Senetle Araba

Senetle Araba Almak İstiyorum İstanbul

2 Mins read

Araç sahibi olmak hayatımızın en önemli hayallerinin birini gerçekleştirmek olabilir. Bazılarının hayalleri bazılarının ise hiç bir zaman alamayacağına inandığı bir görüş. Fakat araç sahibi olmak sanıldığı kadar zor bir şey değil. Eskiden zor diyebilirdik ancak günümüz koşullarında ve imkanlar dahilinde artık her şey daha çok basit. Senetle araba almak yazımızda artık araç sahibi olmak oldukça kolay. Hadi birlikte inceleyelim.

Kimileri için yeterli parası olmadığı için araç sahibi olamayabiliyor ya da araç sahibi olmak için yeterli seviyede parası olmayıp kredilere yöneliyor. Krediye yöneliyor yönelmesine fakat her banka maalesef kredi de vermiyor. Bu yüzden de farklı sektörlere kişiler yöneliyor. Kredi sicilleri ile uğraşmaktansa senetle araç alımını gerçekleştirmeniz içten bile değil.

Senetle araç satışı Türkiye’ nin çoğu İllerinde başladı. Galerilerde senetle araba sahibi olmak adı altında bir çok kampanya düzenliyor. Aslında kısacası senetle araç alımı banka kredisi ve tüketici finansmanına alternatif olan bir satış yöntemi olarak karşımıza çıkıyor. Daha çok 2.el alımlar için kullanılan bir finansman yöntemi senetle araba sistemi.

Senetle Araba Almak Mantıklı mı?

Senetle araba almak yeteri kadar finansınız yok ise oldukça mantıklı ve basit bir yöntem. Kulaktan dolma bilgiler vardır hatırlarsınız; senete imza atarsak çok başımız ağrır, mafoluruz vs vs gibi bir çok saçma sözler duymuşuzdur. Hayır efendim, hiç bir zaman başınız ağrımaz ve oldukça güvenilir ve basit bir yöntemdir. Şunu da söylemeliyiz ki senetle araba alırken dikkat edeceğiniz tek husus senetle araba alacağınız firmaları iyi seçmeniz. Size güvenilir gelmez ise hemen internet üzerinden firmanın güvenilirliliğini sorgulayabilirsiniz.

Senetle Araba Nasıl Hesaplanıyor ?

Bu basit yöntemi aslında sizde biliyorsunuz. Her ay taksitler şeklinde ödeyerek aracınıza sahip oluyorsunuz. Bir nevi Kredi yönteminin benzeri. Kısacası araca biçilen toplam değer belirli taksitlere bölünerek size aylık ödemeler çıkarılıp sizden herhangi bir peşinat istenmiyor. Siz peşinat vermek isterseniz kalan taksitler buna bağlı olarak da düzenlenip ona uygun şekilde aylık ödemeniz ortaya çıkıyor.

Bankalar Kredi Vermiyor Senetle Araba Alabilir miyim?

Bir çok kişi bu yüzden senetle araba almak istiyor. Bankalar genellikle kredi notu düşüklere kredi çıkartmaz hal böyle olunca bir çok kişi senetle araba almak için sıraya giriyor. Zaten bu yüzden senetle araba finans yöntemi bulunuyor.

İstanbul Senetle Araba Nereden Alabilirim?

Senetle araba almaya karar verdiğinizde ilk yapacağınız iş iyi bir araştırma olmalı. Devamında ise büyük firmaları tercih etmeniz gerekiyor. Herkes tarafından bilinen firmaları tercih ederek sizde güvenilir firma konusunda aklınızda ki şüphelerden kurtulmuş olursunuz. Bu firmalar, yalnızca bu işi yaptıkları için internet siteleri üzerinden de rahatlıkla bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz internet sitemiz üzerinden de senetle araba şikayetlerine bakabilirsiniz.

İstanbul’da senetle araba alabileceğiniz bir çok yer bulunuyor. Bunlardan en büyüğü ise Wowwo gibi büyük firmalar. Wowwo İstanbul senetle araba alma konusunda en büyük firma diyebiliriz.

Krediniz çıkmadı ya da kenarınızda nakit paranız yok hemen senetle araba için başvuru yapabilirsiniz. İstanbul senetle araba almanın en avantajlı yollarını daha sonra ki yazımızda sizlere sunacağız.

Related posts
Senetle Araba

Araba Alacaklara Alternatifler! (Senetle Araba, Eminevim Araba, Fuzul Oto)

4 Mins read
Araba sahibi olmak veya mevcut var olan arabanızı değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak araba satın almanın bir yatırım aracı olmadığını bilmeniz gerek….
Senetle Araba

İzmir Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler

1 Mins read
İzmir’de sıfır peşinatlı senetle araç almak isteyen kişiler, bankadan kredi çekmeden araç sahibi olabilirler. Kredi notu düşük olup kredi çekemeyenler, peşinatsız ve…
ArabaSenetle ArabaTaksitle Araba

Senetle Araba Almanın Kolaylıkları

2 Mins read
Taksitle araba almak otomotiv piyasasını canlandırarak araçların satılması için çok tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle büyükşehirlerde yaşayan insanların ulaşım ve alışverişleri için…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.