Araba

Otoshops.com – Satılık 2. El Arabalar

5 Mins read

Garanti

Firma sattığı her araca çok güvendiğini her fırsatta belirtmektedir. 2. el araba pazarına yenilik ve soluk getiren Otoshops, ALJ Holding güvencesi ile Türkiye çapına yayılmayı hedeflemekte. Her araca 2 yıla kadar garanti verilmektedir. Garanti hizmetinin yanında yol yardım hizmeti de ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Ekspertiz raporunun uygun olması durumunda 160.000 km’nin altında ki 8 yılını doldurmuş her araca 1 yıl garanti verilmektedir.

Otoshops.com - Satılık 2. El Arabalar

Garanti hizmetine motor, şanzıman, elektronik sistemler de dahildir. Ülke içerisinde yolculuk esnasında yolda kalmanız durumunda ise yol yardım hizmetini ücretsiz alabilir ve 3 güne kadar ücretsiz bir şekilde bir otelde kalabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Müşteri Temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

7 Günde Değişim

Aracı aldıktan sonra beğenmemeniz durumunda 7 gün içerisinde koşulsuz şartsız teslim edebilirsiniz. Firma bu konuda müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Aldığınız araçta herhangi bir problem olup olmaması firma için hiç önemli değildir, araç içinize sinmese bile aracı geri iade edebilirsiniz. Bu tarz durumlarda Otoshops bayisine gelerek dilediğiniz başka bir araç ile değişim yapabilirsiniz.

Her Marka / Model

Otoshops firmasında neredeyse popüler tüm otomobil markalarının modelleri bulunmaktadır. Araçlar firmanın bünyesinde satışa eklenmeden önce ekspertiz yapılmaktadır. Araçlar firmanın özel olarak sunduğu bir hizmet olan Görünüm Yenileme işleminden geçmektedir ve araç bu hizmetten sonra çok daha göz alıcı bir görüntüye sahip olmaktadır.

Araçlar ile dilediğiniz zaman test sürüşü yapabilirsiniz. Satış temsilcisi sizinle birlikte araca binerek aracın garanti, sigorta ve kredi seçenekleri size söylemektedir. Araçların devir hizmetleri de firma tarafından yapılmaktadır.

Nakit Alım / Takas

Otoshops her müşteriye özel bir alım teklifi iletmektedir. Size verilen bu teklifler merkezi olarak çalışanlar tarafından takip edilmekte ve yetkili satıcılar tüm şartlar doğrultusunda size uygun bir fiyat teklifi vermektedir.

Firma mümkün mertebe de en uygun piyasa fiyatını vermeye çalışmaktadır.

 Nakit Alım

Araç, otoshops şartlarını sağlaması durumunda firma teklif vererek her aracı almaktadır. Günümüzde araç alım ve satımlarında birçok hile olmaktadır. Eğer aracınızı satacak güvenilir bir firma arıyorsanız ve aracınızın değerini de da piyasa fiyatında satmak istiyorsanız, Otoshops firmasını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Firma, profesyonel çalışanları ile birlikte aracı sürekli olarak güncellenen piyasa fiyatına uygun ve ekspertiz raporunun sonucunda teklif vermektedir. Diğer yandan, Fiyatlandırma Sistemi ile de ekspertiz raporu öncesinde aracın değerini öğrenebilirsiniz.

Takas Alım

Araç alırken karar verme süreci çok zorlu bir süreçtir. Takas mı yapmalı, önce eldeki aracı mı satmalı mı gibi sorular birçok kişinin kafasını kurcalamaktadır. Otoshops firmasında beğendiğiniz bir aracı almak için bu tarz düşüncelere kapılmanız gerek yoktur. Beğendiğiniz aracı seçmeniz durumunda satın alma ekibi sizin mevcut arabanıza teklif verip aracı almaktadır.

Araca Fiyatlandırma Sistemi ile ön teklif veriliyor ve ekspertiz raporu çıktıktan sonra da en uygun fiyat, tarafınıza iletiliyor. Kalan tutar için banka kredisi çekmek istemeniz durumunda da bu konuda da yardımcı olunuyor ve size sadece alım – satım da ki noter masraflarını ödemek kalıyor.

Emanet Sergileme ile Araç Satışı

Otoshops firmasının sunduğu bir başka avantajda Emanet Sergileme sistemidir. Aracınızın devir işlemlerini yapmadan aracı Otoshops Showroom’unda sergileyebilirsiniz. Fiyatı firmanın uzmanları belirlemektedir ve düşük miktarlarda bir ekspertiz raporu ücreti vermeniz yeterlidir.

Ekspertiz

Otoshopsda detaylı bir ekspertiz hizmeti bulunmaktadır. Rapor ile birlikte tüm detaylar raporlanmaktadır ve aracı almak isteyen kişiler bu raporlara bakarak karar vermektedir. Ekspertiz raporundan sonra eksik olan yerleri yine firmaya velaket vererek yaptırabilirsiniz.

Kredi

Firmada sergilenen herhangi bir aracı almadan önce kredi teklifleri size gösterilmektedir. ALJ Finans firması Otoshops’un çözüm ortağıdır. Aracın alım satım sayfasına Tc Kimlik No girmeniz yeterlidir, karşınıza ne kadar kredi kullanabileceğiniz çıkmaktadır.

Sigorta

Sigorta konusunda da firma birçok avantaj sunmaktadır. 12 farklı firmadan en uygun şartlarda ki teklifi alabilirsiniz. Alacağınız kasko da ise her türlü kazaya karşı araç kaskolanmaktadır.

Görünüm Yenileme Hizmeti

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi firmanın Görünüm Yenileme hizmeti de bulunmaktadır. Bu hizmette birçok farklı alanda aracınız yenilenir ve satış aşamasında göze hitap eden bir araç haline gelir.

Detaylı Temizlik

Araca her türlü iç ve dış temizlik yapılmaktadır. Tavanlar, torpido, direksiyon ve tüm plastik aksam özel karışımlar ile detaylı bir şekilde temizlenir.

Güneş ışığı, çamur, kuş pisliği veya araçta kalıcı hale gelmiş tüm kirler Otoshops satış öncesinde sulu yıkama ile ve pasta – cila işlemlerinden geçirilerek yeni bir görüntü kazanır. Burada ki amaç aracın daha kolay satılmasını sağlamaktadır.

Cam Filmi

Firma bünyesinde araca özel cam filmi taktırabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında çok yararlı olmaktadır. Klima için harcanan yakıttan da tasarruf sağlayabilirsiniz. Bu cam filmine 5 yıl garanti verilmektedir.

Boya Koruma

Güneş ışıklarından araçlar da zamanla güneş yanığı olmaktadır. Otoshops Boya Koruma hizmetinden yararlanmanız durumunda bu tarz sorunlarda solma veya matlaşmaya karşı aracınızın dış boyasını koruyabilirsiniz.

Seramik Kaplama

Seramik Kaplama hizmetinden yararlanmanız durumunda ise aracınız kalıcı bir parlaklık sağlamaktadır. Aracın çok daha uzun süre temiz kalmasını ve göze hoş görünmesini sağlamaktadır.

Klima Temizliği

Klima kanalları zamanla bakteri dolmaktadır. Bu bakteriler kötü bir koku üretirler ve insan sağlığı için zamanla zararlı olmaya başlarlar. Otoshops’dan bu hizmeti almanız durumunda ise tüm kanallar ve klima boruları temizlenmektedir.

Devir Tescil

Otoshops’tan araç almanız durumunda birçok kağıt ve evrak işlerinden kurtulmuş oluyorsunuz. Firmanın profesyonel ekibi tarafından bu işlemler takip edilmekte olduğu için size sadece imza atmak düşüyor.

 Otoshops Mobil

Firmanın çok başarılı bir mobil uygulaması da bulunmaktadır. Otoshops’da aracını satmak isteyen fakat bir türlü vakit bulamayan kişilere ücretsiz verilen bu hizmet sayesinde mobil ekipler aracınızın olduğu yere gelerek ekspertiz yapmakta ve uzlaşılması durumunda aracınızı hemen bulunduğunuz yerden almaktadırlar.

Bu hizmet ile birlikte; araç sizin bulunduğunuz konuma gelinerek alındığı için birçok masraftan ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Diğer yandan, işlemleri firma yürüttüğü için tüm sorumluluk firmaya aittir.

Toparlamak gerekirse, otoshops hem güvenilir hem de sizi birçok dertten kurtaran bir sisteme sahiptir. Aracınızı alabilir, satabilir veya emanet sistemine bırakabilirsiniz. Araçlarınıza hem ekspertiz raporu yapılmakta hem de görünüm yenileme hizmeti yapılarak aracın albenisi arttırılmaktadır.

Related posts
Araba

Araçlardan Hangi Vergiler Alınmaktadır

2 Mins read
Araçlardan Hangi Vergiler Alınmaktadır Sıfır araç veya ikinci el araç satın alan herkes, mal sahibi olmasının getirisinin yanı sıra gider kalemleri arasında…
Araba

Geniş Aileler İçin En İdeal Araba Modelleri Hangileridir?  

2 Mins read
Geniş Aileler İçin En İdeal Araba Modelleri Hangileridir?   İster kadın olsun, ister erkek olsun; bir otomobil yani başka bir deyişle araba…
Araba

Araç Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

2 Mins read
Araç Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir? Araç temizliği yapılırken nelere dikkat edilmelidir? Otomobil yıkamak ve otomobil yapmak sanıldığından çok özen gerektirir. Araç…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.