Araba Senetle

Oto Ekspertiz Ücreti Ne Kadar?

Oto ekspertiz ücreti 2021 yılında binek araçlar için 200 TL başlangıç fiyatı olup 400 TL’ye kadar fiyatlar çıkabilmektedir. Bu fiyatlar paket içeriklerine göre değişir. Oto ekspertiz hizmetiyle güvenli ve rahat bir şekilde araç alım ve satım işlemlerini yapabilirsiniz.

Oto ekspertiz hizmeti almanız sizin aracınızın alım veya satım işlemlerinde yaşayabileceğiniz para kaybını veya zarara uğrayabileceğiniz durumları ortadan kaldırmış olur. Bu sayede gönül rahatlığıyla yeni alacağınız ikinci el aracı kullanırken şüpheleriniz olmadan kullanmış olacaksınız. Oto ekspertiz hizmeti ile araba almak sizi rahatlatacaktır ve olumsuz bir sorunlar karşılaşabilme ihtimallerini de en aza indirmektedir. Ayrıca arabanızı satarken de oto ekspertiz raporunu göstererek aracınızın değer kaybını önlemiş olursunuz.

Oto Ekspertiz Fiyatları

Son yıllarda iyi niyetli olmayan kişiler, kazalı, boyalı veya değişen parçası olan araçların tespitlerini yapmadan piyasada satmaya çalışıyor. Yüz yüze veya telefonla görüşerek araç alımları veya satımları için güven ortamları oluştursalar da araç alımı veya satımı sonrası yaşanabilecek sorunlarla karşı karşıya kalmanız sizin açınızdan manevi ve maddi kayıplara yol açabilir. Bu konuda dikkatli olup, oto ekspertizi yapılmamış araçlara temkinli davranmanızı öneririz. Oto ekspertiz fiyatları oldukça uygundur, maliyetlerden kaçıp daha büyük zarara uğramamak için hemen yaptırmanızı öneririz.  Eğer ikinci el araç alacaksanız muhakkak oto ekspertizini yaptırmalısınız. Detaylı rapor ile araç alımları veya satımları sırasında tüm stresinizi ortadan kalkar.

Exit mobile version