Senetle Araba

Galeriden Senetle Araba

2 Mins read

bibip.com kurumsal bir firma olmakla birlikte araçları ekspertizli ve garantili bir şekilde senetle birlikte satmaktadır. Aracı almanız için peşin fiyatının %30’unu peşinat olarak vermeniz ve geriye kalan kısmını da 36 takside kadar bölmeniz yeterlidir.

Galeriden Senetle Araba

Hangi Arabaları Senetle Taksitli Olarak Alabiliriz?

Sahibinden.com üzerinde satılık araçları bulunmaktadır. bibip.com web sitesine girdiğinizde satılık araçlar seçeneği ile sahibinden üzerinde ki ikinci el arabaları inceleyebilirsiniz.

Düşük Peşinat + Taksitle Satılan Arabalar

  • 2016 Renault – Symbol: 14.400 TL Peşinat + 1.322 TL
  • 2015 Fiat – Linea: 12.900 Peşinat + 1.200 TL taksit

Senetle Araba Almak için Şartlar Neler?

Senet ile firmadan araba alabilmeniz için iki adet şart bulunmaktadır. Bunlardan birisi araç alımı yapacak olan kişinin vergi dairesi kayıtlarında aktif bir icrası bulunmaması gerekmektedir. Yine bu kişinin vergi, ceza veya SGK’ya 10 Bin TL’nin üzerinde borcunun bulunmaması gerekmektedir.

Bu şartları sağlayan herkes bibip.com’da ki araçlardan birisini biraz peşinat vererek gerisini 36 aya kadar varan vade seçeneği ile alabilir.

Sahibinden Taksitli Senetle Araba Nasıl Alınır?

bibip.com aracılığı ile araç sahipleri, alıcının ödeme planından bağımsız bir şekilde iş ortaklarına araçlarını peşin olarak satmaktadır. Senetle araba almak isteyen sizler ise, iş ortakları ile tamamen hukuka ve kanunlara uygun şekilde noter sözleşmesine bağlı olarak araçları senetle alabilirsiniz. Senetleri imzaladıktan sonra araçları ilk günden itibaren üzerinize alabilirsiniz ve her taksit için ayrı senet düzenlenmektedir. Senetin ödemesini yapmanız durumunda Türk Ticaret Kanununa uygun olarak ödeme yaptığınız tüm senetleri bankadan alabilirsiniz.

Peşinatsız Taksitli Senetle Araba Alabilir Miyiz?

İş ortaklarının sunduğu şartlar doğrultusunda senetli bir şekilde araç alabilirsiniz fakat peşinat ödemeden araç alımı yapamazsınız. Şirket politikaları şimdilik bu şekilde geçerli olmakla birlikte ilerleyen zamanlarda değişebilir.

Senet Ödeme Planı Nasıl Olabilir?

bibip.com’da beğendiğiniz bir aracı almak istemeniz durumunda iş ortaklarının kullandığı sisteme mesaj gitmekte ve iş ortağı size özel bir taksit seçeneği ile teklif yapmaktadır. Aracı alacak olan kişinin verilen ödeme takvimini kabul etmesi sonrası iş ortakları ile alıcı arasında sözleşme hazırlanmakta ve belirlenen peşinat iş ortağına yatırıldığı anda aracın satışı size verilmekte. Araç sahibi ödemesini tam olarak bibip.com üzerinden alırken, aracı alan kişi peşinat verdikten sonra ki ödenecek olan tutarı taksitli bir şekilde ödemektedir.

Neden Senetle Araba Satışı Yapıyorlar?

bibip.com şirketi kurulduğu günden itibaren yoğun bir talep yaşadığı için senetli araç satışına başlamıştır. Müşterilerinin birçoğunun araç alacak nakit parası olmadığı için firma müşteri kaybetmemek adına bu yöntemi seçmiş. Müşterileri için Türkiye’nin en büyük finans kuruluşu olan Koç Finans ile anlaşarak kredili bir şekilde araç satışına başlanmasına rağmen birçok müşterisi gerek faize bulaşmak istememesi gerekse kredi notlarının düşük olması sebebiyle senetle araba almaya sıcak bakmakta. Bibip.com geliştirmiş olduğu iş modeliyle, sahibinden aldıkları araçları müşterilerine tamamen yasal bir şekilde senetli olarak satmakta.

bibip.com olarak banka kredisine ihtiyaç duyulmaksızın senetle araba satış hizmetini günümüze kadar başarılı bir şekilde yürütmekte. Detaylı bilgi ve kişiye özel ödeme planı için; 0216 709 00 80 numarasından mesai saatleri içerisinde bilgi alabilirsiniz.

Related posts
Senetle Araba

Araba Alacaklara Alternatifler! (Senetle Araba, Eminevim Araba, Fuzul Oto)

4 Mins read
Araba sahibi olmak veya mevcut var olan arabanızı değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak araba satın almanın bir yatırım aracı olmadığını bilmeniz gerek….
Senetle Araba

İzmir Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler

1 Mins read
İzmir’de sıfır peşinatlı senetle araç almak isteyen kişiler, bankadan kredi çekmeden araç sahibi olabilirler. Kredi notu düşük olup kredi çekemeyenler, peşinatsız ve…
ArabaSenetle ArabaTaksitle Araba

Senetle Araba Almanın Kolaylıkları

2 Mins read
Taksitle araba almak otomotiv piyasasını canlandırarak araçların satılması için çok tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle büyükşehirlerde yaşayan insanların ulaşım ve alışverişleri için…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.