Faizsiz Araba

Sıfır Faiz Araba Nasıl Alınır?

2 Mins read

Araba sahibi olmak maddi destek almadan ve bir başınıza almaya çalıştığınızda sizi zor durumlara sokabilir. Maddi tarafı biraz azaltmak istiyorsanız faizsiz bir şekilde araba sahibi olmak en temel şartlardan biri. Peki sıfır faiz araba nasıl alınır? Sizlere faiz ödemeden, taksitle ve peşinatsız araç sahibi olabileceğiniz Emin Otomotiv’den bahsetmek istiyoruz.

Sıfır Faiz Araba Nasıl Alınır?

EMİN OTO NEDİR?

Emin Şirketler Grubu tarafından 1991 yılında kurulan Emin Otomotiv 2018 yılı itibariyle 27. yılını tamamlamaktadır. Otomotiv sektörü yanında konut ve hizmet verilen her sektördeki yatırımların başlıca amacı topluma fayda sağlamak ülkemizin insanına hizmet etmektir. Ortalama her ay 1.500’e yakın teslimat sayısı ile Emin Şirketler Grubu otomobil sektöründe kendini kanıtlamış bir kuruluştur. Emin Otomotiv Sistemi faizsiz, kişinin bütçesini aşmadan, dilediği kişiden istediği otomobili almayı sağlayan bir yapı içermektedir. Sistemin temel yapı taşlarını imece ve yardımlaşma oluşturmaktadır. Emin Otomotiv sisteminin diğer bir kurumlar adı “El Birliği Sistemi”dir. Yapılan teslimatlar ile sistemin güvenilirlik oranı da artmaya devam etmektedir.

Emin Oto Hakkında Merak Edilenler

Emin Oto sisteminde merak ettiklerinizi cevaplandırmaya çalışacağız. Bu bilgiler en çok merak edilip, sistem hakkında yöneltilen sorular doğrultusunda açıklık getirilen bilgilerdir. Daha fazlası için ve özel sorularınız için sistem personelleri ile iletişim kurabilirsiniz. Her ayın 1’i ile 20’si arasında taksitler ödenmektedir. Eğer borcunuzu ödemezseniz taksitleriniz ertelenir ve gecikme cezası uygulanır. Müşteriler isteği doğrultusunda borcunu tamamen kapatabilir. Emin Otomotiv sistemi her türlü araç için kullanılabilir. Taksit ödemelerini gerçekleştirebilen herkes sistemden faydalanabilir. Taksitleri düzenli ödemek esastır. Düzenli ödeme yapan kullanıcılar ikinci kez istediği aracı satın alabilme şansı yakalarlar. Emin Otomotiv sistemi tüm kullanıcılarını güvence altına almak için satılmaz koymaktadır.

Emin Otomotiv Sistemiyle Sıfır Faiz Sahibi Olma

İlk olarak müşteri bütçesini belirlemelidir. Daha sonra bütçesine uygun kaç taksit yapabileceği belirlenmektedir. Çekilişli taksit grupları o grupta kaç kişi olduğunu belirtir ve taksit gruplarında ödenen bir aylık taksit bir araba parası etmektedir. Her ay ödenen taksitler doğrultusunda havuzda toplanan para ile noter huzurunda yapılan sıra tespiti sonucunda bir kişiye otomobil alınır. Taksitler faizsizdir. Müşterilerden organizasyon ücreti dışında herhangi bir ek ücret alınmaz. Bu sistemde kura sırasınca faiz ödemeden ilk aylarda sıfır faiz araba alma şansı vardır. Ülkemizin her yerinden beğendiğiniz otomobili alabilirsiniz. Taksitler ilk aydan itibaren sabittir ve borç bitimine kadar herhangi bir değişiklik yaşanmamaktadır. Taksitleri dondurma imkanınız bulunmaktadır. Zorunlu hallerde sistemden ayrılmanı gerekirse organizasyon ücreti dışında ödediğiniz miktarı geri alabilirsiniz. Emin Otomotiv’den almış olduğunu araca satılamaz koyulur ve borcunu bitene kadar tüm müşterilerin haklarının korunması hedeflenmektedir.

Emin Otomotiv İletişim

İletişime geçmeden önce edindiğiniz bilgiler doğrultusunda bir fikriniz olması iyi olacaktır. Çünkü iletişimin daha etkili ve verimli gerçekleşebilmesi için ararken belirli kriterleri kafanızda yerleştirmiş olmanız gerekir. Emin Otomotiv sisteminin ülkemizde 73 şubesi bulunmaktadır. Bu şubelere ait iletişim bilgilerini www.eminoto.com.tr adresinden iletişim şubeler kategorisinden adres ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz. Yine www.eminoto.com.tr sitesinde iletişim kategorisinde yer alan bize ulaşın formunu doldurarak Emin Oto hakkında aklınıza takılan soruları cevaplandırabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Related posts
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Alınır En Kolay Yöntemler

1 Mins read
Faizsiz kredi ile araba almak için dönemsel olarak firmaları ziyaret etmeniz veya internet sitelerindeki duyuruları takip etmeniz gerekir. Özellikle bankalar bilgilendirme ve…
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Satın Alınır?

1 Mins read
Her alışverişte olduğu gibi araçları en ucuza almak isteyen kişiler faizsiz veya düşük faizli araba kredisi seçenekleri ile araç satın alabiliyor. Bu…
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Kredisi Kampanyaları (Ocak 2021)

1 Mins read
Bütçenize göre sıfır araç almak veya araçlarını yenilemek isteyenler kredi arayışında olabilirler. Firmalar her ay her bütçeye uygun sıfır faizli araba kampanyaları…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.