Araba

Ucuz Araba Nasıl Alınır?

2 Mins read

Ülkemizde otomobil sektörüne gelen vergi zamlarının ardından araba satın almak oldukça güç bir hal almış durumda. Sizi uğraştırmayacak ve sürekli arıza çıkarmayacak bir araba satın almak istiyorsanız yaklaşık 40 bin lirayı gözden çıkarmanız gerekiyor.

Otomobil sektöründe şu sıralar 50 bin liranın altında az sayıda araç bulunmakta. Gelen zamlar ve kur farkının ardından alabileceğiniz ucuz araba modellerini sizler için listeledik…

UCUZA HANGİ ARABALAR ALINIR?

  • Geely Emgrand EC7 Sedan 1.5 modellerinin anahtar teslim fiyatları şu sıralar 40 bin lira seviyelerinde.
  • Son dönemlerde en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Dacia’nın Sandero Ambiance model araçlarının anahtar teslim fiyatları 45 bin liradan başlıyor.
  • Ülkemizde çok sayıda modelinin kullanıldığı Hyundai, i10 modeli ile çok sayıda kişinin tercihleri arasında yer alıyor. Fiyatı 46 bin liradan başlıyor.
  • Seat Ibiza’nın 1.0 modellerine 47 bin liradan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
  • Hyundai’nin i10 modeli kadar i20 modelleri de ülkemizde en çok tercih edilen araçlar arasında yer alıyor. i20 1.2 MPI Jump modellerinin fiyatları 49 bin liradan başlıyor.
  • Özellikle bayanların tercih ettiği modellerin başında yer alan Nissan Micra 1.2 modelleri 50 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

UCUZA ARABA SAHİBİ YAPAN FAİZSİZ SİSTEMLER HANGİLERİ?

Faizsiz ve peşinatsız bir şekilde araba sahibi olmanızı sağlayan çok sayıda finansman şirketi hizmet vermekte. Bu yazımızda sektörün öncüleri olan Emin Oto, Fuzul Oto ve Birarabam hakkında size bilgiler aktaracağız.

Emin Oto

Emin Oto ile faizsiz bir şekilde bütçenizi aşmadan en uygun koşullarda hayalini kurduğunuz arabanın sahibi olabilirsiniz. Sektörün mucidi olan Emin Otomotiv 1991 yılından bu yana ülkemizde 130 binin üzerinde ailenin araba sahibi olmasını sağladı. Emin Oto ile ilgili detaylı bilgilere arabasenetle.net/emin-otomotiv-ile-faizsiz-pesinatsiz-ve-taksitle-araba-sahibi-olun/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Fuzul Oto

Faizsiz, peşinatsız ve kredisiz seçenekleri ile istediğiniz araca sahip olmanın en kolay yolu olan FPK sistemi ile çok sayıda ailenin tercih ettiği finansman şirketlerinden olan Fuzul Oto ile bütçenizi aşmayacak şekilde taksitle araba sahibi olmanız mümkün. Fuzul Oto sistemi hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçilerimiz arabasenetle.net/fuzul-oto-nedir-2-el-araba-alinir-mi/ adresinden seçenekler hakkında daha geniş bilgi sahibi olabilir.

Birarabam

Çok kısa sürede çok sayıda ailenin ev sahibi olmasına olanak sağlayan Birevim’in alt kuruluşu olan Birarabam ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun hayalini kurduğunuz araca faizsiz, peşinatsız, banka kredisiz ve taksitle sahip olabilirsiniz. 80 aya kadar vade seçeneği bulunan Birarabam ile ilgili detaylı bilgiler arabasenetle.net/birarabam-nedir-ne-kadar-guvenilir/ linkinde yer almakta.

Related posts
Araba

Araçlardan Hangi Vergiler Alınmaktadır

2 Mins read
Araçlardan Hangi Vergiler Alınmaktadır Sıfır araç veya ikinci el araç satın alan herkes, mal sahibi olmasının getirisinin yanı sıra gider kalemleri arasında…
Araba

Geniş Aileler İçin En İdeal Araba Modelleri Hangileridir?  

2 Mins read
Geniş Aileler İçin En İdeal Araba Modelleri Hangileridir?   İster kadın olsun, ister erkek olsun; bir otomobil yani başka bir deyişle araba…
Araba

Araç Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

2 Mins read
Araç Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir? Araç temizliği yapılırken nelere dikkat edilmelidir? Otomobil yıkamak ve otomobil yapmak sanıldığından çok özen gerektirir. Araç…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.