Taksitle Araba

Rize’de Taksit İle Araba Alma

2 Mins read

Kaçkar Dağlarının karlı yollarında, kaloriferin sıcaklığına eşlik eden bir Karadeniz ezgisi ile birlikte ağır ağır yol alan bir otomobil düşünün. Ayder yaylasına tırmanan yolları kararlılıkla kat eden, içinde bir aile taşıyan otomobil.. Gerek seyahat edip Rize’mizin güzel yeşilliğinin, büyüleyici doğasının  tadını çıkarmak gerekse işe, okula, gündelik hayatta ve ticari işlerimizde kullanmak üzere kullandığımız araçlarımız vazgeçilmez bir parçamız olmuş durumda. Arabası olmayan ve bir arabası olmasını isteyen vatandaşlarımız için, Rize de taksitle araba satışı yapan firmaların varlığı onlara bir şans niteliğindedir. Nakit olarak araba alma imkanına sahip olmayan ve günlük hayattaki araba gerekliliğinden ötürü bir araba almak isteyen müşterilere sunulan bu kolaylık, onların zorlanmadan ve nakit biriktirme derdine düşmeden araba olmalarını sağlıyor.

Rize’ de taksitle araba satışı yapan firmalar, müşterilerinden yalnızca bir şey istemekte; Araba sahip olmak isteyenlerin onlarla görüşüp bilgi almaları ve onlara en uygun olan imkanlardan haberdar olmaları.

Rize’ de taksitle araba satışı yapan firmalar, ister sıfır araç, ister ikinci el araba satışlarında alıcıya çeşitli taksit imkanları sunuyor. Firma çalışanların da yardımıyla müşterilerin gelir düzeylerinin belirlenmesinden ve aylık ne kadar ücret ödeyebileceklerinin saptanmasından uygun araçlar hakkında konuşuluyor ve satış gerçekleşiyor. Bu anlaşma gerçekleşirken dikkat edilen şey,bir yandan alıcının ödeyebileceğinden fazla taksitlendirme yapılmaması ve alıcının ödemelerde sıkıntıya düşmesini önlemek, bir yandan da satıcının ticari olarak zarar uğramadan taksitlendirme yapması. Bunun sağlanması için kurulan iletişimin sağlam olması ve taksitlendirme seçeneklerinin hem alıcı yönünden hem de satıcı yönünden en uygun seçeneğinin bulunması gerekir.

Rize’ de taksitle araba satışı yapan firmalardan bazılarının sunmuş olduğu imkanlara göre maddi olarak sıkışık olduğunuz zaman, sözleşme de üstünde anlaştığınız süre kadar (Örn; 3 ay) taksit ödemeye ara verebiliyorsunuz. Belirlenen süre geçtikten ve maddi olarak durumunuz düzeldikten sonra taksit ödemeye kaldığını yerden devam edebiliyor, üstelik taksit ödemeye ara verdiğiniz için ekstra olarak da bir ücret ödemiyorsunuz.

Rize’de taksitle araba satın almak için, tıpkı Rize halkı gibi sıcak ve samimi olan firma yetkilileriyle görüşebilir ve imkanlar hakkında bilgi alabilirsiniz..

Related posts
Taksitle Araba

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

1 Mins read
Taksitle araba nasıl alınır? Taksitle araba almanın püf noktaları nelerdir? Sizlerde eğer bütçenize uygun araba almak istiyorsanız bu makaleyi takip etmenizde fayda…
ArabaSenetle ArabaTaksitle Araba

Senetle Araba Almanın Kolaylıkları

2 Mins read
Taksitle araba almak otomotiv piyasasını canlandırarak araçların satılması için çok tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle büyükşehirlerde yaşayan insanların ulaşım ve alışverişleri için…
ArabaPeşinatsız ArabaTaksitle Araba

Bankalardan Satılık Araçlar

3 Mins read
Bankalardan satılık araçlar ihale yöntemi ile satışa çıkarılmaktadır. Türkiye’de bir çok sayıda menkul ya da gayrimenkul mal borçlunun borcunu ödeyememesi durumunda haciz…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.