Araba

Otomobil Sahibi Olmanızı Sağlayan Firmalar Hangileri?

2 Mins read

Otomobiller, icat edildiği tarihten bu yana mesafelerin kısalmasına, zamanın verimli kullanılmasına ve birçok unsurda büyük kolaylık sağlamakla birlikte günümüzün gereklerinden biri haline gelmiştir. Bu noktada özellikle otomobil almak isteyen bireylere de büyük kolaylık sağlayan uygulamalar ve seçenekler, gelişen yaşam şartları ile ortaya çıkmıştır. Peki otomobil sahibi olmak isteyenler için en avantajlı firmalar hangileri?

Hem yeni aracı kuruluşlar hem de internet uygulamaları otomobil satın almayı oldukça kolay hale getirirken, satın almada seçenekler ve ödeme yöntemleri bakımından da bireylere büyük kolaylık sağlamaktadır. Otomobil satın almak isteyenler için özellikle Birarabam, Fuzul Oto ve Arabam.com uygulamaları geniş bir satın alma seçeneği sunmaktadır.

Arabam.com

Otomobil alıcı ile satıcılarını bir araya getiren bir internet sitesi olan arabam.com’da belirli bir model aracın piyasa fiyatı, satın alınacak arabanın hasarı olup olmadığına dair rapor, aracı yakından görme seçeneği gibi birçok uygulama ile otomobil almak isteyen alıcılara güven ermektedir. Site üzerinden alıcılar ve satıcılar araca teklif vererek satın alma işlemini gerçekleştirmektedir. Alıcılar, araç sahipleri ile site üzerinden iletişime geçerek fiyat pazarlığı yaparak ya da direkt satın alma hakkında karar vererek işlemlerini gerçekleştirmektedir. Hemen hemen birçok model araç sitede yer almaktadır.

Birarabam

Birçok kişi araç satın almada aracı kuruluşlar yardımı ile hayalindeki otomobile istediği olanaklar ile sahip olmaktadır. Günümüz aracı kuruluşlarından olan Birarabam özellikle düşük taksitler ile ödeme seçeneği, faizsiz satın alım olanağı sağladığı ve fark ödemeden araç sıfır ya da ikinci el otomobil satın alımı yapmayı mümkün kılmaktadır. İllerde yer alan şubelerini ziyaret ederek ya da internet sitesinde yer alan formu doldurarak otomobil almak oldukça kolaydır. Birçok kişinin yararlandığı bu kurum ile özellikle düşük bütçe ile uygun fiyata son model araçlar, ödeme seçeneği ve faiz oranı sayesinde satın alınabilmektedir.

Fuzul Oto

Otomobil satın almak için tercih edilen bir diğer aracı kurum ise Fuzul Oto’dur. Türkiye’nin birçok ilinde şubesi bulunan bu kurum, faizsiz ve peşinatsız seçenekler ile araç satın alma seçeneği sunmaktadır. Ödeme gücüne göre taksit sayısı ve miktarı belirlenebilirken, satın alma işleminde faizsiz uygulama sunmaktadır. Ayrıca ödeme güçlüğü durumunda taksit dondurmak seçeneği bulunurken otomobil almak isteyenler için satın alım işlemi ise noter huzurunda gerçekleşen kuralar sonucu yapılmaktadır. Kura sonucundaki teslimatta masrafları alıcı ödemekte olup sigorta ve kasko gibi diğer ödemeler de müşteriler tarafından ödenmektedir.

Related posts
Araba

Temel Araç Bakım İpuçları

2 Mins read
Bir araba önemli bir kişisel yatırımdır, ancak ister yeni bir araba ister kullanılmış bir araba olsun, bir araba sahibi olmak çok fazla…
Araba

Arabanın Lastik Basıncı Ne Kadar Olmalı?

2 Mins read
Lastik bakımı, güvenlik ve maliyet açısından aracınız için yapabileceğiniz en önemli şeylerden biridir. Lastiklerinize bakım yapmanın en kolay yolu hem hızlı hem…
Araba

Egzoz Bakımı Nasıl Yapılır?

2 Mins read
Motor performansını ve verimliliğini düşündüğünüzde, egzoz sistemi muhtemelen listenizde kontrol edilecek son sistemdir. Ancak, aracınızın egzoz sisteminin ihtiyaçlarına dikkat etmeniz son derece…
CORONAVIRUS NEWSLETTER
[mc4wp_form id="17"]

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir