Senetle ArabaTaksitle Araba

Vadeli Taksitle ve Senetle Araba Almak İstiyorum

3 Mins read

Ülkemizde yaşanan maddi sıkıntılar yüzünden araç ya da ev alımları için birikim yapmak uzun zaman almaktadır. Bundan ötürü pek çok kişi hem ev hem de araba sahibi olmak için yüksek faizli banka kredileri çekmek zorunda kalmaktadır. Fakat günümüzde kredilerin geri ödemeleri büyük sıkıntılara yol açmaktadır. Kredi çekmek istemeyen vatandaşlar için araç alımlarında hem daha kestirme hem de daha kısa sürede yanıt veren yöntemlerin kullanımı mümkündür.

Senetle Araba Satanlar

Senetle araba almak son dönemlerin popüler uygulamalarındandır. Özellikle büyük galeriler bu açıdan müşterilerine yardımcı olmaktadır. galerilerde iki farklı senet usulü kendini göstermektedir. Maddi zenginliği yüksek olan galeriler, araçları direkt olarak temin ederek müşterilerine senet imzalatmaktadır. Bunun yerine müşterileri yerine bankalardan kredi çekerek onlar için senet yapan galeriler de bulunmaktadır. İki türlü de araç sahibi olmak isteyen ancak kredi çekemeyen bireyler istedikleri modelde arabayı satın alabilmektedir.

Taksitle Araba Satanlar

Faiz ödemeden taksitle araba almak da artık mümkündür. Taksitle araba alımlarında bireyler, maddi olanaklarına göre ödeyebildikleri taksit tutarını ve nasıl bir araca sahip olmak istediklerini öncesinden belirlemektedir. Anlaşmaya varılmasından sonra imzalanan sözleşmelerle birlikte gruplar oluşturulmaktadır. Oluşturulan gruplarda bulunan kişiler aylık ödemeler yapmaktadır. Bu da grup içindeki her kesin taksitler üzerinden faiz ve vade farkı olmaksızın araba satın alabilmeleri sonucunu getirmektedir.

Vadeli Araba Satanlar

Vadeli araba almak açısından artık alternatifler oldukça geniş tutulmaktadır. Ancak bireyler kendileri için en iyi seçenekleri bulmalıdır. Bu sayede ister imece usulüne ister senet usulüne dayalı vade ödemeleri gerçekleştirilebilmektedir. Ödemelerde belli esaslar bulunmaktadır. Örneğin senetler üzerinden taksit ödemelerinde senedin doldurulma biçimine dikkat edilmelidir. Aksi hallerde beklenmeyen sonuçlarla karşılaşılması mümkündür. Güvenilir galerilerle işbirliği yapmak sorunsuz bir süreç yaşanmasını sağlamaktadır. Vadeli alımlarda grup sisteminin tercih edilmesi ara ödemeler, peşinat ya da ek masraflar çıkmadan araç alınmasını garantilemektedir. Grup sistemlerinde ödemeler tamamen müşterilerin maddi olanaklarına ve isteklerine göre değişim gösteren esneklikten oluşmaktadır.

Faizsiz Araba Sahibi Yapan Firmalar

Gerek otomobil sektöründe ki yüksek fiyatlar gerekse de insanların kenarda birikmiş parasının olmamasından kaynaklı araba sahibi olmak çoğu zaman güç bir hal alabiliyor. Sundukları faizsiz sistemler ile son yıllarda çok sayıda ailenin ev ve araba sahibi olmasını sağlayan firmalar uygun ödeme koşulları ile otomobil sahibi olmanızın kapılarını aralıyor. Peki faizsiz ve taksitle araba sahibi yapan firmalar hangileri?

Eminevim Araba

Eminevim araba almak sanıldığı kadar zor değildir. Sadece belirli adımları izleyerek sisteme dahil olmanız gerekiyor. İlk olarak sisteme dahil olmalısınız. Ardından ne kadar bedele sahip bir araba sahibi olacağınızı belirlemelisiniz. Sistem size alacağınız aracın kaç ay taksit ile alabileceğiniz hakkında bilgi verecektir. Taksit sayısına göre belirli grupların içerisine dahil olursunuz. 30 aylık taksitle araba alacaksanız grubunuzda 30 kişi yer alacaktır. Bu sayede her ay o grupta yer alan kişilerin ödedikleri paralar bir araba alınmasına yardımcı olur. 30 ay gibi bir sürede o gruptaki herkes araba sahibi olurken kimsenin de borcu olmamış ve kimse faiz ödemesi yapmamı olacaktır. Eminevim araba hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

Fuzul Oto

Fuzul Oto, araba almak isteyen fakat maddi güçlük yaşayan ya da banka faizi ödemek istemeyen kişileri araba sahibi yapmayı amaçlayan kurumdur. Fuzulev kuruluşunun bir dalı olan Fuzul Otomotiv’in temelinde yardımlaşma sistemi esas alınmaktadır. Sıfır kilometre ya da ikinci el araba olsun farketmeksizin otomobil sahibi olmak isteyenlerin bir araya gelerek oluşturduğu gruplar içerisinde kişiler birbirlerini destekleyerek vade farkı olmadan, faizsiz bir şekilde hayalini kurdukları otomobile sahip olur.

Birbirlerini destekleyen ve dayanışma içerisinde olan grupların bir araya gelmesiyle çok sayıda kişi bu yöntemle araba sahibi olmakta. Bu sistemin çıkışı da türk toplumunda var olan dayanışma kültüründen esinlenerek meydana gelmiştir. Fuzul Oto sistemi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

Birarabam

Birarabam, 80 aya varan taksit seçeneği ve tamamen faizsiz bir şekilde araba sahibi olmanızı sağlayan firmadır. Orta ve dar gelirli insanları araba sahibi yapan Bir arabam, ülkemizde araba almanın yeni yolu olarak tercih edilen sistemlerin başında yer alıyor. Faizsiz ve başka farkların uygulanmadığı sisteme dahil olmanız halinde taksitlerinizi kendiniz belirleme fırsatı sunuyor.

Birarabam Nedir?

Birarabam, sistemin kendine özgü yöntemi sayesinde 80 ay taksit yapmış olsanız dahi borcunuz daha kısa süre içerisinde bitiyor. Dilerseniz peşinatsız bir şekilde, dilerseniz kesenize uygun taksit seçenekleri ve 0 faiz ödeme seçenekleriyle araba sahibi olabilirsiniz. İkinci el araba alabileceğiniz gibi isterseniz 0 kilometre araba da alabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun istediğiniz herhangi bir arabanın sahibi olabilirsiniz. Birarabam hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

Related posts
Taksitle Araba

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

1 Mins read
Taksitle araba nasıl alınır? Taksitle araba almanın püf noktaları nelerdir? Sizlerde eğer bütçenize uygun araba almak istiyorsanız bu makaleyi takip etmenizde fayda…
Senetle Araba

Araba Alacaklara Alternatifler! (Senetle Araba, Eminevim Araba, Fuzul Oto)

4 Mins read
Araba sahibi olmak veya mevcut var olan arabanızı değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak araba satın almanın bir yatırım aracı olmadığını bilmeniz gerek….
Senetle Araba

İzmir Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler

1 Mins read
İzmir’de sıfır peşinatlı senetle araç almak isteyen kişiler, bankadan kredi çekmeden araç sahibi olabilirler. Kredi notu düşük olup kredi çekemeyenler, peşinatsız ve…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.