Senetle ArabaTaksitle Araba

Taksitle ve Senetle Araba Nasıl Alınır?

2 Mins read

Günümüzde özellikle artan kur fiyatları dolayısıyla araba satın almak oldukça zor bir hal almıştır. Ancak arabanın da genel olarak önemli ihtiyaçlar arasında olması dolayısıyla bazı kolaylıkların sağlandığı hizmetlerden faydalanmak şart haline gelmiştir. Bu yazımızda nasıl zorlanmadan, bütçenize uygun taksitle ve senetle araba sahibi olabileceğinize dair detaylar verilmektedir.

Araç sahibi olmak birçok kişinin hayallerini süslemektedir. Ancak bu hayale ulaşmak günümüzde artık oldukça zor olmuştur. Araç sahibi olmak isteyen kişilerin eğer yeterli bütçeye sahip değilse tercih ettiği bazı yollar vardır. Bu yolların başında banka kredisi gelmektedir. Ancak olumsuz kredi geçmişinden veya yüksek faiz oranından yakınan kişilerin bu tercihi mantıklı bulmadıkları zamanlar olmaktadır. Böyle durumlarda kredi kullanımına gerek kalmadan senetle araç satın almak oldukça mantıklı bir seçenek olabilir. Peki, senetle araba nasıl alınır?

Senetle Araba Almak

Senetle araba almak, ülkemizde genel olarak büyük galeri firmaları tarafından sağlanmaktadır. Özellikle banka kredisi gibi durumları tercih etmeyen kişilere alternatif bir seçenek sunarak yardımcı olurlar. Senet ile satın alınacak arabalar ise genelde ikinci el olmaktadır. Bazı galeriler peşinatsız bir şekilde araç satabilirken bazıları peşinat ile araç satmaktadır. Bu galeriler arasında değişebileceği gibi aynı zamanda satın alınmak istenen araca bağlı olarak da değişkenlik gösterebilir. Senet ile araba almanın bir diğer avantajı ise tamamen faizsiz bir yapıda olmasıdır. Galeri firmaları peşin fiyatın üzerine bir vade farkı koyuyor olsalar bile faizsiz yapıda olması dolayısıyla avantajlı bir seçenek haline gelmektedir. Ayrıca daha önce belirttiğimiz gibi kredi notu düşük olduğu için kredi başvurusu onaylanmayan kişilerin senet ile araba alması tercih edilebilir olacaktır. Senetle araba almak isteyen kullanıcılarımız arabasenetle.net bu adresten diğer içeriklere göz atabilir.

Taksitle Araba Almak

Elinde araba satın almak için peşin parası bulunmayan kişilerin sıklıkla tercih ettiği seçenekler arasında taksitle araba almak vardır. Özellikle bütçesinin zorlanmasını istemeyen kişiler taksit kolaylığı ile hayallerindeki arabayı satın alabilirler. Ancak bu konuda dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Aracın taksitle kurumsal bir satıcıdan almak oldukça önemlidir. Ayrıca taksitle satın alacağınız aracın piyasa fiyatı ile taksitli fiyatının arasında çok uçuk fiyatların olmamasına dikkat edilmelidir. Ancak arada vade farkının olacağı da göz ardı edilmemelidir. Taksitli bir şekilde satın aldığınız aracın faturasının kesiliyor olmasını da bir güvence olarak dikkat etmeniz yararınıza olacaktır.

Wowwo ile Senetle Araba Almak

Wowwo, bünyesinde on binlerce aracı bulunduran, ülkemizin en büyük araba galerilerinden birisidir. Firma kullanıcılara araç fiyatının bir kısmını peşinat olarak alıp geri kalan kısmında 36 aya varan taksitler sunarak araç satın almak isteyen kişilere çok büyük yardımlarda bulunmaktadır. Banka kredilerinizin onaylanmamış olması veya olumsuz banka siciliniz firma tarafından önem arz etmez. Ayrıca kredi onayı gibi uzun süreçlerden geçmeden kolaylıkla senet imzalayarak bir araç sahibi olabilirsiniz. Wowwo ile araba sahibi olmayı düşünen kullanıcılarımız arabasenetle.net/wowwo-2-el-senetle-araba/ linkine tıklayarak daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Related posts
Taksitle Araba

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

1 Mins read
Taksitle araba nasıl alınır? Taksitle araba almanın püf noktaları nelerdir? Sizlerde eğer bütçenize uygun araba almak istiyorsanız bu makaleyi takip etmenizde fayda…
Senetle Araba

Araba Alacaklara Alternatifler! (Senetle Araba, Eminevim Araba, Fuzul Oto)

4 Mins read
Araba sahibi olmak veya mevcut var olan arabanızı değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak araba satın almanın bir yatırım aracı olmadığını bilmeniz gerek….
Senetle Araba

İzmir Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler

1 Mins read
İzmir’de sıfır peşinatlı senetle araç almak isteyen kişiler, bankadan kredi çekmeden araç sahibi olabilirler. Kredi notu düşük olup kredi çekemeyenler, peşinatsız ve…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.