Peşinatsız ArabaSenetle ArabaTaksitle Araba

İkinci El Araç Almak İsteyenlere Müjde! Faizsiz Araba

2 Mins read

Araba artık günümüzün ihtiyaç haline gelen demirbaşlarımızdan oldu. Araba almak git gide zorlansa da yine de araba alma konusunda bizlere yardımcı olan firmalar mevcut. Birikimevim, Fuzuloto, Birevim, Çözüm Tasarruf ve diğer bir çok firma senetle araba alma konusunda bizlere imkan tanıyor.

Taşıt kredisi ya da senetle araba almak istiyorsanız öncelikle çok dikkat etmeniz gerekiyor. Firmaları iyi analiz edip, iyice elekten geçirmelisiniz. Bu sayede sizlere finansal destek sunan firmalar ile araç sahibi olabilirsiniz. Serbest ödeme planı hazırlanarak ya da kişinin bütçesine göre taksitlendirme yaparak araba alma şansı içten bile değil.

Faizsiz Araba Alma Kampanyaları

Birikimev, Çözüm Tasarruf, Fuzul Oto gibi firmaların oluşturduğu faizsiz araba kredisi sıfır veya ikinci araç hayali kuranlar için harika bir fırsat. Peşin para ödemeden ve faizin zorlayacak türden olmaması sizi kısa zamanda araç sahibi yapacak ve ayrıca senetle araba alma kolaylığını sizlere sunuyor.

Tasarrufunuzu değerlendirmek ve faizsiz şekilde araç sahibi olmak isteyenler için harika bir fırsat. Birikimlerinizi peşinat olarak verip oluşan taksitlerde ve faiz oranlarını daha da aşağıya çekme şansınızda bulunuyor. Birikimevim’in sunduğu araç almadaki kampanyalar ve kolaylıklar sizi çok memnun edeceğini söyleyebiliriz. Sunulan kampanyalara bir göz atalım hep birlikte;

  • Sıra tespitli araç alma kampanyası
  • Vade ortası araba alma kampanyası
  • Esnek ödeme planı araba alma kampanyası

Bu üç kampanya ile araba kredisi faizsiz şekilde bizlere sunuluyor. Birikimevim sizleri bu şekilde araç sahibi yapıyor.

Türkiye’de birçok taşıt kredisi ve senetle araba alım satımı gerçekleşiyor. Ama bunlarda yer alan yüksek faiz sizi hiç memnun etmeyebilir. Bu bizleri ekonomik olarak da epey zorlayabilir. Birikimevimin sağladığı fırsatlar sayesinde faizsiz senetle araba finansal desteği ve taksitlendirme seçenekleri sizi ve bütçenizi sarsmaz.

Uygun ödeme koşulları sayesinde Birikimevim’in senetle araba alma kolaylığına başvurarak, senetle araba almanın kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Faizsiz Araba Almanın En Kısa Yolu

Birikimevim, faizsiz ev konusunda hizmetlerin yanı sıra, araba alma konusunda da sizlerin imdadına yetişiyor.  Alıcının aylık gelir değerlendirmesi yapılarak ödeme seçenekleri oluşturulup, vade farkı olmadan, peşinat ödemeden, ek dosya masrafları ile uğraşmadan araç sahibi olma şansınız bulunuyor.

Related posts
Taksitle Araba

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

1 Mins read
Taksitle araba nasıl alınır? Taksitle araba almanın püf noktaları nelerdir? Sizlerde eğer bütçenize uygun araba almak istiyorsanız bu makaleyi takip etmenizde fayda…
Senetle Araba

Araba Alacaklara Alternatifler! (Senetle Araba, Eminevim Araba, Fuzul Oto)

4 Mins read
Araba sahibi olmak veya mevcut var olan arabanızı değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak araba satın almanın bir yatırım aracı olmadığını bilmeniz gerek….
Senetle Araba

İzmir Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler

1 Mins read
İzmir’de sıfır peşinatlı senetle araç almak isteyen kişiler, bankadan kredi çekmeden araç sahibi olabilirler. Kredi notu düşük olup kredi çekemeyenler, peşinatsız ve…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.