Senetle Araba

Wowwo Araba İlanları – Senetle Araba Sahibi Olun

3 Mins read

İkinci el araba piyasasında son yıllarda artan talebi karşılamak için birçok firma farklı seçenekler ile insanların ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyor. Bunlar arasında son yıllarda dikkat çeken kuruluşlardan birisi de Wowwo araba ilanları olarak dikkat çekiyor. Yeşil Holding çatısı altında bulunan e-ticaret sitesi mantığıyla hizmet veren sistem bünyesinde galericilerde yer alıyor. Araçların satışı için çok da kullanılmayan bir yöntem tercih ediliyor. %30 peşin ile araçların satışını gerçekleştiren sitede 36 ay vadeli ve senet sistemi ile satışlar bulunuyor. Düzenli olan sistemde her yıl boyunca 10 binin üzerinde araç satışı gerçekleştiriliyor.
Wowwo Araba İlanları
Araç satışı ve müşterilerin siteyi ziyaret etmek için televizyon ve dijital medya kanalları üzerinden sürekli olarak reklam yapılıyor. Bu sayede sistemde bulunan geniş araç seçeneklerinin reklamı yapılıyor ve her gün 10 binin üzerinde ziyaretçi ile dikkat çekici bir iş yaptıklarınızı herkese ispat ediyorlar. Araçları isterseniz internet üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz gibi isterseniz de showroomlara giderek bakabilirsiniz. Sistemin en büyük avantajı araç hakkında tüm bilgilere bilgisayar üzerinden ulaşabilmeniz olacaktır. Araca ait tüm detaylara ve teknik özelliklere ulaşmak sandığınızdan kolay oluşu fikrinizi hızlı bir şekilde vermeniz konusunda size yardım edecektir. Ayrıca alacağınız araç için farklı taksit tablolarını görebilme ve peşin ödeme yaptıktan sonra geriye kalan miktarın ne kadar taksit tutarı ile alabileceğinizi görebilirsiniz. Wowwo araba ilanları bu konuda internet üzerinden kendisi ile rakip olan birçok ikinci el araç satışı sitesinin bir adım önde olmayı başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor.  Sistemi yakın bir şekilde tanıdıktan sonra buna neden dahil olmanız gerektiğini ve sistemin üyelerine daha ne gibi avantajlar sunduğunu neden Wowwo sorusuna cevap vererek açıklamaya çalışalım.

Neden Wowwo?

Bu sistem üzerinden araç almanızın size sağlayacağı çok sayıda avantajı bulunuyor. Sadece %30 peşin ödemeniz, kefilsiz araca sahip olmanız, kredi ile uğraşmak zorunda kalmamanız, taksit silme özelliği, 36 ay vade seçeneği ve araç satışının ardından 1 yıl garanti verilmesi sayısız avantajları arasından sadece bazılarıdır. Bu özelliklerin detayları hakkında sizlere daha detaylı bir şekilde açıklama da bulunalım.

Özellikle ikinci el araç alacakların sıklıkla yaşadıkları banka kredisi sorunu şirket tarafından sizin için onaylanıyor. Hızlı onay avantajı sayesinde bankayı sürekli ziyaret etmek ve banka yetkilileri ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Bu sayede araç için gittiğiniz banka kredisi bana çıkar mı? Şeklinde bir soruyu aklınıza getirmek zorunda kalmıyorsunuz. Binin üzerinden galerici ile bu avantaj ile daha rahat bir şekilde pazarlık ederek avantajlarından yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca bu sistem sayesinde çekmiş olduğunuz kredi nedeniyle size ait olan banka limitine herhangi bir sınırlama getirilmiyor. İleri de banka kredisine ihtiyaç duyduğunuzda aynı hizmeti bankadan alabiliyorsunuz.

Wowwo araba ilanları üzerinden araba satın altından sonra 1 yıl içerisinde aracınızı satmak veya değiştirerek yeni bir araba almak istediğinizde sistem bu konuda da size yardımcı oluyor. Vade farkı indirimi uygulaması ile araç sizden geri alınıyor ve sistemde bulunan herhangi bir aracı rahatlıkla satın almanıza fırsat veriliyor. Aracı direkt olarak satmak istediğinizde size önemli bir kolaylık sağlanıyor. Normal şartlarda üzerinde banka kredisi olan aracın öncelikle banka kredisini kapatmanız gerekiyor. Wowwo üzerinde ise aracı alacak kişi ile onları ziyaret etmeniz aracın satışı için işlemin tamamlanmasında size yardımcı oluyor. Senet ile araç aldığınız da ve aracı geri satmak istediğiniz aracın bedeli belirlenip senet borcunuz bu şekilde sistemden siliniyor.

Wowwo araba ilanları sisteminde daha önce hiçbir yerde görmediğiniz “Sil Taksit” özelliği bulunuyor. Bu özelliği kullanmak için herhangi birisinin sizin referansınız ile sistemden araç almasına ön ayak olmanız gerekiyor. Bu da 1500 TL’lik bir indirim kazanmanıza yardımcı oluyor. Sistem ayrıca sizlere yani araç satın alacaklara ikinci el olmasına rağmen 1 yıl 25 bine kadar teknik araç arıza garantisi veriyor. Bu garantinin içerisinde motor, elektrik sistemi, otomatik veya düz şanzıman ve fren gibi konular giriyor. Bu süre boyunca araçta yukarıda saydığımız konularda sorun yaşanırsa şirket bunun garantisini size sağlayarak sorunun çözüleceğinin garantisini veriyor.

Related posts
Senetle Araba

Araba Alacaklara Alternatifler! (Senetle Araba, Eminevim Araba, Fuzul Oto)

4 Mins read
Araba sahibi olmak veya mevcut var olan arabanızı değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak araba satın almanın bir yatırım aracı olmadığını bilmeniz gerek….
Senetle Araba

İzmir Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler

1 Mins read
İzmir’de sıfır peşinatlı senetle araç almak isteyen kişiler, bankadan kredi çekmeden araç sahibi olabilirler. Kredi notu düşük olup kredi çekemeyenler, peşinatsız ve…
ArabaSenetle ArabaTaksitle Araba

Senetle Araba Almanın Kolaylıkları

2 Mins read
Taksitle araba almak otomotiv piyasasını canlandırarak araçların satılması için çok tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle büyükşehirlerde yaşayan insanların ulaşım ve alışverişleri için…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.