Araba

Sıfır Araç Kampanyaları ile Araba Alınır Mı?

2 Mins read

Ulaşım günümüzde insanlık açısından büyük bir problem olarak durmuyor demek doğru olacaktır. Yüksek hızla giden çok sayıda otomobil modelinden kendinize uygun olanı tercih ederek bu probleminizi ortadan kaldırma şansına sahipsiniz. Bunun için öncelikle uygun bir bütçeye sahip olmanız gerekiyor.

Eğer gerçekten bir bütçeniz yoksa ya da tercih edeceğiniz modeli almak için firmanın sunacağı olan kampanyayı takip edebilirsiniz. Sıfır araç kampanyaları yıl boyunca düzenli olarak düzenlenmektedir. Yeni çıkan modeli tanıtmak için başlayan kampanyalar yıl sonu geldiğinde yerini stokları eritmek için yapılanlara bırakmaktadır. Bu sayede insanlar ulaşımlarını sağlamak için daha kolay bir şekilde araç satın alabiliyorlar. Fırsatı yakalamak için dikkatli olmalı ve tercihinizi doğru şekilde yapmanız gerekiyor.

Uzun vadeli veya “0” faizli araç kampanyaları bulunuyor. Bu kampanyalar arasında çok farklı seçenekler bulunuyor. Peşinat ödeyerek, tamamen kredi çekerek bu kampanyalardan herhangi bir tanesini tercih edebilirsiniz.

Sıfır Araç Kampanyası Yapan Firmalar

BMW 1 serisi, X1 modeli ve 520i modelleri için araç kampanyaları düzenlemektedir. Faizsiz kredi ve uygun vade seçenekleriyle modeller arasında tercih yapabilirsiniz.

Audi A3 modelleri için 24 aya kadar %0 faizli kampanyaları bulunuyor. Bu araçların yanında sektörde en çok araç satan Toyota Hibrit seçeneğiyle birlikte sunulan C-HR modelini sunuyor. Bu kampanyaya ek olarak bakım kampanyası bulunuyor.

Kia firması Sportage, Ceed, Rio ve ticari aracı Bongo için kampanyalar sunuluyor. Tercih edilen vade seçeneğine göre %0 ile %0,99 faiz seçenekleriyle birlikte sunuluyor.

Ülkemizde en çok satan markalardan olan Reanult Megane Sedan modeli için kampanya düzenliyor. Bu model için iki farklı kampanya bulunuyor. Ayrıca marka Kadjar, Clio, Captur, Kangoo modelleri için farklı kampanyalar sunuluyor.

En çok satan markalardan birisi olan FİAT firması EGEA modeli için yıl boyunca devam eden hurda teşviği ile araç almak isteyenlere kampanya sunuyor. Bu kampanyanın yanında otomatik vites kampanyası ve farklı bakım detayları da bulunuyor.

Ülkemizde araç satan tüm araç firmaları için birçok modeline yıl boyunca farklı kampanyalar sunuyorlar. Bu kampanyalar arasından size uygun olanı tercih etmeniz mantıklı bir yöntem olacaktır. İhtiyacınız olan modele ve uygun kampanyaya göre ekonomik anlamda kendinizi zorlamadan araç satın almanız mümkün olacaktır.

Related posts
Araba

Araçlardan Hangi Vergiler Alınmaktadır

2 Mins read
Araçlardan Hangi Vergiler Alınmaktadır Sıfır araç veya ikinci el araç satın alan herkes, mal sahibi olmasının getirisinin yanı sıra gider kalemleri arasında…
Araba

Geniş Aileler İçin En İdeal Araba Modelleri Hangileridir?  

2 Mins read
Geniş Aileler İçin En İdeal Araba Modelleri Hangileridir?   İster kadın olsun, ister erkek olsun; bir otomobil yani başka bir deyişle araba…
Araba

Araç Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

2 Mins read
Araç Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir? Araç temizliği yapılırken nelere dikkat edilmelidir? Otomobil yıkamak ve otomobil yapmak sanıldığından çok özen gerektirir. Araç…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.