Yeni Model Arabalar

Yeni Hyundai i20 Özellikleri

1 Mins read

Hyundai son zamanlarda bir üretici konumunda ve tüm serisini revize etmenin yanı sıra yeni nesil modelleri yayınlama sürecinde ve bunların hepsi tek seferde oluyor. Türkiye’de satışa çıkan en son model İ20’nin nasıl çalıştığını görelim.

Performans

Bu güncellemenin bir parçası olarak, Hyundai, mevcut trim seviyeleri ve motor yelpazesini önemli ölçüde azalttı ve burada sadece bir ünite kaldı.

Çok hızlı değil, ancak saygın bir 10,1 saniyede 60 mil / saate ulaşabilir ve maksimize edildiğinde 117 mil / saate ulaşabilir, ancak oldukça etkilidir – 118 g / km CO2 emisyonu ile iddia edilen 54,3 mpg’ye geri döner. Hafif yakıt tasarrufu da, motorun boşta giderken kapanmasına ve gaza veya debriyaja bastığınız anda hayata geri dönmesine olanak tanıyan hafif hibrit teknolojisinden gelir.

İç Mekan ve Donanım

Hyundai çok uzun zaman önce bütçe seçeneği olarak görülmüş olsa da, bugün i20’nin iç tasarımına baktığınızda artık durumun böyle olmadığını biliyorsunuz.

Markanın kabinleri son yıllarda gittikçe güçlendi ve yeni otomobil, Vauxhall Corsa gibi birçok ana akım rakipten çok daha lüks bir iç his veriyor. Genel uyum ve bitiş mükemmeldir, tüm versiyonlar standart olarak 10,25 inç dijital arama sistemi ile gelir – bu segment için Audi A1 haricinde benzersiz bir şey.

yeni Hyundai i20 özellikleri

Aynı zamanda geniş bir süper mini olmaya devam ediyor ve daha da fazlası, uzatılmış boyutu nedeniyle bu yeni arabada 352 litrelik bagaj, segmentinin en iyisine sahipken, arka koltuklarda yetişkinler için de bol miktarda yer var.

Hyundai, giriş seviyesi “S” modelini bir araya getirdi, bu nedenle donanım seviyeleri artık SE Connect, Premium ve Ultimate’ı içeriyor. Standart kit, 16 inç alaşım jantlar ve arka park sensörlerinin yanı sıra Apple CarPlay ve Android Auto özellikli sekiz inç dokunmatik ekran ve yukarıda belirtilen dijital arama sistemini içerir.

Premium, önde ve arkada LED aydınlatma ve daha fazla özellik kazandıran daha büyük bir 10,25 inç uydu navigasyonuyla birlikte daha büyük 17 inç alaşım jantlar getiriyor. Serinin en üstünde, anahtarsız giriş ve çalıştırma, Bose ses sistemi ve kablosuz akıllı telefon şarjı gibi üst düzey dokunuşlara sahip Ultimate bulunuyor.

Related posts
Yeni Model Arabalar

Yeni Nissan Juke

1 Mins read
Nissan, ikinci nesil Juke küçük SUV’sinin fiyatını ve teknik özelliklerini Haziran ayında yerel bir showroom lansmanı öncesinde onayladı. Yeni Nissan Juke, önceki…
Yeni Model Arabalar

Yeni Peugeot 208 Fiyatı Açıklandı

1 Mins read
Yeni Peugeot 208 Türkiye otomotiv pazarına girdi. Araba, tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı vaat ediyor. İşte bu yüzden yeni Peugeot 208 sizler için…
Yeni Model Arabalar

2021 Yılında Türkiye'ye Gelecek Yeni Model Araçlar

1 Mins read
2021 yılında araba satışlarını etkileyecek en önemli göstergelerden biri kur artışları, ÖTV ve faiz oranlarıdır. Araba markaları ÖTV dilimlerini öngörmezken satışlardaki en…
CORONAVIRUS NEWSLETTER

Get the top stories on the pandemic in your inbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.