Araba

Garenta – Araba Kiralama

3 Mins read

Araç kiralama sektörüne her gün farklı bir firma tarafından desteklenen firmalar giriyor. Bunların arasında en dikkat çekenler ise her zaman işlerini olması gerektiği gibi yapan ve müşteri memnuniyetini her zaman bir adım öne çıkan firmalar oluyor. Garenta bunlar arasında en önde yer alanlardan birisidir. Anadolu Grubu tarafından finanse edilen araç kiralama şirketi motto olarak online araç kiralama, kiralayan çok böylesi çok ismi ile piyasaya çıkıyor. Bu sayede daha sağlam temeller ile internet üzerinden birkaç basit işlem ile müşterilerine farklı renk ve modellerde araç kiralama fırsatını sunuyor. Bunu uygun fiyat aralığı ile de yapmaları onların gücünü gösteriyor.
Garenta
Garenta araç kiralama şirketinin en önemli özelliği kendilerinin söylediğine göre önceliği müşterilerinin konforuna veriyor olmalarıdır. Bu da belki de piyasa da ki en güçlü şirketlerden birisi konumuna gelmelerine yardımcı olan bir detaydır. Bu firmayı kullanarak araç kiralamak istediğiniz de onlarla farklı yöntemler ile iletişime geçme şansınız var. Teknolojiyi sonuna kadar bu konular için kullanıyorlar. Basit bir tasarıma sahip ve kullanımı çok basit olan web siteleri üzerinden sizlerde rahatça aracı kiralayabilirsiniz. Beklemediğiniz bir sorun oluştuğunda yapmanız gereken hemen 444 5 478 numaralı müşteri hizmetleri servisini aramak olacaktır. %100 Türk sermaye ile oluşturulan firma bu açıdan da diğer araç kiralamalarına bakarak daha doğru bir tercih olarak karşınıza çıkacaktır.

Şu an için ülkenin her noktasında araç kiralama merkezleri olmasa da önemli noktalarda bayi hizmetleri bulunuyor. Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Muğla ve Trabzon havalimanlarında şubeleri bulunuyor. Şube yetkilileri ile iletişime geçerek aracı nasıl teslim alacağınızı ve diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Büyümesini düzenli bir şekilde devam ettiren şirket yakın zamanda ülkenin farklı noktaların da yeni şubelerini hizmete sokacaktır. Eğer sizde yakın zamanda ya da gelecekte araç kiralamak istiyorsanız bu firmadan nasıl araç kiralayacağınız hakkında sizlere kısaca bilgi vermeye çalışalım. Bu sayede nasıl araç kiralayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Garenta Araç Kiralama İşlemleri

Garenta üzerinden araç kiralamak istediğiniz belirli bir düzeni izlemeniz gerekiyor. Bu şekilde hızlı bir şekilde aracınızı kiralamayı başarabilirsiniz. İlk olarak şirketin web sitesine girerek kiralamak isteyeceğiniz aracı bulmanız gerekiyor. Ardından aracı hangi şubeden ne zaman teslim alacağınızı ve ne zaman iade edeceğinizi de bilgisini paylaşmanız gerekiyor. Bunu yaptığınız esna da o şubeden hangi araçların kiralandığına bakmanız da fayda var. Tarih aralığı ve şubenin tercih edilmesi ile o tarih aralığında kiralanmak için müsait olan araçların listesi karşınıza çıkacaktır. Bu noktada sistem size iki farklı ödeme fırsatı sunuyor. Bunlar “Şimdi Öde” ve “Sonra Öde” seçenekleridir.

İlk ödeme şekli aracın rezervasyonunun tamamlandığında yapılmasıdır. İkinci ödeme şekliyse ödemenin araç teslimi esnasında yapılmasına imkan tanımaktadır. Bunlardan herhangi birine tıkladıktan sonra ödeme bilgilerinizi görebileceğiniz ve faturanıza sahip olabileceğiniz sayfaya geçiş yapabilirsiniz. Garenta sistemi müşterilerine araç değişikliği yapma hizmetini de sunuyor. Araç teslim alınmadan önce ya da teslim alındıktan sonra tarihlerini değiştirme fırsatı veriliyor. Bunun için araç kiralama sayfasının üzerinde yer alan değiştir butonuna tıklamanız ve değiştirme işlemi esnasında tarihi ve kiralama istediğiniz aracı görmeniz mümkün olacaktır. Araç kiralama ile birlikte şirket tarafından sunulan ek hizmetlerinde alımını bu şekilde yapabilirsiniz. Bunların hepsini düzgün bir şekilde yaparak şirketten istediğiniz herhangi bir aracı kiralayabilir ve şubeden teslim alabilirsiniz. Teslim alınacak farklı bir nokta belirtmeniz halinde ek ürün dahilinde araç size teslim edilecektir.

Garenta hizmet kalitesini arttırmak için ülkemizin birçok önde gelen şirketi ile iş birliği de yapmaktadır. Herhangi bir sorun olduğunda müşteri hizmetlerine online veya telefon yardımı ile ulaşma şansınız bulunuyor. Bu kapsam da hazırlanan çok sayıda kampanya ile kiralanacak araçlarda %30’a varan indirimlerde yararlanabiliyor.

Related posts
Araba

Araçlardan Hangi Vergiler Alınmaktadır

2 Mins read
Araçlardan Hangi Vergiler Alınmaktadır Sıfır araç veya ikinci el araç satın alan herkes, mal sahibi olmasının getirisinin yanı sıra gider kalemleri arasında…
Araba

Geniş Aileler İçin En İdeal Araba Modelleri Hangileridir?  

2 Mins read
Geniş Aileler İçin En İdeal Araba Modelleri Hangileridir?   İster kadın olsun, ister erkek olsun; bir otomobil yani başka bir deyişle araba…
Araba

Araç Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

2 Mins read
Araç Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir? Araç temizliği yapılırken nelere dikkat edilmelidir? Otomobil yıkamak ve otomobil yapmak sanıldığından çok özen gerektirir. Araç…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.