Peşinatsız Araba

Hedefevim Araba

3 Mins read

Bir araba alacak kadar peşin parası olmayanlar için tasarlanmış bu sistemler, birçok kişiyi araba sahibi yapmaya devam ediyor. Peşin parası olmayanlar peşinatsız araba çerçevesinde taksitle araç sahibi olmanın yollarını arıyor. Bu yollardan biri de Hedefevim araba olabilir. Hedefevim araba, yıllardan bu yana süre gelen devamlılığıyla birçok insanı araç sahibi yapmıştır.

Hedefevim Araba Nedir?

Hedefevim araba, bir nevi gün sistemiyle birçok kişiyi araç sahibi yapan firmadır. Peşinatlı ve peşinatsız araba almaya yardımcı olan bu sistem, oldukça güvenilir ve kullanışlıdır. Başvurduğunuz zaman sizin bütçenize ve durumunuza göre ödemeleriniz belirlenir. Belirlenen şekilde ödemeler başlatılır. Her ay çekiliş ile birçok aile araç sahibi olur. Bu aracın fiyatını da ödemeye başlamadan önce siz belirlersiniz.

Sistemdeki kullanıcılar arasında yapılan aylık çekilişlerle, çekiliş kazananlarına toplu para verilir. Bu para ile kullanıcılar istedikleri arabaya sahip olabilirler.

Hedefevim Araba Sistemi

Bu sistem, gün mantığı ile ilerlediği için, her ayın kazananları diğer kullanıcıların parasıyla araç sahibi olarak ödemelerini yapmaya devam ederler. Yapılan çekilişle belirlenen sıralamaya göre bütçeler dağıtılır ve belirlenen tarihte kullanıcılara peşin paraları verilir. Kullanıcılar bu para ile hayallerindeki aracı rahat bir şekilde alabilirler.

Peşinatı olan kişiler bir miktar peşinat ödeyerek de bu sisteme dahil olabilirler. Bu şekilde paranın bir miktarı ödenmiş ve devamı için taksitlendirilme yapılmış olur. Fakat peşin parası bulunmayanlar için de peşinatsız ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Hedefevim ödemeleri 60 aydan 240 aya kadar varan vade seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır.

Sisteme dair bir özet geçecek olursak, öncelikli olarak alınmak istenen aracın fiyatı belirlenir. Bu fiyat 80.000 TL, 150.000 TL gibi fiyatlardan herhangi biri olabilir. Bu belirleme yapıldıktan sonra peşinatlı mı yoksa peşinatsız mı ödeme yapılacağı konusunda bir tercih yapılır. Daha sonra ise bütçenize göre taksit seçeneklerinden dilediğinizi seçebilir ve ödemeye başlayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra grup seçimi yapılmalıdır. 60 – 80 – 100 – 120 – 240 kişilik gruplardan herhangi birini tercih edebilirsiniz. Bu tercihlerin tamamı yapıldıktan sonra karşılıklı olarak sözleşmeler imzalanır. Ödemeyi yapmaya başladıktan sonra her ay noter huzurunda yapılan çekilişlerle bu gruplardan bazı kişiler araç sahibi yapılır.

Hedefevim Araba Nasıl Alınır?

Tamamen faizsiz ve vade farksız ödemelerle kişileri ev ve araba sahibi yapan bu sistem ile araba almak artık hayal olmaktan çıkıyor. Peşinatsız araba alma imkanını da kullanıcılara sunan Hedefevim’de, her bütçeye ve ödeme seçeneğine uygun yöntemler bulunmaktadır. Ne fiyat aralığında bir araç sahibi olacağınızı, peşinat ödeyip ödemeyeceğinizi ve ne tür bir ödeme yöntemi izleyeceğinizi belirledikten sonra Hedefevim’le araba sahibi olmak artık hayal olmaktan çıkıyor.

Tüm belirlemeler yapıldıktan sonra ödemeler başlar. Peşinatlı bir ödeme sistemi seçerseniz sistemin algoritmasından kaynaklı olarak hayalinizdeki araca daha erken sahip olabilirsiniz. Ödemelerin düzenliliğiyle beraber her ay noter huzurunda yapılan çekilişlerle araç sahip olup olamadığınızı öğrenebilirsiniz. Çekiliş kazananlarından biri olursanız istediğiniz yerden istediğiniz aracı alabilirsiniz. Ekspertiz raporu sonucunda değeri belirlenen araç üzerinize yapılır. Bu araç taksitleri bitinceye kadar satılamaz.

Hayalinizdeki eve, arabaya, arsaya ve diğer gayrimenkullere Hedefevim ile sahip olabilirsiniz. Birçok ödeme ve taksit seçenekleriyle her ay bütçelerinizi zorlamadan ödemelerinizi yapar, daha sonra ise dilediğiniz araca veya gayrimenkule sahip olabilirsiniz.

Hedefevim Araba Yorumları ve Şikayetleri

Hedefevim araba sistemi ile ilgili yorumları ve şikayetleri incelediğimizde firmanın oldukça güven veren ve teslimatları zamanında gerçekleştirdiğini söyleyebiliriz. Zaman zaman kullanıcılardan şikayetler geldiğini görsek de gelen olumsuz yorumların oranının genel itibari ile orta seviyelerde olduğunu ve normal karşılanması gerektiğini ifade edersek yanlış olmaz.

Related posts
ArabaPeşinatsız ArabaTaksitle Araba

Bankalardan Satılık Araçlar

3 Mins read
Bankalardan satılık araçlar ihale yöntemi ile satışa çıkarılmaktadır. Türkiye’de bir çok sayıda menkul ya da gayrimenkul mal borçlunun borcunu ödeyememesi durumunda haciz…
Peşinatsız ArabaSenetle Araba

Galericiden Senetle Peşinatsız Araba Satın Almak, Galericiden Araba Almak Güvenilir mi?

2 Mins read
Geçtiğimiz şu günlerde bankalara yapılan kredi başvuruları her geçen gün hızlı bir şekilde artmakta. Tabi durum da böyle olunca kredi başvuruları değerlendirmelerinde…
Peşinatsız Araba

Finansarabam Nedir? Finansarabam Yorumları, Finansarabam Araba Nasıl Alınır?

2 Mins read
Finansarabam, araba alma hayallerinize bir adım öne çıkarıyor. Finansarabam yorumları baktığımızda oldukça güzel sonuçlar ortaya çıkıyor. Hayallerinizi daha çok ertelemeyin. Şimdilerde çocuk…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.