Faizsiz ArabaPeşinatsız ArabaSenetle ArabaTaksitle Araba

Kredisiz ve Küçük Taksitlerle Araba Alınabilir Mi? Eminevim Araba, Fuzul Otomotiv, Birarabam Nedir?

2 Mins read

Günümüz ekonomik şartlarında araba sahibi olmak çoğu kişi için bir hayalden öteye gidemezken, bazı kişiler için ise olmazsa olmaz bir tutku. Birikmişi ya da nakit parası olanlar diledikleri araca sahip olabilirken taksitli bir şekilde almak isteyenler vade farkı veya faiz gibi ek maliyetlere katlanmak durumunda kalabiliyor. Türkiye’de taksitle araba sahibi olmak isteyenlerin hayallerine faizsiz bir şekilde ulaşmasını sağlayan kurumlar bulunmakta.
Eminevim Araba, Fuzul Otomotiv, Birarabam
Türkiye’de otomobil sahibi olmak isteyen çok sayıda insan bulunmakta. Hayallerini gerçeğe dönüştürme noktasında nakit parası olanlar diledikleri arabayı satın alabilirken, taksitle ödeme yapabilecekler ise faiz veya vade farkı gibi ek masraflara katlanmak durumunda kalıyor. Tam bu noktada Emin Otomotiv, Fuzul Otomotiv ve Birarabam, insanların peşinatsız, kredisiz, faizsiz ve taksitle araba sahibi olmalarını sağlıyor.

Birarabam Nedir?

Birevim firmasının alt kuruluşu olan Birarabam, özellikle dar gelirlilerin vade farksız ve faizsiz bir şekilde araba sahibi olmalarını sağlıyor. 24, 36, 48 ve 66 kişilik tasarruf gruplarına katılan kişiler taksit ödeme tutarlarını kendileri belirleyerek araba sahibi olabiliyor. Üstelik peşinatsız ödeme seçeneklerinden de yararlanılabilir. Örnek vermek gerekirse 30 bin TL’lik otomobil almak için peşinatsız bir şekilde 66 kişinin bulunduğu tasarruf programına katılmanız durumunda, aracınızı teslim alana kadar aylık 455 TL, aldıktan sonra ise 635 TL taksit ödemesi yaparsınız. Böylece satın almayı düşündüğünüz aracın tutarı dışında ek bir ödeme gerçekleştirmez, Birarabam firmasına sadece 2.820 TL hizmet bedeli ödersiniz. Taşıt kredisi ile neredeyse bir araba bedeli geri ödeme yaparken, Birarabam ile aracınızı 32.820 TL almış olursunuz.

Eminevim Araba Sistemi – Emin Otomotiv Nedir?

Emin Otomotiv, teminat üzerine kurulan bir sistem ile hizmet göstermektedir. Müşteriler araba sahibi olduktan sonra borçları bitene kadar araç üzerine satılamaz kaydı konulmakta. Bu şekilde diğer müşterilerin hakları korunma altına alınmış olur. Eminevim araba sistemi ile araç sahibi olmak isteyenler için 3 farklı sistem bulunmakta. Çekiliş sisteminden başka Vade Ortası Sistem ve Peşinatlı Erken Teslim Sistemi ile araba sahibi olma hayallerini gerçekleştirebilirsiniz. Vade Ortası Sistem’e dahil olarak 0 peşinat ile vadenizin ortasında aracınızı teslim alır ve teslim tarihinizi bilirsiniz. Peşinatlı Erken Teslim Sistemi’nde ise peşinat ödemesi yaparak aracınızı daha erken tarihte ve ne zaman alacağınızı bilirsiniz.

Kolay Otomobil Edindirme Merkezi: Fuzul Otomotiv Nedir?

Fuzulev firmasının alt markası olan Fuzul Otomotiv, “Otomobil Almanın En Kolay Yolu” sloganı ile müşterilerinin faizsiz, peşinatsız ve kredisiz bir şekilde araba sahibi olmasına olanak sağlıyor. Dar ve orta gelirli kişilerin hayalini kurdukları arabayı almalarını sağlayan Fuzul Oto, vade farksız, faizsiz, peşinatsız ve kredi çekmeden araba almayı mümkün kılıyor.

Fuzul Otomotiv Kampanyaları

  1. Çekiliş Sistemi
  2. Peşinatlı Erken Telim Sistemi
  3. Vade Ortası Sistemi
  4. Ara Ödemeli Erken Teslim Sistemi

Kredi faiz oranlarının çok yüksek olduğu ve ekonomik şartların zorlaştığı bu zamanlarda Eminevim Araba sistemi Emin Otomotiv, Birevim’in alt kuruluşu olan Birarabam ve Fuzulev’in alt kuruluşu olan Fuzul Otomotiv ile kredisiz, peşinatsız, taksitle araba sahibi olma hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Sistemler hakkında yorumlarınız ya da varsa sorularınızı aşağıda yer alan yorum bölümünden iletebilirsiniz. Ayrıca eklemekte fayda var. Çekiliş sistemlerine dahil olup beklemek istemiyorum. Bir miktar peşinat verip senetle araba sahibi olmak istiyorum diyorsanız başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bir çok yerinden araba sahibi olabileceğiniz Wowwo hakkında bilgi almak için https://arabasenetle.net/wowwo-2-el-senetle-araba/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Related posts
Taksitle Araba

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

1 Mins read
Taksitle araba nasıl alınır? Taksitle araba almanın püf noktaları nelerdir? Sizlerde eğer bütçenize uygun araba almak istiyorsanız bu makaleyi takip etmenizde fayda…
Senetle Araba

Araba Alacaklara Alternatifler! (Senetle Araba, Eminevim Araba, Fuzul Oto)

4 Mins read
Araba sahibi olmak veya mevcut var olan arabanızı değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak araba satın almanın bir yatırım aracı olmadığını bilmeniz gerek….
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Alınır En Kolay Yöntemler

1 Mins read
Faizsiz kredi ile araba almak için dönemsel olarak firmaları ziyaret etmeniz veya internet sitelerindeki duyuruları takip etmeniz gerekir. Özellikle bankalar bilgilendirme ve…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.