Senetle ArabaTaksitle Araba

Tamamı Senetle Araba – Wowwo

3 Mins read

Wowwo firması İnternet üzerinden faaliyet yürüten ve senetli bir şekilde araç satışı gerçekleştiren bir firmadır. Bu alanda sektörde liderliğe oynamaktadır. Peki bu sistemin avantajları nelerdir?

Tamamı Senetle Araba

1- Hızlı Onay; Bu sistem ile kredi notunuza kesinlikle bakılmaz. Kredi notunuzun düşük olması durumunda kredi çıkmaz iken Wowwo firması bu nota bakmadan size araç sağlayabilir.

2- Nakit Alım Gücü; Bu sistemde bankadan kredi çıkar mı, endişesi yaşamadan araç alabilirsiniz. Tek endişe etmeniz gereken durum kendinizdir. Eğer senetleri ödeyebileceğinize güveniyorsanız Wowwo firmasının 1.200’den fazla üye galerisi sayesinde araç sahibi olabilirsiniz.

3- Banka Limitlerinin Korunması; Banka kredileri kesinlikle bloke olmamaktadır. Senetle araba sahibi olurken aynı zamanda bankaya gidip kredi başvurusu yapabilirsiniz.

4- Geri Ödeme Avantajı; Aracı aldığınızı varsayalım, 1 yıl sonra satmak veya değiştirmek istemeniz durumunda Wowwo firması vade farklı indirimi uygulayarak ana para borcunuz üzerinden indirimli bir şekilde borcunuzu tekrardan yapılandırmaktadır. Bankalarda durum tam tersidir, banka kredisini kapatmak istediğinizde bankalar ödemiş olduğunuz paranın çoğunu faize aktardığı için emekleriniz boşa gitmektedir.

5- Araç Satışında ki Kolaylık; Bankadan kredi aldığınızda kredili aracı satmak için banka kredisini kapatmalı, kredide ki rehini kaldırmalısınız. Wowwo sisteminde ise bu durumlar bulunmamaktadır. Dilediğiniz zaman aracı satmak istediğinizde aracı satacağınız kişi ile birlikte firmaya gitmeniz yeterlidir.

6- Nakit Ödeme; Dilediğiniz takdirde aracı tekrardan şirkete geri satabilirsiniz. Kalan senet tutarınız aracın fiyatı düşüldükten sonra geriye para kalması durumunda kalan parayı nakit olarak alabilmektesiniz.

7- Araç Değişimi; Aracı aldınız ve değişmek istediniz. Senetleriniz devam etsede şirkete giderek yeni bir araç ile değişim yapabilirsiniz.

8- Kasko Bedelini Taksitleme; Aracın kasko bedeli yüksek masraflar çıkarabilir. Şirket bu bedeli de senet ile ödemenize imkan sunmaktadır.

 SİL Taksiti Nedir?

Wowwo şirketine bir arkadaşınızı yönlendirmeniz durumunda 1500 TL’lik bir senetinizi sildirebilirsiniz. 10 arkadaşınızı sisteme dahil etmeniz durumunda ise 15.000 TL gibi bir borcunuz silinmektedir.

 Ekstra Gelir Modeli Nedir?

Wowwo şirketinin Araç için olan modelinin yanında ev için olan modeli de bulunmaktadır. Ekstra Gelir modeli ile bir dostunuzu sisteme dahil ederek ev sahibi yaparsanız satış bedeli üzerinden %4 ek gelir elde edebilirsiniz. Bu parayı nakit olarak alabileceğiniz gibi borçtan da düşebilirsiniz.

 Kasko Sigortası Nedir?

Aracınızı şirketin size sunduğu kasko sigortası ile de sigortalatabilirsiniz. Bu ödemeyi de vadeli ödeme planı ile ödeyebilirsiniz.

 Araç Garantisi Nedir?

Şirket 1 yıl, 25 bin km’ye kadar her türlü teknik arızaya karşı garanti vermektedir. Diğer yandan, yol yardımı ve konaklama hizmetini ücretsiz olarak sunmaktadır. Turbo arızası, Manuel veya Otomatik şanzıman arızası, Elektrik arızaları, Yakıt ve Motor sistemi arızaları, Klima, Ön ve Arka Süspansiyon, Direksiyon ve Fren sistemleri (balatalar hariç) Garanti kapsamındadır. Sayılan sistemler sıklıkla bozulan ve maliyetli olan parçalardır ve tüm parçalara şirket tam garanti vermektedir. Bu durum sıfır araçlar için geçerlidir.

Wowwo ile Araç Yatırımı Nasıl Yapılır?

İkinci el araçlar kilometreleri arttıkça %10 oranında değer kaybetmektedir. Yine ülkemizde döviz %20 oranında değer kaybetmektedir. Dövizde ki kayıp araba fiyatlarının artışına sebep olmaktadır. Düz hesap ile birlikte araç sahibi olarak %10’luk bir artış kazanmaktasınız. Diğer yandan, Sil Taksiti uygulamasından yararlanarak her yıl sisteme 10 kullanıcı dahil etmeniz durumunda 15.000 TL gibi bir borcunuzun silinmesi durumunda Döviz’de ki artış sebebiyle vadeli ödeme yapmanıza rağmen karlı çıkmaktasınız.

Wowwo Araç Yatırımı Avantajları;

1- Wowwo ile herkes araç sahibi olabilir.

2- Wowwo güvenilirdir ve aldığınız aracı dilediğiniz zaman satabilirsiniz.

3- Wowwo şirketi 1 yıl teknik garanti sunmaktadır.

4- Şirket erken ödeme indirimi sunmaktadır.

5- Araç yatırımı ve Sil taksidi imkanı ile her yıl %10 oranında bir getiri kazanabilirsiniz.

6- Wowwo ile %50’ye yakın Kasko Sigortalarınız da indirim sağlayabilirsiniz.

Related posts
Taksitle Araba

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

1 Mins read
Taksitle araba nasıl alınır? Taksitle araba almanın püf noktaları nelerdir? Sizlerde eğer bütçenize uygun araba almak istiyorsanız bu makaleyi takip etmenizde fayda…
Senetle Araba

Araba Alacaklara Alternatifler! (Senetle Araba, Eminevim Araba, Fuzul Oto)

4 Mins read
Araba sahibi olmak veya mevcut var olan arabanızı değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak araba satın almanın bir yatırım aracı olmadığını bilmeniz gerek….
Senetle Araba

İzmir Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler

1 Mins read
İzmir’de sıfır peşinatlı senetle araç almak isteyen kişiler, bankadan kredi çekmeden araç sahibi olabilirler. Kredi notu düşük olup kredi çekemeyenler, peşinatsız ve…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.