Faizsiz ArabaPeşinatsız ArabaTaksitle Araba

Taksitle Araba Sahibi Olmanın En Kolay Yolu

2 Mins read

Araba sahibi olmanın kolay yolu misyonu ile yola çıkan Birarabam; 66 aya varan vade seçenekleri ile birçok kişiyi sıfır araç veya ikinci el araç sahibi yapan bir firmadır. Günümüzde araç büyük bir ihtiyaç durumuna gelmesine rağmen birçok kişi nakit problemi yaşadığı için hayalinde ki aracın sahibi olamamakta. Nakit parası olmayan kişiler ise banka kredilerine başvuruyor fakat bu durumda da yüksek faiz oranları ile karşılaşıyor. Aynı şekilde senetle araba almak isterseniz de yüksek faiz oranlarına maruz kalabiliyorsunuz.

Taksitle Araba Sahibi Olmanın En Kolay Yolu

Araba almak isteyen kullanıcılar için oluşturulan birarabam.com, herhangi bir peşinat ödemeden bir çok kişiyi araba sahibi yapmakta. Birevim firmasının alt kuruluşu olan firmanın yaptığı açıklamaya göre şuana kadar 300’e yakın araç teslimatı yaptıklarını belirtmekte. Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, 2018 yılında ise 300 olan rakamın 1000’e çıkarılacağını belirtmekte.

Murat Çiftçi, Birevim firmasının yaptığı tüm yatırımların Birarabam içinde geçerli olduğunu ve geliştirdikleri sistemin tamamen kendilerine özgü olduğunu belirtmekte. Bu sistemde faiz ve vade farkı ödemeden araba sahibi olunmakta ve bu yüzden bu sistem birçok kullanıcının dikkatini çekmekte. Çiftçi yaptığı açıklamada; “66 aya kadar taksit imkanı sunmaktayız. Bu şekilde birçok kişi araç sahibi oluyor. Diğer yandan, kullanıcılara hiç peşinat ödemeden de araç sahibi yapmaktayız. Bazı müşterilerimiz sıfır araç isterken bazıları ise ikinci el araçları tercih etmekte.”

Taksitle araba kampanyaları ile sizlerde hayalinizdeki arabaya sahip olabilirsiniz. Yayınlamış olduğumuz ve sizlere dile getirdiğimiz firmalar sayesinde sizlerde bu kampanyalardan yararlanarak taksitle araba sahibi olabilirsiniz.

Birarabam olarak sektörde bir ilki gerçekleştirdiklerini belirten Çiftçi; “Toplam borcun vadesinden önce bitmesi ilk defa bizim tarafımızdan hayata geçirilen bir hizmet. Bu şekilde müşterilerimiz hem bütçelerine uygun bir ödeme planı ile araba sahibi oluyor hemde dönem dönem yaptığımız bazı kampanyalardan yararlanabiliyor.” Birarabam web sitesinde kampanyalar bölümünde firmanın yaptığı kampanyaları görebilirsiniz. İnsanlar ev için yüksek borçlar altına girerken araba da bu durum söz konusu değil ve bu yüzden kısa vadeler ve düşük tutarlar sebebiyle teslimatlar çok daha kısa sürüyor.

Birarabam.com‘da peşinat ödemeden, 24, 36, 48 veya 66 aylık vade planları ile araba sahibi olabilirsiniz. Diğer yandan tasarruf programına dahil olan kişiler bu taksit tutarlarını kendileri belirlemekte.

Yukarıda yer alan firmaların en güvenilir olanı Birarabam diyebiliriz. Birarabam firması sayesinde dönemsel kampanyalarından yararlanarak hem taksitle araba sahibi olup hem de sizlerde sunacağı indirimlerden yararlanabilirsiniz. Birarabam firması sayesinde güven problemi yaşamayacağınızı ümit ediyoruz. Birarabam şikayet konusunda ise bir o kadarda müşteri yanlısı olduğunu söyleyebiliriz. Kampanyalarından mutlaka faydalanmanızı istiyoruz.

Sonuç olarak; taksitle araba almak artık o kadar zahmetli değil. Kampanyalardan faydalanmak için muhakkak websitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca konu altından yorum atarak sizlerde bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Hayalinizde ki araba o kadar uzakta değil 😉

Related posts
Taksitle Araba

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

1 Mins read
Taksitle araba nasıl alınır? Taksitle araba almanın püf noktaları nelerdir? Sizlerde eğer bütçenize uygun araba almak istiyorsanız bu makaleyi takip etmenizde fayda…
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Alınır En Kolay Yöntemler

1 Mins read
Faizsiz kredi ile araba almak için dönemsel olarak firmaları ziyaret etmeniz veya internet sitelerindeki duyuruları takip etmeniz gerekir. Özellikle bankalar bilgilendirme ve…
Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nasıl Satın Alınır?

1 Mins read
Her alışverişte olduğu gibi araçları en ucuza almak isteyen kişiler faizsiz veya düşük faizli araba kredisi seçenekleri ile araç satın alabiliyor. Bu…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.