Peşinatsız ArabaSenetle Araba

Peşinatsız Senetle Araba Nasıl Alınır?

4 Mins read

Artık kredi için yaptığınız başvurulardan onay almak kolay bir iş değil. Yada küçük bir pürüzde banka, kredi talebinizi reddedebilir.  Kredilerin yüksek oranı, bir araç sahibi olmak amacıyla çekilmekte. Bu durumda da bankalar kredi verme konusunda daha hassas davranıyorlar. Bu sebeple, benimde bir arabam olsun diyen birçok kişi, içinde senetle araba alma gibi bir yolunda bulunduğu çeşit yöntemlerden birisini tercih etmek zorunda kalıyor.

Senetle araba sahibi olmak, banka kredisi kadar güvenilir bir yol olmadığı için, alıcıların bu konuyu iyice araştırıp, dikkatli olmalarını gerektiren bir konudur. Araba sahibi olmanıza giden yolu senet olarak belirlediyseniz, tanıdığınız-güvendiğiniz biri aracılığıyla aracınızı almanız daha iyi olacaktır. Aracınızı satın aldığınız kişi hiç tanımadığınız, güvenebileceğinizden emin olmadığınız biri olursa büyük sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Peşinatsız Senetle Araba Almak

Yalnızca güvenilir bir satıcı bulmak de sizin için yeterli olmayacaktır. Söz konusu senet olduğu için, alıcı, senet nasıl doldurulur, senede hangi bilgiler verilmeli gibi önemli soruların cevabını çok iyi bilmelidir. Bilmiyorsa öncesinde mutlaka öğrenmeli, bilgi sahibi olmadan kesinlikle senet doldurmamalıdır. Eğer kararınızı verdiyseniz ve senetle ilgili önceden bilgi sahibi olduysanız artık alacağınız araca, bir galerici ya da bir satıcı bularak karar verebilirsiniz.

Aklınızda peşinat ödemek yoksa bunu önceden satıcı ile paylaşmanızı, varabiliyorsanız ikinizin de hemfikir olduğu bir sonuca bağlamanızı tavsiye ederiz. Senette ödeyeceğiniz peşinat, bankalardaki peşinatla aynı değildir. Senet için ödeyeceğiniz peşinatın rakamını siz belirlersiniz. Bu işlem için, krediyi sizin yerinize satıcı çeker. Sizde kredi öder gibi, ay ay borcunuzu satıcıya ödersiniz. Arabayı satın aldığınız kişi, maddi açıdan zorlanmıyorsa, kredi çekmeden de size kredi fırsatı tanıyabilir.

Senetle Araba Almanın Riskleri Nelerdir?

Bu işlem aklınıza yatıyor olabilir. Ancak ödeyeceğiniz borcun tutarı oldukça fazla olabilir. Diyelim ki satıcı sizin çekemediğiniz ya da çekmediğiniz krediyi sizin adınıza çekti. Sizin satıcıya ödediğiniz aylık borcun içinde hem bankanın krediye uyguladığı faiz, hem de satıcının kendisinin uyguladığı faiz bulunur. Kendi uyguladığı faizle beraber oldukça iyi bir rakama arabasını satmış olur. Bu sebeple arabasını senetle satmak isteyen bir galerici bulmak oldukça mümkün. Satıcı çıkarttığı rakama uygun bir senet hazırlar. Sizin imzanızla beraber artık arabayı almış, borca girmiş olursunuz. Borcun tamamını ödedikten ve araba üzerinde ki rehinlik kalktığında araç resmi olarak sizindir.

Bu işlerden anlayan, fikir danışabileceğiniz, sizi yönlendirebilecek birisi varsa, arabanızı almaya giderken mutlaka o da size eşlik etsin. Alacağınız arabanın bir sorunu olup olmadığına emin olun. Eğer bu tür şeylerden anlamıyorsanız, yine bir bilene danışmanızda fayda var. Hayalini kurduğunuz arabayı senetle alıyorsanız, bu arabaya oldukça yükse faizler ödediğinizi düşünecek olursak titiz davranmanızı tavsiye ederiz. Satıcı banka gibi insaflı olmayabilir, tefeci gibi davranıp zor durumda bırakacak davranışlarda bulunabilirler.

Wowwo’dan Senetle Araba Almak

Wowwo.com, geniş araç portföyü ve hizmetleriyle her yıl 10,000 den fazla araç satan dev bir kuruluştur. Araçları %35 peşin, 36 ay vadeli olarak senet sistemi ile satar. Portföyünde bulunan 14 bin den fazla aracı satmak için TV ve Digital Medya üzerinden reklam yaparak her gün 10 binlerce müşteriye ulaşır, binlerce müşteriyi telefonda bilgilendirir, ve yüzlerce müşteriyi showroom’larında ağırlar.

Anlaşmalı Wowwo Experleri’ nden expertizi yapılan vadeli sattığımız araclara 1 yıl ya da 25.000 km’ ye kadar garanti veriyor, üstüne arıza anında günde 24 saat hizmet veren Turassist çağrı merkezi üzerinden yol yardım hizmeti sunuyoruz. Wowwo ve Turassist’ in ortak çalışma ile geliştirdiği garanti hizmeti, 8 yaşından küçük ve 160.000 km. altı her taşıta 1 yıl geçerli olarak sunulmaktadır.

Expertizi yapılmış tüm araçlarımız anlaşmalı galerilerimizden temin edilmektedir. Senet ödemelerinizi banka şubenize giderek ya da müşteri hizmetlerimize “0212 709 8181” bağlanarak yapabilirsiniz.

Peşinatsız Araba Sahibi Yapan Faizsiz Sistemler

Birarabam’da 429 TL Taksitle Araba Alma Fırsatı

429 TL’den başlayan taksitlerle, tamamen faizsiz, küçük küçük taksitler ödeyerek, hiç fark vermeden hayalinizdeki arabanın sahibi olabilirsiniz. Üstelik şimdi çok daha erken teslim fırsatından yararlanabilirsiniz. Hayalinizdeki arabaya hiç fark ödemeden, tamamen faizsiz bir şekilde, küçük küçük taksitlerle sahip olmak istemez misiniz? 80 ay taksit yaptırsanız bile Birarabam’ın kendine özgü yöntemiyle toplam borcunuz olması gerekenden çok daha erken bitiyor.

İsteyen hiç peşinat vermeden araba sahibi oluyor. Birarabam’da taksitler bütçenize göre, üstelik faiz, vade farkı ya da başka farklar da yok. Birarabam ile yeni araba alabildiğiniz gibi 2. el araba da alabilirsiniz. Türkiye’nin istediğiniz yerinden beğendiğiniz herhangi bir arabayı alabilme özgürlüğü Birarabam’da…

Fuzul Oto Faizsiz ve Peşinatsız Araba Sahibi Yapıyor

Bu sistem halk arasında yapılan altın günlerine benzer. Otomobil almak isteyen kişiler; 11, 15, 21, 31, 37, 49, 61 kişilik gruplar halinde Fuzuloto tarafından bir araya getirilir. Sistemde bütün taksitler faizsiz ve vade farksızdır.

Kimin otomobil sahibi olacağı, her ay noter huzurunda yapılan çekilişlerle belirlenmektedir. Kişi, ne kadarlık bir otomobil almak istediğine ve bütçesine göre kaç ay taksit ile ödeyeceğine kendisi karar verir. Bu sistemde otomobil sahibi olmak isteyenler peşinat vererek ya da peşinat vermeden başlangıç yapabilirler. Otomobilini teslim almadan önce istenildiğinde; otomobilin değerinde, taksit sayısında ve taksit rakamında yükseltme ya da düşürme yapılabilir. Kişi, sisteme giriş yapmak için ilk ay taksitini ve organizasyon ücretini yatırarak sisteme dahil olur.

Peşinatsız senetle araba sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimiz merak ettiği soruları hemen aşağıda ki mesaj bölümünden sorabilir ve paylaşabilir.

Related posts
Senetle Araba

Araba Alacaklara Alternatifler! (Senetle Araba, Eminevim Araba, Fuzul Oto)

4 Mins read
Araba sahibi olmak veya mevcut var olan arabanızı değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak araba satın almanın bir yatırım aracı olmadığını bilmeniz gerek….
Senetle Araba

İzmir Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler

1 Mins read
İzmir’de sıfır peşinatlı senetle araç almak isteyen kişiler, bankadan kredi çekmeden araç sahibi olabilirler. Kredi notu düşük olup kredi çekemeyenler, peşinatsız ve…
ArabaSenetle ArabaTaksitle Araba

Senetle Araba Almanın Kolaylıkları

2 Mins read
Taksitle araba almak otomotiv piyasasını canlandırarak araçların satılması için çok tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle büyükşehirlerde yaşayan insanların ulaşım ve alışverişleri için…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.