Araba

Sıfır Araç Kampanyaları ile Araba Alınır Mı?

2 Mins read

Ulaşım günümüzde insanlık açısından büyük bir problem olarak durmuyor demek doğru olacaktır. Yüksek hızla giden çok sayıda otomobil modelinden kendinize uygun olanı tercih ederek bu probleminizi ortadan kaldırma şansına sahipsiniz. Bunun için öncelikle uygun bir bütçeye sahip olmanız gerekiyor.

Eğer gerçekten bir bütçeniz yoksa ya da tercih edeceğiniz modeli almak için firmanın sunacağı olan kampanyayı takip edebilirsiniz. Sıfır araç kampanyaları yıl boyunca düzenli olarak düzenlenmektedir. Yeni çıkan modeli tanıtmak için başlayan kampanyalar yıl sonu geldiğinde yerini stokları eritmek için yapılanlara bırakmaktadır. Bu sayede insanlar ulaşımlarını sağlamak için daha kolay bir şekilde araç satın alabiliyorlar. Fırsatı yakalamak için dikkatli olmalı ve tercihinizi doğru şekilde yapmanız gerekiyor.

Uzun vadeli veya “0” faizli araç kampanyaları bulunuyor. Bu kampanyalar arasında çok farklı seçenekler bulunuyor. Peşinat ödeyerek, tamamen kredi çekerek bu kampanyalardan herhangi bir tanesini tercih edebilirsiniz.

Sıfır Araç Kampanyası Yapan Firmalar

BMW 1 serisi, X1 modeli ve 520i modelleri için araç kampanyaları düzenlemektedir. Faizsiz kredi ve uygun vade seçenekleriyle modeller arasında tercih yapabilirsiniz.

Audi A3 modelleri için 24 aya kadar %0 faizli kampanyaları bulunuyor. Bu araçların yanında sektörde en çok araç satan Toyota Hibrit seçeneğiyle birlikte sunulan C-HR modelini sunuyor. Bu kampanyaya ek olarak bakım kampanyası bulunuyor.

Kia firması Sportage, Ceed, Rio ve ticari aracı Bongo için kampanyalar sunuluyor. Tercih edilen vade seçeneğine göre %0 ile %0,99 faiz seçenekleriyle birlikte sunuluyor.

Ülkemizde en çok satan markalardan olan Reanult Megane Sedan modeli için kampanya düzenliyor. Bu model için iki farklı kampanya bulunuyor. Ayrıca marka Kadjar, Clio, Captur, Kangoo modelleri için farklı kampanyalar sunuluyor.

En çok satan markalardan birisi olan FİAT firması EGEA modeli için yıl boyunca devam eden hurda teşviği ile araç almak isteyenlere kampanya sunuyor. Bu kampanyanın yanında otomatik vites kampanyası ve farklı bakım detayları da bulunuyor.

Ülkemizde araç satan tüm araç firmaları için birçok modeline yıl boyunca farklı kampanyalar sunuyorlar. Bu kampanyalar arasından size uygun olanı tercih etmeniz mantıklı bir yöntem olacaktır. İhtiyacınız olan modele ve uygun kampanyaya göre ekonomik anlamda kendinizi zorlamadan araç satın almanız mümkün olacaktır.

Related posts
Araba

Temel Araç Bakım İpuçları

2 Mins read
Bir araba önemli bir kişisel yatırımdır, ancak ister yeni bir araba ister kullanılmış bir araba olsun, bir araba sahibi olmak çok fazla…
Araba

Arabanın Lastik Basıncı Ne Kadar Olmalı?

2 Mins read
Lastik bakımı, güvenlik ve maliyet açısından aracınız için yapabileceğiniz en önemli şeylerden biridir. Lastiklerinize bakım yapmanın en kolay yolu hem hızlı hem…
Araba

Egzoz Bakımı Nasıl Yapılır?

2 Mins read
Motor performansını ve verimliliğini düşündüğünüzde, egzoz sistemi muhtemelen listenizde kontrol edilecek son sistemdir. Ancak, aracınızın egzoz sisteminin ihtiyaçlarına dikkat etmeniz son derece…
CORONAVIRUS NEWSLETTER
[mc4wp_form id="17"]

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir