Taksitle Araba

Taksitli Araba Nasıl Alınır?

2 Mins read

Günümüz yaşam koşullarında herhangi bir araca sahip olmak neredeyse şart oldu. İkinci el veya sıfır otomobil almak, bundan 3 – 4 sene öncesine kadar banka faizlerinin düşük olması nedeniyle gayet basit ve kolaydı. Ancak son yıllarda ardan döviz kuru, bankaların faiz oranlarına yansıdır.

Taşıt kredisi ile araç almak isteyen bir kişi, zorlanmadan ödemek için uzun vade tercih ettiğinde, geri ödemede neredeyse iki katı fiyatla karşılaşmaktadır. Bundan dolayı taksitli araç almak hayal olmuş gibi görünebilir. Birkaç farklı şirket ve yöntem ile tamamen yasal, güvenilir ve sağlıklı taksitli ikinci el araba almak mümkün. Peki bu yöntemler nelerdir? Taksitli araba nasıl alınır?

Taksitli İkinci El Araba Almak

Şöyle bir gerçek var ki sıfır araçlardan ziyade ikinci el arabalar daha çok talep görmektedir. Özellikle sıfıra yakın satılan ikinci el araçların, sıfırları ile aralarında on binlerce lira fark olması, bu talebin artmasındaki en büyük nedenlerden biridir. Taksitli ikinci el araba almak için tercih edebileceğiniz yöntemlerden bazıları şunlardır.

Emin Otomotiv ile Taksitli Araba Almak

Dünya genelinde sıkça kullanılan yöntemleri uygulayan Emin Arabam, sizlere çekiliş ile taksitli araç imkanı sunmaktadır. Başvurular arasından seçilen sayısı kişiler arasından oluşturulan grup ile her ay düzenlenen çekiliş, bir kişiyi hayalindeki araca kavuşturuyor. Aynı zamanda taksitli araba kampanyaları arasında Emin arabam; aracınızı teslim almadan önce dilediğiniz anda 6 aya kadar taksitlerinizi dondurma gibi bir imkan sağlamaktadır. Ayrıca bu sistem tamamen faizsiz olarak işlemektedir.

Eminevim Taksitli Araba

Taksitli ikinci el araba almak için kullanılan bir diğer sistem ile Eminevim arabadır. Bu sistem de aynı şekilde çekiliş ile işlemektir. 40, 60, 80, 100 ve 120 kişilik gruplar oluşturuluyor ve sistem başlamış oluyor. Bu süreçte hangi grupta olacağınızı; ödemek istediğiniz taksit tutarı ve peşinat belirliyor. Taksitli araba kampanyaları arasında Eminevim, sizleri bir peşinat ödemek zorunda da bırakmıyor. Dilediğiniz zaman ara ödeme yaparak borcunuzdan düşürebilirsiniz.

Senetle Araba Almak

Şüphesiz ki taksitli araba almak için kullanılan en büyük yöntemlerden biri de anlaşılan bir galeriden senetle araba almak oluyor. İsminden de anlayabileceğiniz gibi senetle araç almak; araç için belirli bir miktar peşinat ödeyerek kalan tutarın anlaşılan vadede aylık ödenmesidir. Bu vade kimi zaman bir ay olurken kimi zaman 12 aya kadar uzatılabiliyor. Senetle araba almak tamamen aracı satan galeri ve sizin aranızdaki anlaşmaya bağlıdır.

Related posts
Taksitle Araba

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

1 Mins read
Taksitle araba nasıl alınır? Taksitle araba almanın püf noktaları nelerdir? Sizlerde eğer bütçenize uygun araba almak istiyorsanız bu makaleyi takip etmenizde fayda…
ArabaSenetle ArabaTaksitle Araba

Senetle Araba Almanın Kolaylıkları

2 Mins read
Taksitle araba almak otomotiv piyasasını canlandırarak araçların satılması için çok tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle büyükşehirlerde yaşayan insanların ulaşım ve alışverişleri için…
ArabaPeşinatsız ArabaTaksitle Araba

Bankalardan Satılık Araçlar

3 Mins read
Bankalardan satılık araçlar ihale yöntemi ile satışa çıkarılmaktadır. Türkiye’de bir çok sayıda menkul ya da gayrimenkul mal borçlunun borcunu ödeyememesi durumunda haciz…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.