Peşinatsız ArabaSenetle ArabaTaksitle Araba

Senetle Araba Alınır Mı? Peşinatsız, Taksitle Araba Almak

3 Mins read

Araba sahibi olmak çok sayıda kişinin hayallerini süslediği gibi diğer yandan hayatı kolaylaştıran bir gereklilik. Araç sahibi olmanın en hızlı çözümleri ise günümüzde senetle araba ve banka kredileri olarak karşımıza çıkıyor. Peşinatsız senetle araba satışı yapan çok sayıda galeri ve firma niteliği bakımından biraz düşündürücü ve temkinli yaklaşılması gereken bir konu. Özellikle galericiler, taşıt kredisi çekemeyen vatandaşların yerine başvuruda bulunup, alıcılara daha yüksek faiz oranları ile satmış oluyor. Bu seçeneğin son fikriniz olmasında fayda var. Senetle araba satan galeriler hem araç satışından hem de size satmış olduğu kredi üzerinden kazanç sağlamış oluyor.

SENETLE ARABA ALMAK

Senetle Araba Almak

Senetle araba alma konusunda sektörün en güvenilir firmaları arasından Wowwo’yu önerebiliriz. İnşaat sektöründe uzun yıllardır başarılı projelere imza atan Yeşil GYO kuruluşu olan firma, %35 peşinat ve 36 ay vadeli araba sahibi olmanıza olanak sağlıyor. “Avrupa’nın 2. El araç devi” sloganı ve geniş araç portföyü ile sektöre hareket katan Wowwo, taksitle araba sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Size en uygun aracı, düşük peşinat ve düşük taksit ile alabileceğiniz Wowwo’nun İstanbul’da Topkapı, Bağcılar ve Kartal, Ankara Otonomi, İzmir, Antalya ve Bursa showroomlarında yüzlerce araç sizi bekliyor. Ayrıca senetle araba almak istiyorum diyenler 8 yaş ve üzeri araçlarda bankasız ve kefilsiz 24 ay taksit fırsatından yararlanabilir. Wowwo hakkında daha detaylı bilgi almak için arabasenetle.net/wowwo-2-el-senetle-araba sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Çok sayıda firma geliştirdiği sistemler ile peşinatsız araba sahibi olma olanağı sağlamakta. Maddi durumlarından dolayı sıfır araç kampanyaları bütçesine uymayan kişiler Emin Oto, Birarabam, Fuzul Oto gibi peşinatsız taksitle araba alınabilen sistemlere dahil olarak hayalini kurdukları aracın sahibi olabiliyor. Temelinde dayanışma ve yardımlaşmanın olduğu bu sistemlerin, senetle araba satanlara göre çok daha cazip bir alternatif olduğunu söylesek yanlış olmaz. 0 araba kampanyaları bütçesine fazla gelen ve senetle araba veren galerilere güvenmeyen kişiler bu gibi sistemlere dahil olarak kendileri belirledikleri aylık taksit tutarları ile faizsiz bir yöntemle Türkiye’nin dilediği bir yerinden beğendiği aracı alabiliyor. İkinci el araç sahibi olabildiğiniz gibi taksitli araba kampanyaları da sizler için doğru bir seçenek olabilir.

Eminevim Araba Sistemi

Fuzul Oto Nedir?

Birarabam Nedir?

PEŞİNATSIZ TAKSİTLE ARABA ALMAK

Peşinatsız Taksitle Araba

Sistemlerin mantıkları aslında oldukça basit. İlk olarak ne kadarlık bir araç satın alacağınızı belirliyorsunuz. Peşinatsız taksitle araba veren galeriler ile kıyaslayacak olursak herhangi bir vade farkı ya da ek ödemeler gerçekleştirmiyorsunuz. Ortalama %10 gibi bir hizmet bedeli ödeyerek bir gruba dahil oluyorsunuz. Bu gruplarda sizler gibi araç sahibi olmak isteyen kişilerin aylık olarak ödedikleri taksit ödemeleri ile her ay 1 kişiye araç alınıyor. Şanslı kişinin kim olacağı ise noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş ile belirleniyor. Bu şekilde dilerseniz peşinatsız sıfır araba da satın alabiliyorsunuz. Arabasını teslim alan kişiler, grupta ki diğer kişilerin de daha kısa bir süre içerisinde araçlarını teslim alabilmeleri için aylık taksit ödemelerinde ufak artışlar gerçekleştiriyor. Özellikle Eminevim firmasının alt kuruluşu olan Emin Oto, geçmişi en eskiye dayanan firma. Çok sayıda aileyi konut ve araba sahibi yapan Eminevim’in ardından Fuzulev firması Fuzul Oto markası ile, Birarabam ise Birevim’in alt kuruluşu olarak sektöre giriş yapmış durumda. Kendi bünyelerinde gerçekleştirdikleri kampanyaları takip ederek, daha uygun şartlar altında vadeli araç sahibi olabilir, araba hayallerinizi daha kısa sürede ve daha uygun maliyetlerle gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Galeriden senetle araba almaya yönelik oldukça mantıklı olan bu sistemler her geçen gün büyümekte. Peşinatsız taksitle araba almak istiyorum diyorsanız Oto Shops ve Oto Vadeli firmalarını da araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Related posts
Taksitle Araba

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

1 Mins read
Taksitle araba nasıl alınır? Taksitle araba almanın püf noktaları nelerdir? Sizlerde eğer bütçenize uygun araba almak istiyorsanız bu makaleyi takip etmenizde fayda…
Senetle Araba

Araba Alacaklara Alternatifler! (Senetle Araba, Eminevim Araba, Fuzul Oto)

4 Mins read
Araba sahibi olmak veya mevcut var olan arabanızı değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak araba satın almanın bir yatırım aracı olmadığını bilmeniz gerek….
Senetle Araba

İzmir Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler

1 Mins read
İzmir’de sıfır peşinatlı senetle araç almak isteyen kişiler, bankadan kredi çekmeden araç sahibi olabilirler. Kredi notu düşük olup kredi çekemeyenler, peşinatsız ve…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.