Akva Sigorta, Fuzul Yapı ve Fuzul Autocity gibi alt kuruluşlar faaliyete geçirildi.
  • Gerçekleştirdikleri çok sayıda konut projeleri ile binlerce kişiyi ve aileyi hem ev sahibi yaptı hem de iş yeri.

Sistemin avantajlarına değinecek olursak aslında sektörde benzer hizmetleri sağlayan kuruluşlara göre çok ta farkının olmadığını söyleyebiliriz.

Sisteme dahil olmanız halinde Fuzul Oto, dilerseniz 0 kilometre, dilerseniz ikinci el araba sahibi olmanızı sağlıyor. Taksitlerinizin tamamını faizsiz ve vade farksız bir şekilde ödersiniz. Dahil olmak istediğiniz grubu ve taksit tutarlarınızı maddi gücünüze göre belirleyebilirsiniz. Hangi model, hangi marka araç olursa olsun ödeme tutarınızı faizsiz olarak 49 aya kadar taksitlendirme olanağına sahipsiniz. Türkiye’nin neresinde yaşıyor olursanız olun sisteme dahil olabilir ve istediğiniz aracın sahibi olabilirsiniz. Kişilerin tercihlerine göre taksit tutarları sabit olabileceği gibi TÜFE oranına göre değişkenlik de gösterebilir. Teslimat vaktiniz gelene kadar almak istediğiniz arabanın değerinde değişiklik yapma hakkına sahip olursunuz.

Fuzul Oto Güvenli midir?

Fuzul oto son dönemlerde en çok araştırılan vadeli araba alma sistemi. Sağladığı avantajlarla beraber birçok kişinin hayalini süsleyen araba alma işini gerçekleştiriyor. Fuzul oto avantajlı sistemiyle sizlerde peşinatsız, ikinci el araba ya da sıfır araba alabilirsiniz. Faizsiz ve kefilsiz şekilde sunduğu sistemle araba almak artık çok kolay. Kısacası fuzul oto güvenlidir.

Fuzul Oto Nedir?

Fuzul Oto, insanlara tasarruf yapma ve tasarruf yaparak varlık sahibi olma olanağı sağlayan finansman şirketidir. Her ay nereye gittiğini bilmeden önemli miktarlarda paraları belki de gereksiz yere harcıyoruz. Birikim yapmak istesek olmuyor! Her ay buraya belli miktarlarda para ayırmamız gerektiğini düşünerek hareket edince bir süre sonra araba sahibi olma fırsatınız oluyor. Üstelik son dönemde yüksek bedeller ve faiz oranları ile yapılan senetle araba satışlarına göre çok daha uygun ücretler ve şartlar altında araç sahibi olabiliyorsunuz. Ayrıca ödeme sıkıntısı yaşadığınız dönemlerde taksitlerinizi geçici süreliğine de olsa durdurabiliyorsunuz. Eğer ki ödeme güçlüğünüz devam eder ve sistemden ayrılmak isterseniz hizmet bedeli dışında alınan tutarın tamamı 3 ile 6 ay içerisinde geri ödeniyor.

Fuzul Oto gibi araba alabileceğim hangi firmalar var?

Faizsiz ve tasarrufa dayalı bir şekilde ev ve araba sahibi olmayı ülkemizde uygulayan ilk firma Eminevim. Alt kuruluşu olan Emin Otomotiv ile çok sayıda kişi araba sahibi yapmış durumda. Alternatif olarak son birkaç yıl içerisinde Birevim sektöre hızlı giriş yapan, güvenilir firmalar arasında ismini yazdırmış durumda. Otomobil almak isteyen kişileri Birarabam çatısı altında toplayarak faizsiz bir şekilde araba sahibi yapıyor. Son olarak yakın dönemde Finansevim ve Hedefevim vade farkı ve faizin yer almadığı sistemler ile hizmet vermeye devam ediyor.

Fuzul Oto araba alanlar ya da almayı düşünen kullanıcılarımız aşağıdaki yorum bölümünden sorularını sorabilir, görüşlerini paylaşabilir.

Fuzul oto ile araç sahibi olabilirsiniz. Hemen konu altından yorum yazarak sizlerde fuzul oto avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Related posts
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Alınır En Kolay Yöntemler

1 Mins read
Faizsiz kredi ile araba almak için dönemsel olarak firmaları ziyaret etmeniz veya internet sitelerindeki duyuruları takip etmeniz gerekir. Özellikle bankalar bilgilendirme ve…
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Satın Alınır?

1 Mins read
Her alışverişte olduğu gibi araçları en ucuza almak isteyen kişiler faizsiz veya düşük faizli araba kredisi seçenekleri ile araç satın alabiliyor. Bu…
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Kredisi Kampanyaları (Ocak 2021)

1 Mins read
Bütçenize göre sıfır araç almak veya araçlarını yenilemek isteyenler kredi arayışında olabilirler. Firmalar her ay her bütçeye uygun sıfır faizli araba kampanyaları…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.