Senetle Araba

Wowwo Senetle Faizsiz Araba Nasıl Satın Alınır

2 Mins read

Wowwo ikinci el ve sıfır km araç satışlarını banka kredisi olmadan ve peşinat gerektirmeden yaptıran bir şirkettir ve arkasında Yeşil Holding bulunmaktadır. Sistem kredi notu düşük olanlara ve kredi alamayan şahıslara alternatif bir kredi imkânı sunmaktadır. Wowwo senetle faizsiz araba alma işlemi Wowwo web sitesine girilerek yapılabilmektedir. Bu duruma ek olarak taksit ile kredi çekmek istemeyen şahıslar ve faiz ödemesi yapmaktan hoşlanmayan şahıslar da, wowwo üstünden araba satın alabilir. Senet ile satışı yapılan araçlar üstünden ülkemizde çok fazla dolandırıcılık yaşandığından dolayı, bu sistem de sizleri biraz korkutabilir. Ancak wowwo’nun web sitesinde olmayan ve kategorileri arasında bulunmayan araçları da bu site üzerinden satın alabilirsiniz. İşletmenin muazzam bir ağı bulunuyor ve bu konuda pratik çözümler sunuyor.

Wowwo Güvenilir mi?

Senet ile araba satın almak isteyen birçok kişi wowwo sitesine denk gelmiştir ve araştırma yapmıştır. Ardından en fazla yöneltilen sorular ise, wowwo güvenilir midir stilinde sorulardır. İnternette bir çok negatif yorum bulunduğu gibi, aynı zamanda pek fazla pozitif yorumlar da mevcuttur. Bizim analizlerimize göre, arkasında çok büyük bir işletme vardır ve vaziyet böyle olunca, işletmenin oldukça güvenilir olduğunu görüyoruz. Aslında wowwo’nun tam anlamıyla sizlere güvenmesi gerekiyor. Zira senet ile araç satıyorlar ve son derece tehlikeli bir durumun altına giriyorlar. Yeşil Holding’in resmi web sitesinde bu gibi bilgilere erişebilirsiniz ama işletme oldukça profesyonel bir çalışma sunuyor.

Wowwo Sistemi Nasıl İşliyor?

Wowwo’nun işleyişini sizlere basit şekilde sizlere anlatalım. Wowwo’nun web sitesinde sıralanan otomobillerden veya İstanbul il sınırlarının içinde bulunan araçlardan istediğinizi seçip, sistemden kredi notu sorgulama işlemlerini yapıyorsunuz. Kredi notunuza göre sistem sizden kredi notunuzla orantılı bir biçimde peşinat talebinde bulunuyor. Bu peşinat miktarı %, 0, 5 ve @ olarak farklılık gösteriyor. Wowwo’dan araba satın almak istiyorsanız bu peşinatı ödemek zorundasınız. Peşinat ödemeden wowwo’dan araba satın alınamıyor.

Satın almak istediğiniz otomobili seçtikten sonra, otomobil hakkında detayları sunuyor ve doğal olarak aracın tarama işlemi yapılıyor. Aracın sigortası, kaskosu yapıldıktan sonra senetleri imzalama işi kalıyor. Ödemelerinizi de size bildirilen IBAN numaralarına rutin aralıklar halinde yapıyorsunuz. Vade bitimine kadar aracınız Wowwo üzerinde görünüyor. Senetlerinizin ödemeleri tamamlandığındaysa, araç tamamen size geçiyor diyebiliriz.

Related posts
Senetle Araba

Araba Alacaklara Alternatifler! (Senetle Araba, Eminevim Araba, Fuzul Oto)

4 Mins read
Araba sahibi olmak veya mevcut var olan arabanızı değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak araba satın almanın bir yatırım aracı olmadığını bilmeniz gerek….
Senetle Araba

İzmir Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler

1 Mins read
İzmir’de sıfır peşinatlı senetle araç almak isteyen kişiler, bankadan kredi çekmeden araç sahibi olabilirler. Kredi notu düşük olup kredi çekemeyenler, peşinatsız ve…
ArabaSenetle ArabaTaksitle Araba

Senetle Araba Almanın Kolaylıkları

2 Mins read
Taksitle araba almak otomotiv piyasasını canlandırarak araçların satılması için çok tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle büyükşehirlerde yaşayan insanların ulaşım ve alışverişleri için…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.