Senetle Araba

Senetle Araba Almak İsteyenlere Güzel Haber

2 Mins read

Günümüzde araba almak bir hayli zorlaşmıştır. Bu nedenle de birçok galeri senetle araba satmaya başlamıştır. Senetle araba almak sürücülere kolaylık sağlamaktadır. Fakat senetle araba alırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri satıcının ve alıcının güvenilir olmasıdır. Satıcı güvenilir olmazsa senetle aldığınız araç başınızı ağrıtabilir.

Banka kredisi almak istemeyen sürücüler senetle araba satan galerilere başvurarak peşinat ödemeden araba sahibi olabilirler. Senetle araba alımında galerici asılında sizin adınıza kredi çekmiş oluyor. Fakat galerici bu krediyi %0,80 gibi bir faizle çekerken sizden %2.80 gibi bir oranda faiz alıyor. Bu durum da galericiyi %2 kara sokuyor.

Taksitle ve Senetle Araba Sahibi Olabileceğiniz Firmalar

Senetle araba satan ya da benzer kolaylıklar sunan birkaç firmayı sizler için yazımızda derledik. Dilerseniz peşinat ödemesi yapmadan, bütçenize uygun düşük taksitler ile araba hayalini gerçekleştirebileceğiniz yöntemlerden faydalanabilirsiniz.

Emin Otomotiv ile Senet Öder Gibi Araba Sahibi Yapıyor

1991 yılından bu yana hizmet vermekte olan firma, 130 binden fazla kişiyi araba sahibi yapmıştır. Aslında taksitle araba satan bu firma, faizsiz satışları sayesinde kullanıcıları memnun etmeyi başarmıştır.

Emin Otomotiv, müşterilerine uzun vade seçeneklerini sunmakta ve müşterinin bütçesine göre yardımcı olmaktadır. Banka kredisi gibi hiçbir zorlukla müşterilerini uğraştırmayan firma, ek ücret de talep etmemektedir. Ayrıca yine bir kolaylıkla karşımıza çıkan firma, müşteri ödemekte zorlandığı zaman 6 aya kadar taksit dondurma seçeneğini de sunmaktadır.

Wowwo Senetle Araba Sektörünün Güvenilir Markası

Taksitle araba seçenekleri sunup kolaylık sağlayan firmalardan biri de Wowwo olarak karşımıza çıkıyor. Elinizdeki para bir araç almaya yetmiyorsa Wowwo ile bir miktar peşinat ödeyerek aracı alıp geri kalan miktarı da taksitlendirebilirsiniz. Wowwo hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen ziyaretçilerimiz https://arabasenetle.net/wowwo-2-el-senetle-araba/ makalesini inceleyebilir.

Bankadaki kredi skoruna bakılmaksızın size taksit imkanı sunulurken, her bütçeye göre vade seçenekleri de bulunuyor. Dolayısıyla vadeli alımlarda da aracın değerinden bir miktar yüksek fiyat ödemesi yapıyorsunuz. Aynı zamanda banka ile bir alakanız olmadığı için ihtiyacınız olduğunda bankadan da kredi çekebilirsiniz. Eğer taksitlerinizi bir an evvel bitirmek isterseniz de vade farkı indiriminde faydalanabiliyorsunuz. Aynı zamanda aracınızın taksitleri henüz bitmeden de satışını yapmanız mümkün. Tek yapmanız gereken ise aracı alacak olan kişiyle beraber bir Wowwo bayisine gitmek olacaktır. Aracınızı değiştirmek isterseniz de bunu taksitleri öderken yapmanız mümkün. Ayrıca kasko bedelini de taksitlere yansıtarak aracınızı kaskolatabiliyorsunuz.

Fuzulev Araba Sistemi ile Faiz Ödemeyin

Ev veya otomobil almak için kurulmuş firma müşterilerine taksitle otomobil sahibi olma imkanını sunmaktadır. Çekiliş sistemi ile çalışan bu sistemde her ay bir kişi otomobil sahibi olur. Fuzulev Araba sistemi hakkında detaylı bilgilere “Bu Sayfadan” ulaşabilirsiniz.

Fuzulev faizsiz ve vade farksız araba sahibi olma imkanını sunduğu için oldukça kolaylık sağlamaktadır. Ödeme gücünüze göre taksit seçeneklerini ve grubunuzu kendiniz belirleyebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden aracınızı alabilirsiniz. Her ay noter ile yapılan çekilişle bir kişi araç sahibi olur ve taksitleri henüz bitmediyse taksitlerini öderken aracını kullanabilir. İsterseniz peşinat ödeyerek, isterseniz de ödemeden bu sisteme katılabilirsiniz. Ödemekte güçlük çektiğiniz zaman taksitlerinizi dondurma seçeneğiniz de bulunmaktadır.

Related posts
Senetle Araba

Araba Alacaklara Alternatifler! (Senetle Araba, Eminevim Araba, Fuzul Oto)

4 Mins read
Araba sahibi olmak veya mevcut var olan arabanızı değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak araba satın almanın bir yatırım aracı olmadığını bilmeniz gerek….
Senetle Araba

İzmir Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler

1 Mins read
İzmir’de sıfır peşinatlı senetle araç almak isteyen kişiler, bankadan kredi çekmeden araç sahibi olabilirler. Kredi notu düşük olup kredi çekemeyenler, peşinatsız ve…
ArabaSenetle ArabaTaksitle Araba

Senetle Araba Almanın Kolaylıkları

2 Mins read
Taksitle araba almak otomotiv piyasasını canlandırarak araçların satılması için çok tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle büyükşehirlerde yaşayan insanların ulaşım ve alışverişleri için…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.