Senetle Araba

Senetle Araba Satanlar – Galeriler

3 Mins read

Taşıt kredisi faiz oranlarının artması, döviz kurlarının yükselmesi ve insanların alım gücünün düşmesi ile araba sahibi olmak artık güç bir hal almış durumda. Son dönemlerde Yeşil Holding güvencesi ile hizmet vermeye başlayan Wowwo, vatandaşların senetle araba sahibi olmasını sağlıyor. Kefilin istenmediği ve düşük peşinat tutarları ile otomobil sahibi olmanızı sağlayan bu yöntem ile nasıl araba sahibi olabilirsiniz? İşte detaylar:
Senetle Araba Satanlar - Galeriler

WOWWO NEDİR?

WOWWO ofislerinde ve web sitesi üzerinden araç teklifleri veren ve araçlar hakkında belirli kriterler doğrultusunda eksper hizmetlerini bünyesinde bulunduran bir sistemdir. Vade seçenekleri ile araç satışı yapan bir sistemdir. Senet karşılığında araç veren bu sistemde banka sicili aranmaz. Senet ile alışveriş yapılabilen bu sistem bazı yan uygulamaları da bünyesinde bulundurmaktadır. Emlak ve sigorta alanında da çözüm seçenekleri sunan bir sistemdir. Hızla büyümeye devam etmekte ve birçok yeni kullanıcıya ev sahipliği yapmaktadır.

WOWWO WEB SİTESİ

Yeşil Holding bünyesinde hayata geçirilen www.wowwo.com müşterilerinin ihtiyaçları dahilindeki araçları bulmasına yardımcı olan sistemdir. Her yıl yaklaşık olarak 10000’den fazla aracın satışının gerçekleştirildiği kuruluştur. İkinci el arabaları yüzde 30 peşinat ve 36 ay vadeli olarak satışa sunan şirket, araç sahibi olma hayalleri kuramayan müşterilerine bile olanak sağlamaktadır.

WOWWO ARAÇ GARANTİSİ NEDİR?

Anlaşmalı Experler’de expertizi yapılan araçların satışından sonra 1 yıl ya da 25.000 km’ye kadar garantisi sağlanmaktadır. Turassist ile yapılan anlaşmalar sonucu arıza anında 24 saat hizmet vermekte olan yol yardım hizmeti sunulmaktadır. Ekspertiz sonucunda mekanik aksamı uygun görülen araçlar satış işleminden sonra en az 1 yıl “Pratik Garanti”ye sahip olurlar. Satış işlemi sonrasında kullanıcıların isteği doğrultusunda 300 Tl fark ile “Plus Garanti” ile garanti kapsamını genişletebilmektedirler. Pratik veya Plus Garanti kapsamında araç dahilinde yer alan motor,  şanzıman, yürür aksam ve birçok elektronik parça 1 yıl yada 25.000 km’ye kadar garanti dahilinde işlem görmektedir.

WOWWO araç garantisi size sadece tamir değil aynı zamanda Yol Yardım hizmeti kapsamında ücretsiz çekici hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca il sınırları dışında hizmetten faydalanırken 3 güne kadar konaklama imkanı veya 200 Tl fark 5 güne kadar başka araç hizmetinden yararlanabilirsiniz. WOWWO araç garantisi ile ilgili daha detaylı olarak bilgiyi showroomlar veya iletişim numaralarından alabilirsiniz.

Neden WOWWO?

WOWWO tercih edilmesi için birçok neden bulunmaktadır. Birçok avantajı bir arada sunması birçok farklı kullanıcının bu ağda birleşmesini sağlıyor. Banka kredisi alınırken skronuz dikkate alınmadan onay alıyorsunuz. Banka krediniz bloke edilmiyor ve ihtiyaç dahilinde kredi çekebiliyorsunuz. Aracını satmak isterseniz banka kredisini kapatmak rehini kaldırmak gerekiyor. Bunları yapmadığınız sürece aracınızı satamıyorsanız. WOWWO ile aracı satmak ise tam tersine çok kolaydır. Tek yapmanız gereken aracınızı satın alacak kişi ile birlikte WOWWO’ya gelmektir. Dilerseniz aracınızı geri WOWWO’ya satarak borcunuzu kapatabilir üstüne nakit alabilirsiniz. Aynı zamanda borcunuz devam etse bile WOWWO size aracınızı başka bir araç ile takas imkanı sağlamaktadır. Kasko işlemlerinde aracınızın kasko bedelini senetlerinize ilave ederek ödeyebilirsiniz.

WOWWO İLETİŞİM

İletişim kurmadan önce bilmeniz gerekenler arasında WOWWO’nun şubeleri vardır. Hangi şubeye daha yakınsanız bu doğrultuda bire bir iletişim kurma yöntemini tercih edebilirsiniz. WOWWO bayilikleri şuanda İstanbul Topkapı, İstanbul Kartal, Ankara Otonomi, İzmir, Antalya ve Bursa’da aktif olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda 0212 709 81 81 telefon numarasından, bilgi@wowwo.com e-mail adresinden ve wowwo.com adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak iletişim sağlayabilir. Sorularınızı cevaplandırabilirsiniz.

Related posts
Senetle Araba

Araba Alacaklara Alternatifler! (Senetle Araba, Eminevim Araba, Fuzul Oto)

4 Mins read
Araba sahibi olmak veya mevcut var olan arabanızı değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak araba satın almanın bir yatırım aracı olmadığını bilmeniz gerek….
Senetle Araba

İzmir Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler

1 Mins read
İzmir’de sıfır peşinatlı senetle araç almak isteyen kişiler, bankadan kredi çekmeden araç sahibi olabilirler. Kredi notu düşük olup kredi çekemeyenler, peşinatsız ve…
ArabaSenetle ArabaTaksitle Araba

Senetle Araba Almanın Kolaylıkları

2 Mins read
Taksitle araba almak otomotiv piyasasını canlandırarak araçların satılması için çok tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle büyükşehirlerde yaşayan insanların ulaşım ve alışverişleri için…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.