Senetle Araba

Senetle Araba Satan Galeriler

3 Mins read

Senetle araba, son dönemlerde büyük firmaların gerçekleştirdikleri atılımlar ile hayatımıza giren bir alış veriş tarzı. Daha önce bu tür bir alış veriş tarzı olmadığı gibi, yapan şahıslara de pek güvenilmiyordu. Artık bugünümüzde büyük firmalar, herkes doğrulusunda tanınan şirketler doğrulusunda oluşturulan girişimler yardımıyla araba satın alabilmek çok basit bir duruma geldi. Genellikle de Wowwo firmasının yaptığı girişim herkes doğrulusunda çok konuşuluyor! İlk olarak kendi bünyesindeki araçları satmakla işe başlayan bu firma, daha sonra satış ağını iyice genişletti. Mesela Antalya ya da İstanbul’da ziyaret ettiğiniz firma, kendiyle anlaşmalı bütün galerileri listeleyerek bireyin birçok galeriden bir sürü araba arasından seçim yapmasına imkân tanıyor. Bu gibi girişimler de durumuyla çok talep görüyor. Genellikle fazlası galeri de ideal fiyatlı araçları peşinatsız senetle araba adı altında satışa sunabiliyor. Kaleme aldığımız bu makalemiz ile sizlere birçok firmadan bahsedeceğiz. Bu sayede aralarından size en ideal tekniği seçebilir ve araba sahibi olabilirsiniz!

Peşinatsız Senetle Araba Nedir?

Büyük firmaların gerçekleştirdikleri atılımlar ile meydana çıkmış, herkes doğrulusunda sıkça tercih edilen bir yöntemdir. Banka kredileri dışında, bireyin sicilinin sorunlu olması da göz önünde bulundurularak büyük firmalar doğrulusunda bir arabaya banka kredisi olmadan sahip olmak manası taşır. Banka kredilerinden değişik olarak taksitlendirmeler yalnızca senetler ile yapılır ve müşterinin banka ile olan rastgele bir prosedürü kalmayacaktır. Bu sayede fazlası şahıs doğrulusunda da tercih ediliyor.

Meşru ve büyük firmaları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Aynı vakitte yaptığınız alış verişlerde ödeyeceğiniz faiz sayısını da net olarak öğrenmelisiniz. Bir banka kredisi kullanmayacağınız amacıyla, arabayı satacak olan şahıs yüksek faiz oranları ile karşınıza gelebilir. Peki bunlara nasıl ulaşabilirim?

Senetle Araba Sahibinden

Şüphesiz her bireyin bildiği ve sık sık kullandığı yöntemlerin başında sahibinden.com aramaları geliyor. Elbette bu internet sitesi, yalnızca araba ilanlarına erişebileceğiniz bir internet sitesi. Bu gibi bir makale kaleme aldığımızda, sahibinden.com’un senetli araba sattığı konusu ile ilgili hatalı bilgi vermek istemeyiz.

İnternet sitesi üstünden, bulunduğunuz ili, araba markasını ve modelini filtreleyip, bütçenize ideal Aralıktaki arabaların listelenmesini sağlayabiliyorsunuz. Daha sonra beğendiğiniz arabaları yalnızca galericiler olarak sınıflandırıp, bu sınıflandırma ardından araba satan galericilere ulaşabiliyorsunuz. Genelde peşinatsız senetli araba satan firmalar, ilan açıklamalarında bütün verileri paylaşır. Ne kadar ödeyeceğiniz, taksit tutarınız ve toplam faiz oranları ilan açıklamaları alanında tablo durumunda sunulmaktadır.

Peşinatsız Senet ile Araba Satan Galeriler

En mühim noktaya gelmiş bulunuyoruz. Tamamı senetle araba satın almaya karar verdiyseniz, ilk olarak büyük firmaları tercih edebileceğini giriş alanında söylemiştik. Şimdi herkes doğrulusunda tanınan, reklamları dönen ve sektörde lider firmaları sizlerle paylaşacağız. Bu firmalar, yalnızca bu işi gerçekleştirdikleri amacıyla internet siteleri üstünden de basitlikle bilgi alabilirsiniz. Bütün firmaların kendisine özel davetiye merkezleri de bulunmakta.

Bir Arabam Firması

Bir arabam firması, “Bir arabam olsun diyorsan iletişime geç” sloganıyla yola çıkmış ve senetle araba hizmeti gerçekleştiren firmalardan yalnızca birisidir. Diğer firmalara nazaran sektöre yeni giriş yapmış olması, detaylı kampanyaları sizlere basitlikle sunacak manası da taşıyabilir. Arabayı almadan evvelce değerlendirmeye alınması gereken firmalardan birisidir. Bütün bu yöntemlerin hepsini gözden geçirebilir, isterseniz bunlarla sınırlı kalmayıp ilk seçeneklerimizden biri olan sahibinden.com aramalarını da tercih edebilirsiniz.

Araba Almak İstiyorum, Rehin Olur Mu?

Aslında sunmuş olduğumuz seçeneklere genel olarak baktığımızda, çalışma mantıkları tıpkı bankalar gibi ilerliyor. Bankalardan geriye tek farkları, senetli işlemler yapması olarak görülüyor. Bunun dışında senetle araba satın aldığınızda senetler tamamlanana kadar kuşkusuz üstünde rehin bulunuyor. Bu rehini turkiye.gov.tr yani E-Devlet üstünden basitlikle takip edebiliyorsunuz. Yine emniyet hedefiyle rehin tarihini, kim doğrulusunda koyulduğunu takip etmekte yarar görüyoruz.

Related posts
Senetle Araba

Araba Alacaklara Alternatifler! (Senetle Araba, Eminevim Araba, Fuzul Oto)

4 Mins read
Araba sahibi olmak veya mevcut var olan arabanızı değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak araba satın almanın bir yatırım aracı olmadığını bilmeniz gerek….
Senetle Araba

İzmir Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler

1 Mins read
İzmir’de sıfır peşinatlı senetle araç almak isteyen kişiler, bankadan kredi çekmeden araç sahibi olabilirler. Kredi notu düşük olup kredi çekemeyenler, peşinatsız ve…
ArabaSenetle ArabaTaksitle Araba

Senetle Araba Almanın Kolaylıkları

2 Mins read
Taksitle araba almak otomotiv piyasasını canlandırarak araçların satılması için çok tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle büyükşehirlerde yaşayan insanların ulaşım ve alışverişleri için…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.