Senetle Araba

Katılımevim Nedir? Katılımevim Ev Sahibi Olma, Katılımevim Araba Nedir?

4 Mins read

Katılımevim, vatandaşların kendi birikimleriyle ev – araba sahibi olmalarını sağlayan bir finans organizasyon şirketidir. Mutlu yuvaların en büyük hayali, başlarını sokacak bir evlerinin olmasıdır. Taşınma telaşından bıkanlar, sürekli ev arama derdine çözüm bulmak isteyenler, kendilerine ait bir evi genelde ulaşılmaz bir hayal olarak görürler. Fakat katılımevim sayesinde, artık ulaşılmasını zor gördüğünüz hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Büyüklerimizden duyduğumuz ve kulağımıza küpe ettiğimiz Dünya’da mekan, ahirette iman atasözü ise, yaşantımızda evin önemini bir hayli anlatan bir yorumdur.

Katılımevim ile Neler Yapılabilir?

Dünya’da küresel salgın olarak duyurulan Kovid-19 sonrasında kontrollü sosyal hayat çerçevesinde vatandaşların ev alma oranı geçen sene ki rakamlara göre arttı. Hükümet tarafından düşürülen faizler ile gerçekleşen bu oranın sebebi, pandemi döneminde kiracıların oldukça sıkıntılı günler yaşamasından kaynaklanıyor.

Her ne kadar devlet tarafından kiracılara ev sahipleri tarafından tolerans göstermesi talep edilse de, maalesef kirada oturan milyonlarca vatandaş pandemiden ekonomik olarak oldukça etkilendi.

Katılımevim Ev Nasıl Alınır?

Evlerimizin önemini özellikle mart ayından sonra daha bir kez daha anladığımızın altını çizmekte fayda var. Yedisinden yetmişine evlere kapandığımız salgın döneminde, evlerimizin ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladık.

Katılımevim, sunduğu katılım modellerinde hayalinizdeki eve – arabaya sahip olmak için taksitler halinde birikim yapmaya başlarsınız. Birikiminiz belli nokta noktaya ulaştığında kalan tutar Katılımevim tarafından tamamlanarak tarafınıza aktarılır, kendi bulduğunuz evi – arabayı satın alırsınız. Kalan dönemde taksitler halinde geri ödersiniz. Elbette son zamanlarda bu tarz işletmeler bir hayli arttı. Vatandaşların kafasında ise bir çok soru işaretleri belirmeye başladı.

Katılımevim Araba Nasıl Alınır?

Katılımevim araba almak için öncelikle başvuru yapmanız gerekmektedir. Sizlere sunulan fırsatlar eşliğinde uygun ödeme yöntemi sayesinde bütçenizi koruyarak araba taksitine yazılabilirsiniz. Katılımevim araba ile faizsiz ve peşinatsız araba sahibi olabilirsiniz. Aşağıdan yorumlarınızı yazarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Katılımevim araba başvuru ile araba sahibi ol!

Katılımevim Güvenli midir?

Katılımevim sunduğu imkanlarla sizlere güven sağlar. Katılımevim ile sizlerde artık ev sahibi olabileceksiniz. Vermiş olduğunuz parayı bir şekilde ev ve araba olarak geri alabileceğiniz sistem ile paranızda güvencede. Katılımevim güvenli mi sorusu ise çok sorulan sorulardan bir tanesi. Katılımevim güvenlidir. Sistem kayıt altına alınarak sizin paranızı güvence altında tutuyor.

Katılımevim Faizsiz Olmasına Rağmen Nasıl Gelir Elde Ediyor?

Katılımevim faizsiz bir ev alma imkanı sunmak üzerine üzerine kurulmuş kurumsal bir firmadır. Fakat faizsiz olması gelir elde etmeyeceği manasına da  gelmemektedir. Dünya üzerinde bütün firmaların kar ettiği gibi,  Katılımevim de gelir elde etmektedir. Katılımevim’in gelir kaynağı siz müşterilerden alınan katılım ücretidir. Bunun dışında başka sürpriz ek ücret asla talep edilmemektedir.

Katılımevim’den Sadece Ev mi Alınır?

Öncelikle Katılımevim’den sadece ev alınmamaktadır. Katılımevim’den hem araba alabilir, hem de birikim hayalleriniz için güzel bir adım atabilirsiniz. Üstelik sadece bunlar ile sınırlı kalmamaktadır. Katılımevim modelleri ile kişiler arsa, işyeri gibi gayrimenkulleri ve otomobil, ruhsatlı iş makinelerine sahip olabilirler.

Hem pandemi hem de ülke olarak ekonomik sıkıntılar geçirdiğimiz bu günlerde, peşinatsız birikim yapmanız asla hayal olmasın. Eğer peşinatım yok diye hayallerinizden vazgeçtiyseniz kesinlikle fikrinizi değiştirin! Katılımevim’de peşinat verme zorunluluğu kesinlikle yok. Fakat peşinat verilmesi müşterilere oldukça cazip avantajlar sunmaktadır.

Peki, katılımevime katıldım istediğim arabayı/evi alabilir miyim ?

Eğer katılımevim güvencesi ile hayallerinizin peşinden gidiyorsanız, istediğiniz evi veya arabayı satın alabilirsiniz.

Katılımevim ile Ev Almanın Faizsiz Yolu!

Ev alma konusunda hayallerinizin peşinden giderken, faiz endişesi sizi hayallerinizden alıkoymasın. Katılımevim güvencesi ile ev hayalinizi faizsiz bir şekilde temin edebilirsiniz. Ev almanın faizsiz yolu sloganı ile hayallerinin peşinden giden binlerce ailenin yanında olan katılımevim sayesinde, hayalinizde ki eve faizsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Katılımevim Taksitimi Ödemezsem Ne Olur?

Katılımevime katıldıktan sonra ödemeler konusunda sıkıntı yaşarsam ne olur diye soracak olursanız, Katılımevim burada da sizlerin yanında yer alıyor.

Katılımevim müşterileri gayrimenkul ya da arabasını almadan önce taksitlerini ödememesi durumunda taksit dondurma işlemi faaliyete geçer ve karşılığında dondurduğu süre kadar geç teslimat olur. Yani taksiti ödemediğinizde haciz, borçlanma ve faiz gibi uygulamalar faaliyete geçmez.

Alacağım Ev – Araba İçin Yaş Sınırı Var Mı?

Katılımevim’de en çok merak edilen sorulardan birisi de alınacak olan ev veya arabalarda yaş sınırının olup olmamasıdır. Katılımevim araç modellerinin tümünde yaş sınırı diye bir kural yoktur. İstediğiniz marka, model ve yaştaki arabayı Katılımevim önderliğinde alabilirsiniz.

Katılımevimde kira öder gibi ev sahibi olmak veya ödemeler ile araba sahibi olmak mümkündür. Senelerdir hayalini kurduğunuz evi yada arabayı katılımevim güvencesi altında alabilirsiniz.

Türkiye’nin farklı bölgelerinde ve şehirlerinde şubesi olan katılımevim’in ülke genelinde 41 tane şubesi bulunmaktadır. Katılımevim faizsiz ev alma yolunda hayallerinize giden en büyük öncülerden birisidir.

Related posts
Senetle Araba

Araba Alacaklara Alternatifler! (Senetle Araba, Eminevim Araba, Fuzul Oto)

4 Mins read
Araba sahibi olmak veya mevcut var olan arabanızı değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak araba satın almanın bir yatırım aracı olmadığını bilmeniz gerek….
Senetle Araba

İzmir Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler

1 Mins read
İzmir’de sıfır peşinatlı senetle araç almak isteyen kişiler, bankadan kredi çekmeden araç sahibi olabilirler. Kredi notu düşük olup kredi çekemeyenler, peşinatsız ve…
ArabaSenetle ArabaTaksitle Araba

Senetle Araba Almanın Kolaylıkları

2 Mins read
Taksitle araba almak otomotiv piyasasını canlandırarak araçların satılması için çok tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle büyükşehirlerde yaşayan insanların ulaşım ve alışverişleri için…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.